Jump to content

Мартиновић: Човек није власник својих органа

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 211
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Мислим да Црква треба да заузме оштар став према онима који би да сакате људска тела.

Једно је кад неко својевољно живот свој положи за другога, нпр. Марко да неки орган да би Јанко живео а потпуно дгуо је ово черечење и лешинарење.

Наша тела су храм Духа Светога или се бар читавог живота трудимо да она то постану. Не могу страначки пагани да нам руше тај храм.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да Црква треба да заузме оштар став према онима који би да сакате људска тела.

Једно је кад неко својевољно живот свој положи за другога, нпр. Марко да неки орган да би Јанко живео а потпуно дгуо је ово черечење и лешинарење.

Наша тела су храм Духа Светога или се бар читавог живота трудимо да она то постану. Не могу страначки пагани да нам руше тај храм.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Волео бих да ми каже неко да ли је ово што Мартиновић говори - ЛИЦЕМЕРЈЕ? Јер, волео бих да знам колико кошта трансплатација било ког органа? Да ли се пацијенту бесплатно може трансплатирати ново срце? Да ли Мартиновић подржава бесплатну трансплатацију органа па онда и на та права мисли, да и сиромашан може исто да се лечи као и богат? Не разумем!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прво нисам веровао када сам овлаш прочитао вест,мислио сам да је неки спин или томе слично. Међутим ово је стварност и реална политичка ујдурма у Србистану,колики умноболник треба да будеш и да изјавиш тако нешто? Нисам сигуран дал ови неписмени снс(овце) прочитају текст пре него што им потуре већ састављен,једино ми је здраво објашњење да га је неко преварио када му је саставио текст а овај по дифолту прочитао т.ј да није ни знао шта чита. Овако нешто може да изјави особа која има озбиљне психичке проблеме.

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://informer.rs/vesti/politika/390000/zuti-lazu-kao-psi-razapeli-martinovica-na-stub-srama-a-evo-sta-je-na-sednici-skupstine-on-stvarno-rekao-o-donaciji-organa

Још и оправдава свој став, има и печат и копију.

Прави пример бирократског лешинара. Ако у закону пише да треба да се убијамо, да ли је то онда у реду?

Какав празноглавац безбожни.

Ово је пример суровог материјализма какав се виђа код управника Стаљинових гулага.

 

Moram da kažem jednu stvar kao pravnik onima koji to ne znaju, kaže - ko je vlasnik organa umrlog lica? Umrlo lice nije vlasnik više ničega. Po Zakonu o nasleđivanju, citiram Zakon o nasleđivanju: 'Nasleđe se otvara smrću čoveka', tako piše u Zakonu o nasleđivanju. Dakle, čovek kada umre, tog momenta nije više vlasnik bilo čega, pa nije vlasnik ni svojih organa. A ako je protivan tome da se njegovi organi presade drugom čoveku, on za života može da da usmenu ili pisanu izjavu da to ne želi, i ne vodi se nikakav upravni postupak, i ne vodi se nikakav upravni spor, niti bilo koji organ uprave o tome donosi bilo kakvo rešenje.

Прво, није тело исто што и скутер или плац у Пиносави.

Друго, да ли ћемо ускоро морати да пишемо изјаве да не желимо да нас неко убије, јер ако не напишемо ту изјаву неки манијак ће у складу са законом моћи да нас упуца.

А ди је печат? А ди је памет и душа црни Мартиновићу?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zasto je ova tema u pdf "Politika"? Sta je ovde tacno politika?

Ova tema treba da je u najmanju ruku u Zoni, a mogla bi da se otvori i jedna sasvim posebna zona za najgore od najgorih satanizama koje vidjamo danas.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Плаво Небо рече

Волео бих да ми каже неко да ли је ово што Мартиновић говори - ЛИЦЕМЕРЈЕ?

Nije brate licemerje, licemerje ti je jedna prefinjena kategorija svojstvena losim ljudima koji imaju mozga.

Ovo sto ovaj psihopata trabunja, i to jos ovlas kezeci se svima nama u lice, nije nista drugo nego ocigledna djavoimanost, i to vrlo teskog stupnja. Ili, kako se to jos kaze - fasizam, nacizam, satanizam. Polako samo, Bog je spor na gnev, ali koga stigne bolje bi mu bilo da se nije ni rodio...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, obi-wan рече

Zasto je ova tema u pdf "Politika"? Sta je ovde tacno politika?

Ova tema treba da je u najmanju ruku u Zoni, a mogla bi da se otvori i jedna sasvim posebna zona za najgore od najgorih satanizama koje vidjamo danas.

Ово је врло озбиљна тема. Овај закон нарушава достојанство упокојених и дубоко се огрешује о светињу тела. За хришћане неприхватљив. Ако ово прође у Скупштини то ће бити закон који легализује скрнављење тела.

Друга ствар, која излази из прве, отвара врата трговини људски органима.

Ми смо људи  Божији и нико нема права да нам скрнави ни тело ни душу ни у овом животу ни после смрти. Нисмо ресурси нерониста на власти.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Вилер Текс рече

Ово је врло озбиљна тема. Овај закон нарушава достојанство упокојених и дубоко се огрешује о светињу тела. За хришћане неприхватљив. Ако ово прође у Скупштини то ће бити закон који легализује скрнављење тела.

Друга ствар, која излази из прве, отвара врата трговини људски органима.

Ми смо људи  Божији и нико нема права да нам скрнави ни тело ни душу ни у овом животу ни после смрти. Нисмо ресурси нерониста на власти.

Upravo zato i treba da je u pdf "Zona sumraka", jer su i tamo sve nemoguce ozbiljne teme, samo toliko zacrnjene da im nije mesto u obicnim podforumima.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Доктор правних наука изјављује да умрло лице више нема никаквих права  :D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Mali Marko рече

Ево га дотични члан 

images.jpg

Jadno majmunce je k`o med, jeste mozda na oko `rapavo dok je malo, ali mu se lepo vide ciste oci.

Ovaj levo je podmuklost i zlo, takvo mu je celo lice - izobliceno.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, GeniusAtWork рече

Доктор правних наука изјављује да умрло лице више нема никаквих права  :D 

Ali on to ne kaze zato sto ne zna sta prica, nego zato sto je sasvim ocigledno svesno zauzeo stranu zla i izopacenosti.

I Hitler je imao oko sebe mnostvo dokotra nauka i svakakvih (pravih) strucnjaka, ali sve im to zalud kad su u dusi bili zlikovci i sotone.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...