Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 58 минута, Paradoksologija рече

Neša_: žene oće pare, jadan ja

O. Nebojša: sveštenik

Nebojš.a: poetske pečurkice

Tri različite osobe!

А шта Леон оће у свему томе мени није јасно.

Ни како имам везе у свему томе... 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 5 минута, Милан Ракић рече

A šta je "bačije"? 12:smeha:

То он шеретско-шатровачки од бачје

Да не прође као за карање

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Леон Професионалац рече

А шта Леон оће у свему томе мени није јасно.

Ни како имам везе у свему томе... 

Vi ste pesnik gledajte siru sliku, kontemplirajte poetski o lepoti zivota:)))

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Јелена011 рече

Vi ste pesnik gledajte siru sliku, kontemplirajte poetski o lepoti zivota:)))

Чекајте, зар не рече да ипак нисам песник? ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, о.Небојша рече

Мој потпис је још од форума БСН и Верујем гдје су се тако потписивали сви свештеници, па је остало и овде. Нигдје се тако не потписујем , нити представљам, него са чином испред имена. Нисам чуо да има свештеник Леон у Подгорици, осим Лава Лајовића :2hf007n:

Нисам пророк, али сам давно написао на коју је фору Ђуровић после 3 дана ослобођен од војске. Само није истина да се није туширао, јер је обавезан поступак био шишање, одлагање цивилке у врећу, туширање и онда облачење војне одјеће. Сад да су га  се сви плашили у спаваоници , не пије воду, ту је била и стара војска, такви мангупи су добијали одмах ћебовање....

А можда је то и узрок што није добио посао на ПБФ, јер оноп што му је ЈНА уписала у картон остаје за стално и не може неко бити неспособан за војску, а способан за све остало. И ако студент мора да им а љекарско увјерење, да ли то важи и за професора ?

Звао ме један мој школски и оставио поруку да је звао отац тај и тај. Позвао га ја и питао: је ли бре коме си ти отац? Себи? На то се односило. 

Чудно би било, у том смислу, да неки мирјанин позове и каже да је звао господин Милисав. 

Мени жао што сам служио војску. Њима свака част.

Да нисам служио, могао сам да докторирам. Глумио, правио се луд и свашта нешто али нисам био добар глумац. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Paradoksologija рече

Paradoksologija je skoro 14 godina u srećnom braku sa lepim, ne lepuškastim muzičarem i majka troje dece.

Ključna stvar... žene se lože na muzičare, čak i kad su 14 godina u braku sa istim...  ;)  :D

Treba Neša da napravi neki novi nick da kuka kako ga ni jedna neće jer nije muzičar... pošto je onaj sa "nemam pare" postao dosadan...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ео не знам о чему причате.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Леон Професионалац рече

А шта Леон оће у свему томе мени није јасно.

Ни како имам везе у свему томе... 

A mene je l' pitao neko da li pristajem da budem poetski subjekat i/ili objekat? :D

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Paradoksologija рече

A mene je l' pitao neko da li pristajem da budem poetski subjekat i/ili objekat? :D

Право кажете. Али лакше би му било да бар знам ко сте. ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Драгана Милошевић рече

Ео не знам о чему причате.

Само Бог и можда авва знају...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Протомајстор рече

Само Бог и можда авва знају...

Aako Ava i ne zna javice mu se vako il nako:)))

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Леон Професионалац рече

Звао ме један мој школски и оставио поруку да је звао отац тај и тај. Позвао га ја и питао: је ли бре коме си ти отац? Себи? На то се односило. 

Чудно би било, у том смислу, да неки мирјанин позове и каже да је звао господин Милисав. 

Мени жао што сам служио војску. Њима свака част.

Да нисам служио, могао сам да докторирам. Глумио, правио се луд и свашта нешто али нисам био добар глумац. 

Леоне, нисам ти ја школски:pop: 

  Не потенцирам на Ви, оче, и чиноословљавању, а било би и без везе слаком кажем да ме слободно ословљава ти и по имену. А и људи ме дуго знају и глупо је да онима с којима сам заједно чистио порту да бисмо могли почети градњу цркве, после био послуга  мајсторима, био заједно у два рата, дијелио конзерву хране и смјењивао се на стражи сигуран да други неће побјећи ни заспати; да сад постављам неку баријеру формализма.

Црногорци, па не воле војску, изгледа да су задња времена дошла.

Што се тиче рукоположења о.Неше Илића, он је већ био годинама у чину ђакона кад је вл.Григорије изабран за владику 1999.г.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...