Jump to content

Прогон Српске Православне Цркве у Црној Гори од стране конвертита

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Иван Ц. рече

Лепо сам рекао да неће бити више оговарања наших епископа и преношења порука са разноразних сајтова.

У избрисаној поруци није поменут ниједан епископ а није био ни један линк. Да ниси побркао поруке?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Управо сада, Vladan :::. рече

У избрисаној поруци није поменут ниједан епископ а није био ни један линк. Да ниси побркао поруке?

 

Опет и изнова спамујеш.

Добро знам на шта је био одговор и твоја веома злонамерна анализа.

Последње упозорење.

Админ Иван

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нажалост, Владан је морао да нас напусти на неко време због упорног спамовања и очигледних манипулација администрацијом... можда ако се буде враћао касније, схвати да се ситуација на Поукама ипак променила...

Људи, нема ту дискусије. Ви који мислите да сте са нашим Епископима на "ти", да сте толико слободни да можете без икаквих последица да им кажете било шта, МОЛИМ ВАС идите на борбу за (не)веру... тамо је ваше место! Они без проблема све објављују, сваку могућу подвалу, подметачину, исмејавање, изругивање...

Наравно, вређање администрације Поука ће исто тако строго бити санкционисано. Борба за (не)веру плаче за таквима који би мало да нас вређају, да измишљају и стварају теорије завере :)

Немам апсолутно никакву грижу савести да свакога ко не буде поштовао правилник сајта Поуке удаљим са истог, па макар био од почетка члан.

 

Поуке нису покренуте да би се бавиле животима Епископâ, клирâ нити било кога лично. Свако ће за себе дати одговор. Овде смо зарад мисије Цркве.

Наставите тему тамо где је стала, ово више нити ћу да пишем нити да опомињем. Сматрам да сам све рекао.

Хвала свим добронамерним људима.

 

Админ Иван

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.IN4S.NET

“Пљеваљски одбор за одбрану светиња'' саопштио да је на на граничном прелазу „Ранче“ задржан епископ...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ćiriličar Брате, спамујеш тему... молим те да то не чиниш...

апсолутно нећу одговарати на ствари које нису за наш сајт.

Има ко ће да решава све то.

Ако буде дошло време кад се буде одвајало "жито" од "кукоља", нећемо пропустити прилику да кажемо свој став.

 

Дакле, ево и тебе да пријатељски замолим да не спамујеш тему.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vlada je bio jedan od ljudi koji nikada nije nikoga vredjao na banalne nacine, svoje stavove je uvek argumentovano iznosio i obrazlagao. Znao je ponekad da se nasali i nista vise od toga. Njegov ban vidim kao nemoc adminomistracije da argumentovano i na civilizovan odg na pitanje koje je Vladan postavio. Ali ok, licna je stvar o.Ivana kako ce da vodi uredjivacku politiku sajta i za kraj mislim da napomena tipa " Ima ko ce tim da se bavi " - ne stoji, jer je u stvari na neki nacin guranje problema pod tepih, mislim da nema ko time da se bavi i da nikoga i ne interesuje preterano - jer bitno je samo da su vuci siti, i ovce na broju. Protiv o. Ivana licno nista nemam ( da ne bude zabune ), pratim njegove aktivnosti na drustvenim mrezama vec godinama, cak sam mu se i priv por obracao za savet po pitanju nekih stvari u vezi Sv Ksenije Petrogradske i iskao da uznese molitve istoj za mene i moje najmilije ( ovo pisem da ne bih bio pogresno shvacen i nazvan malicioznim, jer to nisam ) i sto se njegovog pastirskog rada i truda  tice imam samo reci hvale,  ali mislim da se sa disciplinivonjem pojedinih clanova foruma i uopstenim obrazlozenjima koja se povodom toga daju malo preteralo. 

Hvala na razumevanju. ( nije mi namera da spamujem temu, vec samo iznosim misljenje )

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Иван Ц.
Оче још прије пар дана си по мени поручивао Владици Атанасију нешто много оштрије од онога за шта смо ми овде кажњени.
Ако се нешто и неслажем са њим то није из непоштовања, јер сам се лично освједочио у чудо везано за њега и то сам паралелно свједочио са својим неслагањем и мислим да сам себи мање давао за право него Ви.
И сад и Вама кажем уз свако поштовање да ми не изгледа да се најбоље сналазите у тешком задатку који Вам је повјерен.
Мислим да треба да га извршите, узећу себи и слободу да Вас посавјетујем:
Хаос на поукама је само одјек ширих дешавања, немира и акција усмјерених против наше Цркве, на коју је ад зинуо.

