Jump to content

Зоран Ђуровић: Нека нота на наше свеце, Јустина и Николаја, а поводом англиканаца

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Ivan Marković рече

polako mi knjige prestaju da budu zanimljive

Пречитао си се. :)))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 756
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 5 минута, Vedran рече

Пречитао си се. :)))

Moguće. Ali ozbiljan sam kad to kažem. Ako izuzmem neku stručnu literaturu iz oblasti istorijskih gramatika jezika koji me zanimaju, te iz filozofije nauke i savremene analitičke metafizike, te dela nekih svetih otaca i istorije,  sve ostalo je počelo da me zamara. A pitanje je vremena kada će i ovo što me još nije smorilo...želim što više da se posvetim svom braku, porodici i liturgiji+isihiji. I stripovima.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Ivan Marković рече

 

ps. kako sam pročitao Silmarilion

Ал' ти је поређење :smeh1:

Овде пишеш људима који су вероватнк више пута ишчитали свако овај роди оног и колко лаката у коју страну Старог завета ;)

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Paradoksologija рече

Овде пишеш људима који су вероватнк више пута ишчитали свако овај роди оног и колко лаката у коју страну Старог завета ;)

Evo, sad imaju i stripove. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Ivan Marković рече

Budi ti prijatelju jelen, pa će ona biti srna...

Не контам шта си хтео с овим, ал слабо нешто ти с ту биологију... срна никад неће поћи за јелена. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 часа, Ivan Marković рече

Za sve ljubitelje stripa:

http://striputopija.blogspot.rs/

Господин да те благослови за ово! Многе си гријехе овим откупио!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 11/24/2017 at 20:10, Vedran рече

Јер ако ће да живе као брат и сестра нека живе са братом и сестром, шта ће им за то брачни друг? 

Де знам те дубље филозофије, и за просте ствари сам слабоконташ. :D

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Џуманџи рече

Де знам те дубље филозофије, и за просте ствари сам слабоконташ. :D

Не сам те сконтао сад?

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 часа, Дидим рече

Не контам шта си хтео с овим, ал слабо нешто ти с ту биологију... срна никад неће поћи за јелена. :)

Tako je..

Muž od srne je srndać..a žena od jelena je košuta..:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 часа, Дидим рече

... ал слабо нешто ти с ту биологију... срна никад неће поћи за јелена. :)

Што си такав? Па није био на акредитованом курсу из бијологију. :D

Али зато све друго зна :)))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Isusovo magare рече

Tako je..

Muž od srne je srndać..a žena od jelena je košuta..:)

Ni srne ni jeleni nemaju muževe i žene pošto mi kolegu Markovića ovde razvlačite u sitna crevca...:ani_biggrin:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Негде сам нешто пропустила, праштајте,, заиста не познајем материју, покушавам да разумем, али волела бих да знам ко је све писао у вези са темом коју је поставио орац Зоран Ђиуровић. Ми смо на форуму, и буде веома динамично. Признајем, мени је ипак извор информације све што прочитам, а и оно између редова1324_womens

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...