Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 6 минута, Родољуб Лазић рече

Чек, чек, пријатељу...кажеш да нисам уљез овде, а кажеш и да сам удбаш. Кад се то сабере, шта је закључак?:)))

Тако си себе "одредио"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 54 минута, Avocado рече

A što ja da se fajtam sa njim???

Vidim da se on i ava Konan nešto prepiru (da ne kažem ono na K)...  mada kad sam prvi put video temu, pročitah "stučnjaku za svetLost", pa rekoh, nije valjda da je ava Konan otvorio temu da hvali nekog svog električara... :)

Zato sto je on advokat pa bi bilo zanimljivo da gledamo. :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево и њега...јеси ли се мало одљутио? Ови бре овде све нешто круто, нико да се нашали ко човек.

Видиш како знаш да нисам укапирао...наравно да нисам, то је превише за мене..

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, grigorije22 рече

Zato sto je on advokat pa bi bilo zanimljivo da gledamo. :ani_biggrin:

Може, ал пошто смо адвокати - наплаћују се улазнице :)))

Ти би да гледаш џабе како се адвокати фајтају? Неће да може...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Родољуб Лазић рече

Видиш како знаш да нисам укапирао...наравно да нисам, то је превише за мене..

JESTE!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Родољуб Лазић рече

Као и доста тога што је рекао - погрешна информација. Не пратим га, ни д'о Бог. Хоћу рећи, нисам му тамо "пријатељ". Свратим понекад на фејс, бацим поглед ту-и-тамо, па и на његову страну, између осталог.  

Ok, moja greska. Ja sam razumela da si citao njegov profil i za svoj tekst koristio komentare sa fejsa. 

Ps pa i udbasi su nasi:))

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, grigorije22 рече

Zato sto je on advokat pa bi bilo zanimljivo da gledamo. :ani_biggrin:

Aaaaa to... nije nikakav problem, možemo da se fajtamo, samo da utvrdimo koliko je to po Tarifi... i ko plaća mene, a ko plaća kolegu... a onda možeš i da mi javiš oko čega treba da se fajtamo... ;)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Јелена011 рече

Ja sam razumela da si citao njegov profil i za svoj tekst koristio komentare sa fejsa. 

Nisi pogrešila!

Bez obzira koliko je legitimno sa jedne, isto tolikoje  bolesno sa druge strane.

Loooooodilo mozga.

Kao kod Ministra Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodbrane aktuelnog!

Bolest jednom rečju!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дакле, Гришо,  видиш да исто размишљамо. Ерго, отворите се па може

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Aaaaa to... nije nikakav problem, možemo da se fajtamo, samo da utvrdimo koliko je to po Tarifi... i ko plaća mene, a ko plaća kolegu...

Прво да прочиташ оптужницу. Рођа може да ти достави документа оптужнице:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Владика Максим. 

Који је много мање платежно способан од папе... :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

Владика Максим. 

A ti i papa meni ništa niste dali... gde će ti duša? :)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...