Jump to content

Зоран Ђуровић - Онан - Онанија


Дејан

Препоручена порука

пре 3 минута, Ćiriličar рече

@Bokisd Ако н епитам превише Боки:

1. Јеси ожењен?

2. Ако ниси како кротиш сексуалну страст?

Pa, malo pitas Just_Cuz_19.....nisam..... ovo drugo imam dj.....:stadaradim:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bokisd рече
пре 11 минута, Ćiriličar рече

2. Ако ниси како кротиш сексуалну страст?

Pa, malo pitas Just_Cuz_19.....nisam..... ovo drugo imam dj.....

Не разумем овај ребус....имаш девојку? Па предбрачни сексуални односу су грех, или?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Ćiriličar рече

@Bokisd Ако н епитам превише Боки:

1. Јеси ожењен?

2. Ако ниси како кротиш сексуалну страст?

Људи нису животиње да не могу да укроте своје страсти. Зар би Христос узалуд рекао да будемо савршени као што је савршен Отац наш на Небесима. Савршени по Божјој милости и благодати. ''Тражите и даће вам се, куцајте и отвориће вам се''. Што нападате човека?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ćiriličar рече

Не разумем овај ребус....имаш девојку? Па предбрачни сексуални односу су грех, или?

Jeste rebus.... previse pitas... to je to....:POPOcorn1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени никако нису јасне неке ствари у Православљу, рецимо овакве ствари да буду скоро па табу. Да Црква нема јасан став и да чак Сабор да препоруке епископима, ови свештенству и да се ули народ. Овако имамо слободне стрелце, свако за се'. Арсеније једно, Влада Димитријеевић друго, никодим треће, Ђуровић осмо и редом....општи хаос.

И имамо Лествицу и другу монашку литературу коју је скоро не могуће примењивати у (ван)брачном животу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Плаво Небо рече

Што нападате човека?

Ко напада човека? И што мене тураш са тим "нападачима"? Питам лепо човека.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ćiriličar рече

Ко напада човека? И што мене тураш са тим "нападачима"? Питам лепо човека.

Брате, окомили сте се на човек, а ти га тако нешто питаш јавно. Мислим, видим да је човеку непријатно. Има свој став и то је то. Па пусти му поруку ако те занима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Zoran Đurović рече

 Убедити Бокија да користи мозак, нема тог мајчиног сина!

 

 Ima neki jeftin viski u Lidlu, al sljaka.

Posledica citiranog pokusaja :smeh1:

Ovo su zeznute stvari ako covek ne rasudjuje pravilno i nema dobro duhovno rukovodjenje. Inace ode u krajnost a cesto u obe. Inace milslim da je bezbracnost i uzdrzanje apsolutno moguce ali ne za svakoga nego za one koji mogu da nose.Tako i kaze Hristos kad mu kazu da je bolje coveku ne zeniti se.

Ostali nek nadju skorupacu ( izraz iz Crne Gore, nije uvredljiv nego se misli na zdravu i pravu curu) i nek uzivaju u braku (i nek se malo i nerviraju :) ).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bokisd рече

 

Yep,.... grickam kikiriki... i cekam malo da gledam ovaj nas muceni Partizan u kosarci....:lupaglavu:

Ма бре немам спорт клуб, а и да имам немам толико јаке живце да их гледам.

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Цитат

8. А неожењеним и удовицама велим: добро им је ако остану као и ја што сам.

9. Ако не могу да се уздржавају, нека се жене и удају; јер је боље женити се и удавати неголи упаљивати се.

Ово је стварно јасно. Тешко је живети као безбрачан у свету.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Плаво Небо рече

Брате, окомили сте се на човек, а ти га тако нешто питаш јавно. Мислим, видим да је човеку непријатно. Има свој став и то је то. Па пусти му поруку ако те занима.

Аман чоче, жено...ја на овој теми нисам био 100 година, тотално сам ван дискусије....немам појма ко се окомио, прочитао пар коментара од Бокија и оног момка што се ту исповеди....осим тога Боки је моја симпа на форуму...шта прича небулозе. Не мешам се у његове у Ђуровичеве двобоје....узгед Бокијево мишљење мене занима...мада немам ни време ни вољу да му будем пратилац, али кад га прочитам, прочитам и узмем за озбиљно и кад се не слажем.

Питао сам условно, и шта је ту чоше. Маса нас је овде рекла неке свој еприватне ствари....нисма мислио да ми подноси извештај је ли се дотицао доле...и није Бокију потребан адвокат!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 53 минута, Ćiriličar рече

Овако имамо слободне стрелце, свако за се'. Арсеније једно, Влада Димитријеевић друго, никодим треће, Ђуровић осмо и редом....општи хаос.

Наравно, кад мене можеш да поредиш са овима. Да ти дође и св. Петар, рекао би му да је девети... Спрдам се са тобом, али ти не знаш шта је теолошко мишљење или критеријум. Некада је добро имати званично тело које даје саопштења, некада није. Зато ти говорим о теолошком мишљењу. Ту нема трте-мрте. Са тиме се помири или пређи у католике или у неку другу веру где имаш тела која ти кажу како да мислиш. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...