Сарадња особља школа и вртића са центром за социјални рад?
-
Чланови који сада читају 0 чланова
- Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
-
Сличан садржај
-
- 0 коментара
- 1000 прегледâ
-
”Како то мора бити да је боговски осећај, када остављаш дете у вртић и знаш да га тамо неко воли!"
Од JESSY,
- 0 коментара
- 347 прегледâ
-
- 0 коментара
- 370 прегледâ
-
Питала ме је једна учитељица каква је то школа у којој се деца СМЕЈУ? Ако мене питате – најбоља
Од JESSY,
- 0 коментара
- 326 прегледâ
-
Не могу да упишем дете у вртић јер не радим, али не могу да се запослим јер нема ко да чува дете. И, шта сад?
Од JESSY,
- 0 коментара
- 414 прегледâ
-
Препоручена порука