Митрополит Амфилохије: И Србија је моја кућа, не води се прљава кампања против мене, а добра и складна комуникација Вучића и патријарха Иринеја је на добро Србије!
Оцени ову тему
-
Чланови који сада читају 0 чланова
- Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
-
Сличан садржај
-
- 0 коментара
- 1005 прегледâ
-
Митрополит Амфилохије о Светој великомученици Христини и Преподобној Олимпијади
Од JESSY,
- митрополит
- амфилохије
- (и још 5 )
- 0 коментара
- 164 прегледâ
-
Докле год учимо децу да су циљ школовања привилегије и добра плата, дотле ће свако моћан, а лош, моћи да их уцењује
Од JESSY,
- 0 коментара
- 218 прегледâ
-
- 0 коментара
- 478 прегледâ
-
Хоћу ли и ја, као моја мајка, цепати лист из свеске свом детету, јер је писала ”као ногама”?
Од JESSY,
- 0 коментара
- 256 прегледâ
-
Препоручена порука