Jump to content

СМЕТА МУ СРПСКА ЗАСТАВА: Сорошев активиста хоће да нам мења заставу! (ФОТО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

- uzimamo vam plate

- ok

- pretvaramo vas u robove  i nadnicare

- ok

- ponizavamo vas i pljujemo po dostojanstvu

- nema frke

- vredjamo vam inteligenciju

- ok

- krademo vam pare i stavljamo u svoje dzepove

- aha cool

- neko decko iz dosade nacrtao predlog za novu zast...

- AAAAAA!! SRBIJAAAA!!! AAAA! CAST! OBRAZ! ISTORIJA! KNEZ LAZAR! CAR DUSAN! KARADJORDJE! UAAAAA LAMINATI I PLACENICI! SOROSEVA BANDA!!!!

 

Srpske patriJote su posebna vrsta pacijenata koji daju jedan poseban kolorit mentalnim oboljenjima... uvek bilo...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, cloudking рече

- uzimamo vam plate

- ok

- pretvaramo vas u robove  i nadnicare

- ok

- ponizavamo vas i pljujemo po dostojanstvu

- nema frke

- vredjamo vam inteligenciju

- ok

- krademo vam pare i stavljamo u svoje dzepove

- aha cool

- neko decko iz dosade nacrtao predlog za novu zast...

- AAAAAA!! SRBIJAAAA!!! AAAA! CAST! OBRAZ! ISTORIJA! KNEZ LAZAR! CAR DUSAN! KARADJORDJE! UAAAAA LAMINATI I PLACENICI! SOROSEVA BANDA!!!!

 

Srpske patriJote su posebna vrsta pacijenata koji daju jedan poseban kolorit mentalnim oboljenjima... uvek bilo...

Ништа од овога што си навео није прошло без реакције родољубивих људи, што си могао да видиш и на овом форуму.

Као што се треба бунити против робовласништва треба се бунити против затирања идентитета и једно не негира друго.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аурор рече

Prilagođeno činjenici da se radi o banana republici.

То сам одмах схватио, али сам покушао да нас подигнем на виши ниво.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Страле рече

zastava-srbije-768x432.jpg

 

Ne sviđa mi se. Prvo povećanje centralne štrafte je nekako ružno, ne izgleda da tako kažem balansirano. Ovi oblici nemaju jasnu simboliku, podsećaju na krst, a nisu krst, ili na neku zvezdu, a najviše na kapljice vode, ili kao da se neko bućnuo u bazen, i ne znače ništa. Jeste lep i minimalistički dizajn (dobar kao logo za neku kompaniju koja se bavi bazenima), ali nije za zastavu.

Zastava treba da ima simboliku. Belo - čistota, plavo - mir, crveno - ljubav, i površine treba da su jednake. A simbol treba da je krst, jer mi smo pravoslavan narod i imamo pravoslavnu prošlost i tradiciju. I to simetričan pravoslavan krst, da ne zavisi kako okreneš zastavu, bele boje u sredini.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A koga uopšte zabole šta jedan sorošev pederčić misli o grbu?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Иван ♪♫ рече

Ovi oblici nemaju jasnu simboliku, podsećaju na krst, a nisu krst, ili na neku zvezdu, a najviše na kapljice vode, ili kao da se neko bućnuo u bazen, i ne znače ništa.

Ех, а цвет, време љубави деце цвећа.:ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Кратос рече

A koga uopšte zabole šta jedan sorošev pederčić misli o grbu?

Dizajnere.

Zgroženi su i zaista misle da je ovo uvreda za gej dizajn.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Dizajnere.

Zgroženi su i zaista misle da je ovo uvreda za gej dizajn.

:smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rezultat slika za sendvič zastava

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Кратос рече

A koga uopšte zabole šta jedan sorošev pederčić misli o grbu?

kakav iskompleksiran lik taj Soros... misli li taj covek i na sta drugo osim na unistenje SRBIJE?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mnogo je lose stanje u Srbiji. Ne znam ko je veca intelektualna gromada da li ovaj sto bi da menja zastavu i grb jer su zastareli ili ova druga vajna satro patriotska vladajuca garnitura koja hoce da pravi kult zastave pritom unistavajuci zemlju na svakom koraku i sramoteci istu tu zastavu kad i gde god stignu. Mislim da je potpuno jasno da SNS i Vucic nisu nikakva ni patriotska ni nacionalisticka opcija, ali ovakvi likovi i raznorazna smeca od medija plasiraju sliku da spram ostalih jesu i ako nista drugo bar ih nije sramota toga sto su Srbi

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Вилер Текс рече

Ништа од овога што си навео није прошло без реакције родољубивих људи, што си могао да видиш и на овом форуму.

Као што се треба бунити против робовласништва треба се бунити против затирања идентитета и једно не негира друго.

Ja i ne pricam  o rodoljubivim ljudima nego o patriJotama...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...