Jump to content

Бошко Обрадовић LGBT лобистима: Нећете нам ви васпитавати децу!

Оцени ову тему


коЖељ њацИ

Препоручена порука

  • Одговори 174
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

E bosko bosko... oko cega se ti zamlacujes.. privreda u ocaju, curimo na sve strane, mladi beze iz ove rupe - tebe brine parada od 300 ljudi ko da je glavni problem ovog meseca. 

nema od tebe nista..

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Млађони рече

E bosko bosko... oko cega se ti zamlacujes.. privreda u ocaju, curimo na sve strane, mladi beze iz ove rupe - tebe brine parada od 300 ljudi ko da je glavni problem ovog meseca. 

nema od tebe nista..

Управо је он то рекао у говору.

Дакле, ниси ни погледао, али већ имаш мишљење, хахаха

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1. "Желите да геј популација има већа права од других људи у овој држави". Која права? За запослење? За повољни порески третман? За шта? Не, Боле, него је фрка урпаво у отме што они немају једнака права као остали јер не могу склапати бракове међусобно, не могу усвајати дјецу, а на друштвеном плану ( ванзаконском дакле ) трпе дискриминацију како на личном нивоу тако и када желе одрже своје двије параде себи за душу јер други којима се то не свиђа су спремни да их силом спријече да остваре своје уставно право. Дакле, нетачно.

2. "Гдје су права већине?". Има их, јер нико не брани родитељима да уче дјецу да је хомосексуалност неморална нити се дјеца уче антирелигијским ставовима и антитрадиционалним ставовима. Чак штавише, небитно је на којим основама нечије образовање и васпитање дјетета почива, традиционалним или новопеченим, ако је то објективно штетно за дјецу онда се дјеца штите ( што су стварно екстремни и ријетки случајеви ). Шта је већини забрањено онда? Гдје је та индоктринација дјеце? Гдје су тврди, конкретни докази за конкретне случајеве љуцкоправашких идиотлука? До сада ниједан нисам видјео, него само халабуку националиста у празан ваздух јер им је неко спиновао вијест или јер нису схватили неку потпуно разумну и нормалну законску одредбу или шта већ.

3. "Гдје ћете већег поштовања када 5 министара долази на Параду?". Па оно поштовање када не буде потребан полицијски кордон да чува ту параду јер људе искрено забоље за параду. Аааајмо даље...

4. "Шта није испоштовано? Зар не постоји Закон против дискриминације?". Није испоштован дух тог закона у друштву  јер и даље треба полициај да чува грађане Србије који желе да легално и легитимно остваре своје уставно и законско право. ДАЉЕ!

5. "Али ми смета када неко нашој дјеци намеће нешто што по нашој вјери и традицији и нашим увјерењима није нормално.". Пар ствари - прво опет гдје су ти фамозни примјери? Конкретни докази ЛГБТ пропаганде дјеци ( а да није просто образовање о постојању хомосексуализма - што је далеко од "наметања" ). Друго, неким људима твоја увјерења нису нормална и исто вриште као и ти што "уџбеници историје имају шовинистичке конотације" јер је супротно њиховим стандардима нормалности. И опет се њихови захтјеви игноришу ако су неосновани. Исто то важи и за вјерске и традиционален ставове - има их да су репресивни, штетни и искрено ненормални, али то су опет веома ријетки екстремни случајеви који се могу избројати на прсте једне руке. Па нико не диже халабуку око њих, као што Боле строменује до бесмисла ЛГБТ екстремизам.

6. "Дозволите нам право на наше мишљење. ( ... ) Јер у меидјима и околини је дозвољено да се може чути само ваше мишљење.". Богуми Боле, ја не знам у којим се ултралиберашким круговима ти крећеш и које медије гледаш, јер нигдје нема пропагације ЛГБТ идеја у јавности. Чисто информативно, ево како та пропаганда дјеци изгледа:

Боле, царе, ђе је ово на нашим каналима? Ниђе. ДАЉЕ!

7. "Молим вас, највећи проблем Србије да издвајамо паре из буџџета за промјену пола". Шта ће то бити да се слажем са Болетом :smeh1:

8. "И да се унесе афирмација хомосексуалних особа у убенике деци. Чекајте, због чега?". Због мржње и дискриминације којој се та дјеца уче о њима код куће и/или у околини, а фраза коју је прочитао са папира може значити или просто објашњавање да гејеви постоје и да се не требају остракизвоати због тога, као што може значити и покретање "образвоања" као из овог видеа што псотавих. Очи држати отворене, али Боле обожава да иде у правцу ове друге опције јер мора бити оно најгоре одмах у старту јер су ти либераши толико зли, гррррр. 

