Jump to content

Бошко Обрадовић LGBT лобистима: Нећете нам ви васпитавати децу!

Оцени ову тему


коЖељ њацИ

Препоручена порука

пре 5 часа, Жељко рече

На крају, старост чини своје.

Ако човек стари и не попушта га нека страст, онда се он није истински ни трудио да надиђе телесност и страсти.

Најгадније је када човек остари телом а страсти му остану младалачке или шта више буду још и јаче.

 

Naravno, u pogledu duhovne, emotivne i sexualne zrelosti, to jeste tuzno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 174
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 43 минута, cloudking рече

Reprodukcija je osnovno stanje za coveka. Pretpostavljam da ljudi koji su sterilni i ne mogu da imaju decu, mogu da prevazidju taj problem voljom i trudom :D:D:D 

 

Ne gresi nista u onome sto je rekao. Ako covek hoce on moze strasti da dovede pod kontrolu i da ne deluje u zelji.
Npr pedofil ne da moze nego mora da dovodi svoju bolest pod kontrolu.
Homoseksualci sa druge strane ne moraju - ali mogu.

Sad ja se ne slazem sa njim da obavezno trebaju, ali reci da nekako ne mogu... to je glupo.

 

ono sto @Bokisd gresi jeste da izgleda misli da ti homoseksualci treba da postanu hetero seksualci. Ja mislim da ne treba. Osim ako nece sami to. Ako oce - neka rokaju.

Problem je sto ovde niko nece da pusti drustvo da dozvoli ljudima opcije. Hoces da budes homo? Ok. Homo si a ne zelis da budes hoces da probas da se lecis? Opet ok.
Jednostavan moralan i ispravan stav.

 

  • Свиђа ми се 1

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Ronald рече

Naravno Zeljko, i molitva je trening, nego je Boki toliko navalio sa tim da se treba truditi, odnosno da se asketizmom sve moze prevazici, tacnije da se moze zamjeniti sexualna orjentacija jer je on umislio da covjek prirodno moze preci sa homo na hetero uz asketizam i molitvu, zatim terapije i lijekove. Zato mu i kazem neka proba on, pa vidi da li tako moze uticati na sexualnu orjentaciju. 

Naravno, heterosexualci to uvijek rade, upraznjavaju sex, a homosexualce licemjerno prozivaju.

Pa sta ako je navalio, nije dao zakone. U ovoj klimi ljudi koji mozda HOCE DA SE TRUDE (npr homoseksualci su) sigurno ne mogu napasce ih milioni progresivaca kako su homofobi - a ti neces da odbranis princip slobode da to mogu da rade.

Evo npr, svi su zivi napadali Penca jer je pricao o tim stvarima. Liberali su to napravili PENC OCE NASILNO DA LECI HOMOSEKSUALCE, covek je hteo opciju. Niko nije stao da odbrani princip koji je ispravan. Ljudi imaju pravo da nude lecenje od homoseksualzima homoseksualci imaju pravo da to lecenje prihvate ili ne. 

 

  • Свиђа ми се 1

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Млађони рече

Pa sta ako je navalio, nije dao zakone. U ovoj klimi ljudi koji mozda HOCE DA SE TRUDE (npr homoseksualci su) sigurno ne mogu napasce ih milioni progresivaca kako su homofobi - a ti neces da odbranis princip slobode da to mogu da rade.

Evo npr, svi su zivi napadali Penca jer je pricao o tim stvarima. Liberali su to napravili PENC OCE NASILNO DA LECI HOMOSEKSUALCE, covek je hteo opciju. Niko nije stao da odbrani princip koji je ispravan. Ljudi imaju pravo da nude lecenje od homoseksualzima homoseksualci imaju pravo da to lecenje prihvate ili ne. 

 

Vec su postojale takve klinike i rezultati su porazavajuci, vise nastete ljudima nego imaju ikakav uticaj na sexualnu orjentaciju.

Da bi znali sta da lijece prvo moraju utvrditi  sve uzroke homosexualnosti a osim genetskih, postoje mnogi epigenetski.

Koliko je samo roditelja individualno vodilo svoju djecu kod raznoraznih " ljekara" pa nista.

Na kraju i konzervativci i raznorazni homosexualci se najvise bore protiv naucnika da se uopste proucava homosexualnost, boje se, konzervativci da ce kvalitetni naucni dokazi( kojih vec ima mnogo)o uzrocima homosexualnosti odobriti ona prava za koja se zalazu LGBT grupe. A drugi homosexualci se boje da bi u nekom totalitarnom rezimu mogli uticati na nacin da im nasilno mijenjaju orjentaciju ako tehnologija bude napredovala do tog nivoa, a to je tesko ako imamo toliko uzroka. Kao sto je Martina Navratilova napadala Carlsa Roselija koji je INAH 3 pronsao i kod domestic sheep, tacnije razlike kod homo i hetero kao kod ljudi jer su domestic sheep najistrazenije zivotinje kada je u pitanju male homosexuality i sexuality uopste.

