Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Avocado рече

A ti i papa meni ništa niste dali... gde će ti duša? :)

Ти треба мени да платиш; довео сам ти лика који је душевна структура попа Горана!:)) Сигурно ти је недостајао, па рекох да те разгалим! :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Ти треба мени да платиш; довео сам ти лика који је душевна структура попа Горана!:)) Сигурно ти је недостајао, па рекох да те разгалим! :smeh1:

Pa nema ga na onim kreacionističkim temama... ova mi nije toliko zabavna... a i ne ide da išteš da ti advokat nešto plati... hoćeš neki maler da navučeš? :)

Doduše isto važi i za popa ali ću i ja da se pravim da si jeretik pa da to ne važi... :)))

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

nema ga na onim kreacionističkim temama... ova mi nije toliko zabavna...

Ова је кретенистичка. Да видиш мало чега си се избавио!:))

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Јелена011 рече

Sta bi, dakle ipak si gledao popov profil?! 

E zivote lutalico:ani_biggrin:

Зашто на фејсу? Видиш колико га овде има? У дилеми сам да ли се презива Вучић или Ђуровић...:0205_whistling:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

a i ne ide da išteš da ti advokat nešto plati... hoćeš neki maler da navučeš? 

Posto je on pop a to isto ne valja za popa onda se ne vazi, potire se:))

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Avocado рече

ali ću i ja da se pravim da si jeretik pa da to ne važi...

Хм... добро, ризикујем бан...ништа, заборавите.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Zoran Đurović рече

Ова је кретенистичка. Да видиш мало чега си се избавио!:))

Слажем се с тобом. Најзад и то да се деси.:navijanje:

Молим администрацију да забележи ово. Можда се никад неће поновити да се нас двојица сложимо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

Зашто на фејсу? Видиш колико га овде има? У дилеми сам да ли се презива Вучић или Ђуровић...

Rodjo brate mozda si pravnik al nisam ja tupavac. Lepo pise na sta sam mislila, za pisanje teksta si virio spirunirao il kako god ti drago fejs popa Djurovica. 

Pusti pricu o forumu sad, to je druga tema. :)))

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Јелена011 рече

Posto je on pop a to isto ne valja za popa onda se ne vazi, potire se:))

Setio sam se pa dodao nastavak u svoju korist... nesam se đabe čkolovao za advokata... ;)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Setio sam se pa dodao nastavak u svoju korist... nesam se đabe čkolovao za advokata... ;)

Ma jasno skroz:)))

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Јелена011 рече

Rodjo brate mozda si pravnik al nisam ja tupavac. Lepo pise na sta sam mislila, za pisanje teksta si virio spirunirao il kako god ti drago fejs popa Djurovica.

Сад озбиљно: зашто мислиш да сам вирио на фејс код истога?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Родољуб Лазић рече

Хм... добро, ризикујем бан...ништа, заборавите.

Kad bi se za kvalifikovanje ave Konana jeretikom ovde dobijali banovi... 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...