9. "Нашој дјеци ви да пишете уџбенике и намећте  ваше ставове?". Чекај, а хрватској дјеци или бошњачкој дјеци да србоћетњићки уџбеници намећу ставове о историји? Али ми пишемо истину? Аааа - ел видиш ироније Боле :D

10. "То су дјеца нас који се са вама не слажу, не можете ви дакел писати уџбенике у Србији". Значи не смије нико штампати уџбенике ако се нека већа демографија у Србији са њима не слаже? Честитам Боле, то је логика прања усташтва у Хрвацкој:"Ми се не слажемо са србоћетњицима да су усташе бие толико лоше, ми смо већиан овдје и не можете нам ви, Ефраим Зуроф и Голдштајн писати уџбенике!". Ел видиш ироније, Боооолеееее?

Не могу више, стигао сам до пола видеа, имам обавезе сада. Боле је просто руда злата за логичке грешке. Може се до сутра овако.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Ћириличар рече

3. "Гдје ћете већег поштовања када 5 министара долази на Параду?". Па оно поштовање када не буде потребан полицијски кордон да чува ту параду јер људе искрено забоље за параду. Аааајмо даље...

На овој пролећној "Ламбросовој" паради није било кордона полиције.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Ћириличар рече

"Шта није испоштовано?

Е, то "испоштовано", "испоштовати" унио је у "политички дискурс", колико се сјећам, г. Небојша Човић као Слобин градоначелник Београда. (Нажалост није смијењен због поштивања језичких норми:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Жељко рече

На овој пролећној "Ламбросовој" паради није било кордона полиције.

И то је ваљда "права", тј. на аутентичним основама (сећање на први "Прајд" у Чикагу). Ово је нешто вештачко и наметнуто

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne, ne, ne i Bosko Obradovicu, homosexualnost nije socijalno-generisana, nijedna studija to nije pokazala( pogotovo kako ti mislis kroz vaspitanje), nego upravo suprotno, da je homosexualnost( narocito male homosexuality) genetski i epigenetski fenomen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Haven't had a gay topic for...what, couple of days already?   :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Milan Nikolic рече

Ima i jedno i drugo. I sta sad?

Fenomen je i slepilo. Bolje je da parada ponosa bude za invalide.

Nema i jedno i drugo, jer ti nisi procitao ni jedan rad o psihologiji i biologiji( genetici, epigenetici i neurobiologiji) homosexualnosti. Da jesi vidio bi da nema naucnog rada koji potvrdjuje ovo sto Bosko prica.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само као у Русији, забрана парадирања најмање 100 година, забрана промоције хомосексуализма и осталог што спада у лгбт

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Жељко рече

На овој пролећној "Ламбросовој" паради није било кордона полиције.

А на ове сада двије јесте ( или само на једној? ). Да се запита човјек... да ли је то до веза са влашћу или је до генералне иритантности главних личности тих парада? Или обоје? Мислим, разумијем... Аздејковић и компанија нису нешто "likeable", а нису нешто ни оригинални ни шармантни попут Јанопулоса :D

пре 2 часа, александар живаљев рече

Е, то "испоштовано", "испоштовати" унио је у "политички дискурс", колико се сјећам, г. Небојша Човић као Слобин градоначелник Београда. (Нажалост није смијењен због поштивања језичких норми:))

Значи жасу тебра.

пре 1 сат, Ronald рече

Ne, ne, ne i Bosko Obradovicu, homosexualnost nije socijalno-generisana, nijedna studija to nije pokazala( pogotovo kako ti mislis kroz vaspitanje), nego upravo suprotno, da je homosexualnost( narocito male homosexuality) genetski i epigenetski fenomen.

rickyseen.JPG

1 hour ago, Војвода7 рече

Само као у Русији, забрана парадирања најмање 100 година, забрана промоције хомосексуализма и осталог што спада у лгбт

Ничија није до зоре горјела, па онда када наши противници завладају нећемо имати легитимино право да кмечимо на њихово наметање њихових ставова.

1 hour ago, ana čarnojević рече

bome Bole bi mogao da dobije moj glas.

i zgodan je.

Да ниси можда гласала за Тадића некад?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...