Jump to content

Отац Зоран Ђуровић постављен за духовника цркве Ружице у Београду

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 3 часа, slovoA рече

И како то, онда, цјеливамо у образ или у руку обожујућу благодатну енергију? С којом тачно дијагнозом?

Прике, целивамо лик који је изображен и духовно се сједињујемо са њим, уснама целивамо а срцем верујемо. Има један Руски филм, зове се Надежда. Она је сирота не знајући загрлила кип демона, тада није била у вери. Због тога је сирота много пострадала, део тела којим је грлила скулптуру је почео да јој пропада и изобличава се и захватио је карцином, после је пришла вери и почела је да се бори са тим, то је стари филм има га на јутјубу. Дакле целивање или грљење иконе или кипа попут демона је и текако духовни чин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Најбољи пример је Александрова супруга...умесо "радујте се са радоснима" Рођо ударио по форми. То што је жена приздравила, што се чудо десило не ради чуда него да Госод покаже изнова да је ту, све су то трице...лола удари да цеди комарца...Ђуровић поп, благе везе нема, Милојков доктор теологије, лелек, појма нема...а и ми остали што смо се мало обрадовали, нешто смо читукали, убодемо по неку (???!)...ма јок...Рођо уватио комарца десницом за главу, левицом за реп и уврће ли уврће...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Ćiriličar рече

Рођо уватио комарца десницом за главу, левицом за реп и уврће ли уврће.

Bolje da je uFatio nesto drugo da uvrce, lepse bi razmisljao

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро, јесу ли сви следбеници на окупу? Јел свако рекао своје цењено мишљење? Избацио фрустрацију? Је ли вам сад лакше? Ако није, једино што  још могу да урадим је да се извиним што је Ђуровић рекао све што је рекао и урадио све што је урадио. Или барем да се извиним што сам помињао шта је све рекао и урадио, јер је то, мним, једини разлог оволиког раздирања хаљина и дреке. Ако ни то не помогне, онда стварно не знам. 

А занимљиво је посматрати вас и слушати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Bokisd рече

Bre Korleone stvarno si pretero', :((....

Колико год сулудо звучао закључак који је извзкао Корлеоне, ипак је тачан, ја бих рекао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Вилер Текс рече

Колико год сулудо звучао закључак који је извзкао Корлеоне, ипак је тачан, ја бих рекао.

Тексе, немој да касниш, друже. Кад се екипа окупи и кад се мудрости сипају, буди присутан. 

А могу да се сложим са тобом да је ово што је рекао господин, отприлике сублимација свега што је екипа говорила - мудро и храбро. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Родољуб Лазић рече

Тексе, немој да касниш, друже. Кад се екипа окупи и кад се мудрости сипају, буди присутан. 

А могу да се сложим са тобом да је ово што је рекао господин, отприлике сублимација свега што је екипа говорила - мудро и храбро. 

Хоће ли вредети ако ти кажем да никог из моје "екипе" не познајем?

Ни оца Зорана не познајем. 

Сматрам да је доста тога доброг и поучног написао и посведочи тим писањем (чак и чудо оздрављења хвала Богу). Са друге стране постоје ствари око којих се нећу сложити са њим и где мислим да греши(ако сам добро разуме његов став око тих ствару). Па шта, жив човек, греши. Грешим и ја и не волим што је тако и кајем се. Али битно је да нема злоће. 

Пс: Нисам ти ја друг, брате :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Просечан србенда рече

Моје мишљење је да намерно то ради како би се по реаговању видело и показало ко је каквог духа па да почне егзорцизам :)

Веровао или не, то је тактика коју примењујем!:sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко није полудео тај није нормалан. :D

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знате шта? Да се окрене цео свет наглавачке, Ја верујем у ствари које су се десиле. Зовите их знамења или чуда, мени је свеједно. И уживам у томе јер сам протагонериста. Присутан сам у свим молитвама. Јер Милојко лепо рече да смо Христос који се моли. И то је павловско: Само је један посредник, Исус човек. 

Овде заиста имамо пелагијанске јеретике који се не поистовећују са Христом. - Сигурно је само да ко жели да сачува својх живот, изгубиће га.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Колико год сулудо звучао закључак који је извзкао Корлеоне, ипак је тачан, ја бих рекао.

Nikako, duboko je nebratski, ja bih se zamislio.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...