Jump to content

Отац Зоран Ђуровић постављен за духовника цркве Ружице у Београду

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 38 минута, Родољуб Лазић рече

Тако да ме стварно не занима твоје мишљење.

12:smeha::))12:smeha:

пре 52 минута, Hadzi Vladimir Petrovic рече

Ono sto cujemo iza Rockovih postova je skrugut zuba, uzaud ga je Patrijarh opominjao u svojoj besjedi o samozvanim zilotima.

То никада неће схватити.

пре 53 минута, Hadzi Vladimir Petrovic рече

Treba ga pominjati, da istupi.

Алаха ми, прочитаћу му данас молитву св. Василија на Петкиним моштима!:sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Морон, упорно тврдим да је Христос у њему, и говорим људима, не тражите га на врху пирамиде врједности Он је у Роћку, и да ли је то узалуд, да ли је то мало? да ли је то непоштовање? 

Није ваљда веће ко је у праву, па мама га није тако испошотовала, нити тетка која је живјела у неком замишљеном Бечу.

Није ваљда да  мора да се валоризује све што је Рођени говорио, све његове истине, визуре и тумачења, наравно да је Ђура у криву.

Да ли је то веће од Христа који у њему обитава, или је Христос пао у други, трећи, 4,5,6....план?

А да сам случајно рекао да је Христос у Порфирију био би паписта, или у Ђури или мени, раздро би хаљине.

Рођени је ли мало Христос? или морам да усвојим и све твоје истине?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Hadzi Vladimir Petrovic рече

@Родољуб Лазић je oprelescen Djurovicem, fiksirao se i to je to

Ono sto cujemo iza Rockovih postova je skrugut zuba

Rocko ima logicki ispravan sistem istina u svojoj glavi i zivi opcinjen njime, komunicira samo sa svojim prestavama koje naziva pravoslavljem 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пишете из страсти и немоћи, не разумете ни сами шта сте написали, а камоли да други разумеју. Или покушавате да будете духовити. Али шта да се ради, такве су фрустрације. Тако да разумем ваше реакције, али вам не могу помоћи. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Родољуб Лазић рече

Пишете из страсти и немоћи, не разумете ни сами шта сте написали, а камоли да други разумеју. Или покушавате да будете духовити. Али шта да се ради, такве су фрустрације. Тако да разумем ваше реакције, али вам не могу помоћи. 

Kakve to veze ima sa tim da ti postaviš konkretno šta ti u molitvi nije jasno i da obrazložiš, jer umesto citata ti ne kažeš ništa jasno.

Verovatno onda i nemaš zamerku ili je sam ne razumeš.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Родољуб Лазић рече

Пишете из страсти и немоћи, не разумете ни сами шта сте написали, а камоли да други разумеју. Или покушавате да будете духовити. Али шта да се ради, такве су фрустрације. Тако да разумем ваше реакције, али вам не могу помоћи. 

Право да ти кажем не разумем ни Ђуровића зашто јавно износи своје доживљаје, а још мање тебе и пар њих зашто се примате и скачете као опарени?

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 53 минута, Родољуб Лазић рече

Пишете из страсти и немоћи, не разумете ни сами шта сте написали, а камоли да други разумеју. Или покушавате да будете духовити. Али шта да се ради, такве су фрустрације. Тако да разумем ваше реакције, али вам не могу помоћи. 

Превазишао си @Bokisd, разумијеш реакцију, али ти није јасно шта сам ти написао? :0426_feel:

То само потврђује оно на шта сам раније указао: ти се крећеш унутар властитог логичког система и ништа те се из спољњег свјиета не може дотаћи, то Ава правилно назива аутитзмом.

Ако случајно нешто не налегне на твоју љуштуру онда мора да је шала, или да ми не знамо шта причамо, а на Христа сам се у теби позвао, треба да се стидиш.

Помолио сам се Христу који у теби обитава, а ти се правиш ретатардиран.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Hadzi Vladimir Petrovic рече

а на Христа сам се у теби позвао, треба да се стидиш.

Ma on misli da ti tek tako govoris, verovatno ti je dosadno pa se salis sa njim. Hrista najmanje spominje.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Вукашин рече

још мање тебе и пар њих зашто се примате и скачете као опарени?

Кад кажем да сам егзорциста, не верујете:))))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Hadzi Vladimir Petrovic рече

али ти није јасно шта сам ти написао

Владимире, то што си ти написао у претходној поруци није разумљиво, твоје мисаоне конекције су чудне и нелогичне. Али ја нисам дужан да решавам твоје мисаоне криве Дрине нити да разумем оно што ни ти не разумеш. Пријатан ти дан, Бог нек ти је у помоћи.

И да, пошто претпостављам да ћеш наставити у истом стилу - етикета, манипулација и увреда - немој очекивати да ћу се бавити таквим твојим порукама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Zoran Đurović рече

Кад кажем да сам егзорциста, не верујете:))))

Pa kad znas odlicno latinski. :))

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Родољуб Лазић рече

Добро, видим да је на ред дошао адолесцентски хумор, пријатно!

Sta da radimo, kad nam ti ne predocavas zamerku?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Родољуб Лазић рече

Добро, видим да је на ред дошао адолесцентски хумор, пријатно!

Рођени, меа кулпа! Обећах да ћу ти очитати Василијеву молитву јутрос, али имах раскорах. Сутра ћу је очитати, ако ме Бог поживи. :sunce: 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...