Jump to content

Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?


Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?  

81 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?

    • Да, Фајзерову (САД)
    • Да, Спутњик В (Руска)
    • Да, Синофарм (Кина)
    • Да, било коју
    • Не бих ни једну


Препоручена порука

пре 9 минута, Maslacak_ рече

Prelezala sam skoro, pa se nadam da mi jedan period nece trebati. Inace sam vise protiv, nego za...nekako mi se ovo nista ne svidja. U jednom trenutku pomislim kako nas divno prave budalama, Vucic i ekipa se javno vakcinisu, ne znam cemu to. Osim da nas jos vise ubjede da ne trebamo.

A druga stvar to sa RNK, DNK je isto problematicno, prvi put se radi do sad, nije proslo jos dovoljno vremena da bi se sagledale sve posljedice. Ipak ne.

Kako to misliš prvi put?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.4k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 2 часа, Рапсоди рече

Не, никада ни једну .

I ovde si veći katolik od pape Nestora nepogrešivog... :stadaradim:

Govoreći o Fajzerovoj vakcini on kaže da je "malo šest meseci za takvu vrstu vakcina"... a ti odbacuješ sve vakcine za sva vremena :0205_whistling:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вакцине се тестирају на афричкој сиротињи, животињама и некој европској и америчкој сиротињи која за одређене новце пристаје да буде заморче. И то нашим врлој тврдој хришћанској струји није проблем. Њихове себичне задњице би да се боду вакцином кад се кроз маргинализовану светску популацију истестира вакцина.

Толико о њима и њиховом односу према светитељима, екуменизму, масонима, Гејцу, канонима и вакцинама.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Preležala sam skoro asimptomatski, nestalo mi je čulo mirisa na par dana. Testirala sam se i bila pozitivna. Bila sve vreme na nogama, ni temperaturu nisam dobila. Uradila sam test na količinu antitela i imam dosta tako da trenutno nema potreba. Planiram da proverim ponovo antitela za neka 3 meseca da uporedim rezultate, kolika je stopa opadanja. Kad isteknu, primila bih vakcinu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Дејан рече

Ima ljudi koji ne smeju da se vakcinišu, a žele da se vakcinišu, njih ugrožavaju ini koji mogu da se vakcinišu a neće.

ali isto tako ljudi koji ne smeju da se vakcinišu, a žele da se vakcinišu, svojom tvrdnjom da njih ugrožavaju ini koji mogu da se vakcinišu a neće, ugrožavaju iste te. šta ćemo sad sa tim problemom? ko je vlasan da donosi odluke u vezi svog tela, onaj koji te ugrožava tvrdnjom da ti njega ugrožavaš ili ti koji imaš pravo i odgovornost da izabereš za sebe ono što procenjuješ kao potrebno?

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, dragisa рече

ali isto tako ljudi koji ne smeju da se vakcinišu, a žele da se vakcinišu, svojom tvrdnjom da njih ugrožavaju ini koji mogu da se vakcinišu a neće, ugrožavaju iste te. šta ćemo sad sa tim problemom? ko je vlasan da donosi odluke u vezi svog tela, onaj koji te ugrožava tvrdnjom da ti njega ugrožavaš ili ti koji imaš pravo i odgovornost da izabereš za sebe ono što procenjuješ kao potrebno?

Е ту настаје компликација. Ако жене са својим телом могу да раде шта хоће, што ја немам права да дезертирам у рату, моје тело моја ствар. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Дејан рече

Е ту настаје компликација. Ако жене са својим телом могу да раде шта хоће, што ја немам права да дезертирам у рату, моје тело мија ствар. 

kao što rekoh a vidi se i iz tvoje postavke, ključno pitanje je ko je vlastan da donosi odluke u vezi sopstvenog tela, ja ili neko drugi?

ako sam ja, onda... žao mi je ali odluka je moja

ako je neko drugi, onda ... žao mi je ali ljudska prava (o kojima se priča na svakom ćošku i raznih "provicijencija") ne postoje

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, dragisa рече

kao što rekoh a vidi se i iz tvoje postavke, ključno pitanje je ko je vlastan da donosi odluke u vezi sopstvenog tela, ja ili neko drugi?

ako sam ja, onda... žao mi je ali odluka je moja

ako je neko drugi, onda ... žao mi je ali ljudska prava (o kojima se priča na svakom ćošku i raznih "provicijencija") ne postoje

Тако је и ту је проблем. Мало је компликовано.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Дејан рече

Тако је и ту је проблем. Мало је компликовано.

tako je, a još je komplikovanije ako polaziš od ne tačnih pretpostavki:

  

Пре сат времена, Дејан рече

Ima ljudi koji ne smeju da se vakcinišu, a žele da se vakcinišu, njih ugrožavaju ini koji mogu da se vakcinišu a neće.

jel ti (citiranim) tvrdiš da oni koji su vakcinisani ne ugrožavaju one koji "žele a ne smeju da se vakcinišu"? 

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, fsa рече

Pa zar ni ti ne veruješ Nestoroviću? To nisam očekivao od tebe... :unbelieveble: 

Evo šta on kaže o vakcinama:

"Fajzer i Moderna koristi novu tehnologiju, nikada korišćenu, ruska, oksfordska i kineska koriste staru tehnologiju, uzimanje adeno virusa."

"Ruska vakcina je u opticaju od aprila, da je Zapadu stalo do zdravlja ljudi uzeli bi nju"

https://www.alo.rs/vesti/politika/uzivo-u-hit-tvitu-veceras-ana-brnabic-natasa-bekvalac-i-branimir-nestorovic/366905/vest

 

Имам право да верујем да  и ове горе набројане користе нове технологије . Не одричем се свих вакцина, мислим да није потребно да примам против ковида...и немам проблем ако неко мисли другачије, али очигледно многи имају проблем што ја не мислим као и они. Нећу и тачка...инаџија сам :D што за сваку одлуку тражите рационалне и логичне разлоге .

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...