Jump to content

Ко стварно жели брак а ко само да прича о томе?

Оцени ову тему


Flojd

Препоручена порука

пре 9 минута, Nikola Stojanovic рече

@Liga Džentlmena Hahah, nemoj bre te ruzne reci. :D Nisam te pitao s losom namerom, nego dal je sve vreme bio prijateljski odnos ili je bilo malo i ž atack? :D:D

Brate, pripremas teren. Znam da se danas ceni odmah kad napadnes, l valjda je fora malo i pripremiti teren. Mada ko zna ove danasnje generacije drugacije funkcionisu. 

Nisam ti ja za ovo vreme, mora se teleportujem u srednji vek...?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Nikola Stojanovic рече

@Liga Džentlmena Ja te bre hvalim konje jedan. :D:D Nema veze pesma sa zenom i decom i briznosti, procitaj pesmu lepo. Muskarac ti je to, lazov stari. :D

 

пре 1 минут, Nikola Stojanovic рече

@Liga Džentlmena Ja te bre hvalim konje jedan. :D:D Nema veze pesma sa zenom i decom i briznosti, procitaj pesmu lepo. Muskarac ti je to, lazov stari. :D

Vidi ga sad. Magare pa ja ocu se zenim a ne da joj se divim. ?

To ostavljam vama boemskim dusama. Ja bre ocu tata da budem, nemam vremena vise za zafrkanciju. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Liga Džentlmena Hahah, kod carobnjaka po napitak. :D:D Kao braca, samo da li bi bio vitez eli sluga? :D

 

posetioci-revolucija.jpg

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Liga Džentlmena рече

On se covek tako i ozenio. ?

Ne znači da ćeš i ti tako, niti da bi ti to prijalo. ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Liga Džentlmena  Ako nisi uspeo za tih mesec dana, koliko vec puta ste se vidli, da joj kazes kao ovde meni. Ja bre ocu TATKO da budem, nema nista. Zato ste i ostali prijatelji.  :D:D

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Nikola Stojanovic рече

@Liga Džentlmena  Ako nisi uspeo za tih mesec dana, koliko vec puta ste se vidli, da joj kazes kao ovde meni. Ja bre ocu TATKO da budem, nema nista. Zato ste i ostali prijatelji.  :D:D

Da, da, sve što devojka želi jeste da se na prvom sastanku oseti kao pokretna materica. :1405_love:

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Smaragdni kamičak рече

Da, da, sve što devojka želi jeste da se na prvom sastanku oseti kao pokretna materica. :1405_love:

Zezanje ili ne, ali oko tih stvari se treba brzo izjasniti. Nema poente razvlačiti se sa nekim ko nema isto mišljenje o tim stvarima. Oko dece nema kompromisa. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Natasa. рече

Zezanje ili ne, ali oko tih stvari se treba brzo izjasniti. Nema poente razvlačiti se sa nekim ko nema isto mišljenje o tim stvarima. Oko dece nema kompromisa. 

Naravno, bitno je da se zna da li oboje žele decu. Ali ako ti neko na početku kaže "oš mi rađat decu, meni treba naslednik", onda stekneš utisak da mu treba samo tvoja jajna ćelija. Ili nečija. Samo da je u funkciji.

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Smaragdni kamičak рече

Naravno, bitno je da se zna da li oboje žele decu. Ali ako ti neko na početku kaže "oš mi rađat decu, meni treba naslednik", onda stekneš utisak da mu treba samo tvoja jajna ćelija. Ili nečija. Samo da je u funkciji.

Ma opusteno, vreme pokaze ko je sta hteo. Mislim da ne treba pozurivati, pa ako nesto ne ide potraziti srecu na drugoj strani

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ana B. рече

Ma opusteno, vreme pokaze ko je sta hteo.

Uvek...

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Smaragdni kamičak рече

Naravno, bitno je da se zna da li oboje žele decu. Ali ako ti neko na početku kaže "oš mi rađat decu, meni treba naslednik", onda stekneš utisak da mu treba samo tvoja jajna ćelija. Ili nečija. Samo da je u funkciji.

Pa nije bre samo to... taj koji ti to kaže obično nema nameru da tog naslednika oblači, presvlači, hrani, kupa, itd... tako da nije samo jajna ćelija, ima tu još mnogo toga što mu treba od tebe... ;)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Smaragdni kamičak  A nemoj da si bukvalista. :D Znam da se Vama, zenama, ponekad mora da crta i objasnjava. Mogu evo ja da te vodim na kafu i da ti recitujem poeziju, da te ubedjujem da decu donose rode da se ti ne osecas kako si opisala gore? 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Nikola Stojanovic рече

da se ti ne osecas kako si opisala gore

Ja se uopšte ne osećam. :kupanje:

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Smaragdni kamičak :D Nema nista od ni od kavu. Ionako si mi sumnjiva, strah me da me ne iskorists. :D:D 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...