Na kraju ne ucitavaj mi nesto sto nisam rekao, nista ja ne zabranjujem, nego ismijavam to da je terapijom i lijekovima moguce izmjeniti sexualnu orjentaciju. Ako neko hoce da otvara klinike za bilo sta, neka otvara. Samo treba reci da to sa medicinom nema veze.

Problem kod Boska je taj sto bi on trebao ds se bori za privatizaciju skolovanja i za deinstitucionalizaciju braka, itd.

Ako imas drzavu onda i drugi mogu da traze slicna prava jer ih drzava daje, ako hoce da se bori onda neka se trudi i bori protiv institucionalizacije braka, drzavnih skola, drzavnog penzionog fonda, neka  itd., jer ce mu tada djeca uciti ono sta on zeli. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Ronald рече

Problem kod Boska je taj sto bi on trebao ds se bori za privatizaciju skolovanja i za deinstitucionalizaciju braka, itd.

 

To je problem i kod tebe. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Млађони рече

To je problem i kod tebe. 

To nije problem kod mene, vec u tvom razumijevanju mene.

Mada ti je najveci izgleda problem sto ti detaljno citas samo svoje postove, posto ih cesto prepravljas:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Жељко рече

На крају, старост чини своје.

Ако човек стари и не попушта га нека страст, онда се он није истински ни трудио да надиђе телесност и страсти.

Најгадније је када човек остари телом а страсти му остану младалачке или шта више буду још и јаче.

Zašto je tako važno ili zašto uopšte nadilaziti našu telesnost i strast? Šta je tu tako loše? Šta je tu gadno (u bilo kom životnom dobu)?

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Govori sve kako treba, i sve je super, ali svi do sada koji su govorili kako treba i bili super, u jednom momentu, teško bi izigrali poverenje. Zašto to i ovde ne bi bio slučaj ako su nas, ponavljam, baš svi do sada debelo ispaljivali, i za koje smo mogli, baš kao i sada za Boška, ruku da damo da to neće uraditi?

Mislim da kada si u parlamentu ne možeš da budeš ok, ma šta pričao, ma kako izgledao tvoj politički program. Čak i da se ne foliraš u celosti vremenom ćeš popustiti pod pritiskom i u celosti ćeš se folirati.

Voleo bih da nije tako, voleo bih da baš ovo sada bude prekretnica... ali nešto ne verujem.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Ћириличар рече

Не, Боле, него је фрка урпаво у отме што они немају једнака права као остали јер не могу склапати бракове међусобно, не могу усвајати дјецу, а на друштвеном плану ( ванзаконском дакле ) трпе дискриминацију како на личном нивоу

Isto trpe i pedofili i nekrofili i zoofli  ostali filovići šta je sa njihovim pravima licimuri pederobraniteljski?zašto ljudima takve sexulane orijentacije ne omogućite ista prava kao što se zalažete za pederska i oni su isto tako sexualno dezoorijentisani?

 

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Ronald рече

Nema i jedno i drugo, jer ti nisi procitao ni jedan rad o psihologiji i biologiji( genetici, epigenetici i neurobiologiji) homosexualnosti. Da jesi vidio bi da nema naucnog rada koji potvrdjuje ovo sto Bosko prica.

A šta je sa naučnim radovima mnogih psihologa koji smatraju homosexualizam za poremećaj i devijaciju ličnosti i koji je i inače smatran bolešću sve dok taj pederski lobi nije korumpirao SZO da izglasa da je to ustvari bonobo fenomen?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нећете нам ви васпитавати децу!

Охо, коначно ће људи да преузму одговорност за васпитавање сопствене деце? Нема више "криви медији, цртаћи и филмови, уп'о у лоше друштво, тешко живимо у лошем хууду" и сл. Па време је било. :)

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Milan Nikolic рече

Zato što u homoseksaualnoj vezi učestvuju slobodne i zrele osobe.

Pa eno zreli šiptari guze zrele magarice što da mu ne damo pravo da se uzmu?I ko si ti da procenjuješ ko je zreo ko nije?Možda neki lima od 12 i kusr voli da se druži s nekim čikom?Zašto kršite njegova ljucka prava kao i prava čike da uživaju u ovom genetskom i epigenstkom fenomenu?

Ustvari znam šta je to je ustvari pedofilo i zoofobija,vi ste ustvari latetni zoofili i pedofili....:))

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...