Jump to content

Отац Зоран Ђуровић постављен за духовника цркве Ружице у Београду

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 часа, Hadzi Vladimir Petrovic рече

Мислиш да она није у стању да то примјети?

Не мислим. А сасвим јасно сам и рекао да светитељи ЗНАЈУ кад им цјеливамо иконе и обраћамо им се.

Не знам, само, шта мислиш да постигнеш тим подметањем?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 3 минута, slovoA рече

Не мислим. А сасвим јасно сам и рекао да светитељи ЗНАЈУ кад им цјеливамо иконе и обраћамо им се.

Не знам, само, шта мислиш да постигнеш тим подметањем?

Evo Djurović to ne zna.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, slovoA рече

Знају. Али то није исто што и уобразиља болесног ума, да прстима милује светитеља.

Брате ако се иконе целивају зашто не би могле да се милују рукама? ако си против миловања онда је логично да си и против целивања јер је исти принцип.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, Zoran Đurović рече

Хвала ти светице што си на мене гледала унапред, а сада ти благодарим као најрођенији и неко ко је са тобом био стално, и пре стварања света. Бог те благословио!

Наравоученије: људи, не једите раштан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Родољуб Лазић рече

Наравоученије: људи, не једите раштан.

Šta je sporno u Carstvu Božjem?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, slovoA рече

Не мислим. А сасвим јасно сам и рекао да светитељи ЗНАЈУ кад им цјеливамо иконе и обраћамо им се.

Не знам, само, шта мислиш да постигнеш тим подметањем?

Sačekaj, zna li Petka kad je Ava miluje, odluči se? Ili je Ava jeo rastana, bunike, čega već pa tripuje? Ili zna kad se cjeliva a ne zna kad se miluje?

Ajd da ste ga napali što tvrdi da je u zajednici sa svetom Petkom prije nego što je Adam stvoren, ali ovo je baš glupo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Родољуб Лазић рече

Можда би о овоме могли нешто да кажу @Патријарх Порфирије,  @Александар Милојков или @Иван Ц., како њима изгледа ова  молитва?

Добро, #Патријарх Порфирије.

 

 

А шта ти у овом Авином посту највише смета и биде очи?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jedna pesma za raspolozenje:

https://www.youtube.com/watch?v=hVJtPuuQK_s

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Александар Милојков рече

А шта ти у овом Авином посту највише смета и биде очи?

Поставио сам питање шта мислите о овој молитви. Није одговор да ти мене питаш . Ако немаш мишљење, и то је у реду.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Родољуб Лазић Зар немаш пречих ствари у животу од трошења толио времеа и енергије да би "раскринка" једног попа који нема ништа са тобом лично. Да спашаваш Цркву од њега и душе да не "гину", мало је апсурдно. Ем га Патријарх поставио у своју епархију, ем му дао душе да се брине за њих. Не видим смисао твог "ђуровања".

Помало личи на оно да гледамо труње а брвна своја остављамо да труну...ствано ми ниси јасан Роћко.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...