Тако да када се ствари смирују и атмосфера се овде смирује, не може другачије ако се актуелно што би љепо рекао Ћирко, историјски мисионари.

Послато са 5026D користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Hadzi Vladimir Petrovic Поштвани Владимире,

И ако разумем веома запетљану ситуацију, и као свештеник и као религиолог, управо је ово начин да неке ствари превазиђемо и бар ми не доприносимо још већим поделама.

Са многим стварима које си овде писао се слажем...наравно, често не на начин на који се износе.

Испред свега, хоћу да очувамо достојанство овог сајта и свим силама ћу се потрудити да то одрадим, докле буде било снаге да постојимо.

Невроватно је колико има оних који су веома опасни, уз то и зли, подмукли... у стању су свашта да направе...

Овде то неће проћи. Чврсто као камен стојим на тој позицији, по много високој цени.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 31.1.2020. at 20:18, Дејан рече

Али, имамо информације

Što to nije javno sa imenom i prezimenom?

Inače što se tiče raskola dodao bi da tome predstoje klanovi i neslaganja koja nisu jedan na jedan već se uzida temelj u klanu.

Kao što pisah, nijedan od nagomilanih problema nije dobio jednodušnost kao trenutno pitanje u CG.

Da bi bilo jasnije nemamo informacije da li su se vladike izmirile po svim pitanjima, jer će se po mom mišljenju to odraziti i na CG iako je sada to pitanje zatvoreno saopštenjem sinoda.

Nije prvi put da vladike danas kažu jedno a sutra drugo, što opet meni ne daje za pravo da saopštenje sinoda ignorišem.

Medjutim kad postavim to na dugački štap nedostaje mi to kompletno jedinstvo jer sada imamo samo jednu zvezdicu jednodušja.

U CG se desio narod i vladike moraju da vide to međusobnu zbunjenost, jer ovakav broj naroda nisu očekivali.

To nek im bude energija koju trenutno ne vidimo, da se bratski izmire jer mi to očekujemo.

Dejan bi mogao da odgovori na pitanje koje mu postavljam već treći put.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У Црној Гори се одржава још једна у низу литија која ће, како се очекује, превазићи све до сада. Према неким проценама, на црногорским улицама вечерас ће бити близу 250.000 људи.

Ка Подгорици иду колоне људи из различитих крајева, између осталих Пипери, Кучи, Братоножићи и Бјелопавлићи. Тамо ће се обратити парох бококоторски Момчило Кривокапић, док ће у Никшићу литију предводити владика рашко-призренски Теодосије.

Беране, Бијело Поље, Пљевља и Бар такође ће бити пуни људи.

RS.SPUTNIKNEWS.COM

У Црној Гори се одржава још једна у низу литија која ће, како се очекује, превазићи све до сада. Према неким проценама...

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

''Ја молих непријатеља да одустане од проливања крви невине и не хтеде. Велика је његова војска али је јадна и чемерна, јер, није победа у мноштву него у Господу. Ви браните вјеру своју, своја огњишта, свој образ пред свијетом; Ви сте, драги синови, слободан народ, Ви немате друге награде за вашу свету борбу до своје вољности (слободе), али, знате да је награда слободног јунака: одбрана слободе и милог отечества, јер, ко се за другу награду бори, оно није племенити јунак, већ најмљени роб, чије витештво нема цијене, који јуначкога поноса и своје слободе нема'', Свети Петар Цетињски.

Прогонили су Је и раније, него, можете како хоћете, ал', не можете докле хоћете.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Иван Ц. рече

Овде смо зарад мисије Цркве.

''Калуђер против попа, поп против калуђера, стидно је чут'', Свети Петар Цетињски.

Да не поткопавамо сопствени Темељ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Подгорица пише историју: Око Храма Христовог васкрсења окупља се 50.000 људи /видео/

У главни град су пешке стигли припадници старих црногорских племена: Куча, Меринића, Бјелопавлића, Пипера, Братоножића и осталих. Многи су стигли испред Храма Христовог васкрсења након више сати пешачења. Како се очекује ово ће бити најмасовнији скуп који је икада одржан у главном граду Црне Горе.

Молебне литије кренуле су са Убала, Крушевица, Мокрина, као и са Каменог ка Подима.

https://rs.sputniknews.com/regioni/202002021121645960-podgorica-pise-istoriju-oko-hrama-vaskrsenja-hristovog-se-okuplja-50000-ljudi-video/

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...