Jump to content

Косово и Метохија данас

Оцени ову тему


Препоручена порука

@sampaganini92

Ниси одговорио шта је по теби паметно чинити са позиције власти данас? Не можемо у рат са Западом, а не можемо ни са шиптарима тек тако, јер то може бити рат са Западом. По мени, битно је да заиста не дозволимо прогон насилним путем, и да подржимо материјално и на сваки могући начин наше људе на КиМ.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 530
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Управо сада, Milan Nikolic рече

@sampaganini92

Ниси одговорио шта је по теби паметно чинити са позиције власти данас? Не можемо у рат са Западом, а не можемо ни са шиптарима тек тако, јер то може бити рат са Западом. По мени, битно је да заиста не дозволимо прогон насилним путем, и да подржимо материјално и на сваки могући начин наше људе на КиМ.

Pa oni na taj progon ne reaguju otkad su na vlasti. Sta me pitas sta sad ciniti. Za pocetak nije trebalo potpisati briselski sporazum i onomad kad je nekolicina ljudi prptestvovala protiv toga svaki dan na trgu republike nikog nije bilo briga. Sad kusamo posledice te nebrige.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@sampaganini92

Шиптари нас притискају, врше појединачна насиља, али насилни прогон попут Бљеска и погрома 2004. значиће нашу реакцију, војну, моменталну. Знам де се већина сличних теби потенцијално нада да Србија не успе ни у чему, да доживи сваку могућу пропаст, само да бисте рекли као сте одувек били у праву да смо ми Срби народ који не заслужује ништа. То је друга страна медаље аутошовинизма, то је Бокан лепо објаснио. Такви као ти ако би чули да је Србија увела санкције Русији, доживели би радост само због тога што би били у праву за све оно што су слутили.

Србији помоћ од таквих апсолутно није потребна. Зато је већина обичног света, обичног народа и зрелог народа, прозрела и искусила то лудило код појединаца, којих на жалост има пуно по мрежама и у јавности. Србији треба снажна слога и рационалан приступ, математички и мудар приступ савременим изазовима, да заједнички нађемо и подржимо свако решење. Само слога биће пораз врагу, а та слога је српска слога.

  • Свиђа ми се 1

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Milan Nikolic рече

@sampaganini92

Шиптари нас притискају, врше појединачна насиља, али насилни прогон попут Бљеска и погрома 2004. значиће нашу реакцију, војну, моменталну. Знам де се већина сличних теби потенцијално нада да Србија не успе ни у чему, да доживи сваку могућу пропаст, само да бисте рекли као сте одувек били у праву да смо ми Срби народ који не заслужује ништа. То је друга страна медаље аутошовинизма, то је Бокан лепо објаснио. Такви као ти ако би чули да је Србија увела санкције Русији, доживели би радост само због тога што би били у праву за све оно што су слутили.

Србији помоћ од таквих апсолутно није потребна. Зато је већина обичног света, обичног народа и зрелог народа, прозрела и искусила то лудило код појединаца, којих на жалост има пуно по мрежама и у јавности. Србији треба снажна слога и рационалан приступ, математички и мудар приступ савременим изазовима, да заједнички нађемо и подржимо свако решење. Само слога биће пораз врагу, а та слога је српска слога.

Овако,....не могу бре више :1314_womens:..... престани бре човече да напамет етикетираш људе када немаш аргументе у :svadja:..... ја стварно не могу да верујем да то радиш знам те дуго на форуму и ниси био тако нападан дај бре човече мало укочи мало се пресабери немој бре скоро сваку дискусију са неким да претвориш у нешто лично...... стварно си био много толератнији раније.... шта ти треба висока политика и теологија ако се на крају лично конфротираш скоро са сваким са којим дискутујеш.... бре ја када ме неко изнервира на форуму (не само овај) мало станем узмем ваздух и мало смирим живци 0510_music и онда одговорим без нервозе.....бре Миланче стварно си био толератнији раније на форуму.....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Bokisd

Само тражим решење од онога који хоће свргавање власти. Ја сам учесник 5. октобра и добро знам у каквој сам заблуди био. Дакле решење хоћу да знам, предлоге и решења, а не само да падне неко са власти. У питању је судбина моје породице и зато сам далеко одговорнији од некога који нема ни кучета ни мачета и живи од нерада. Прихватам да грешим и зато хоћу да чујем те одговоре.

  • Свиђа ми се 1

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- Земље Квинте осудиле су вечерас насиље на северу Косова и позвале косовске власти да се одмах повуку и деескалирају ситуацију.

У заједничком саопштењу САД, Француска, Италија, Немачка и Велика Британија осуђују одлуку приштинских власти да на силу обезбеде приступ општинским зградама на северу Косова, упркос њиховом позиву на уздржаност.

„Позивамо косовске власти да се одмах повуку и деескалирају ситуацију и да блиско сарађују са Еулексом и КФОР-ом. Осуђујемо нападе на Еулекс у Звечану“, додаје се у саопштењу.

Такође, Квинта изражава забринутост због одлуке Србије да подигне степен приправности својих оружаних снага на граници са Косовом и позива све стране на максималну уздржаност, уз избегавање запаљиве реторике.

https://t.co/6gA4Curcxw

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Milan Nikolic рече

@Bokisd

Само тражим решење од онога који хоће свргавање власти. Ја сам учесник 5. октобра и добро знам у каквој сам заблуди био. Дакле решење хоћу да знам, предлоге и решења, а не само да падне неко са власти. У питању је судбина моје породице и зато сам далеко одговорнији од некога који нема ни кучета ни мачета и живи од нерада. Прихватам да грешим и зато хоћу да чујем те одговоре.

Ма то је, ок, и треба опозиција да даје одговоре, само немој да претвараш дискусије на лични ниво.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Milan Nikolic рече

@sampaganini92

Шиптари нас притискају, врше појединачна насиља, али насилни прогон попут Бљеска и погрома 2004. значиће нашу реакцију, војну, моменталну. Знам де се већина сличних теби потенцијално нада да Србија не успе ни у чему, да доживи сваку могућу пропаст, само да бисте рекли као сте одувек били у праву да смо ми Срби народ који не заслужује ништа. То је друга страна медаље аутошовинизма, то је Бокан лепо објаснио. Такви као ти ако би чули да је Србија увела санкције Русији, доживели би радост само због тога што би били у праву за све оно што су слутили.

Србији помоћ од таквих апсолутно није потребна. Зато је већина обичног света, обичног народа и зрелог народа, прозрела и искусила то лудило код појединаца, којих на жалост има пуно по мрежама и у јавности. Србији треба снажна слога и рационалан приступ, математички и мудар приступ савременим изазовима, да заједнички нађемо и подржимо свако решење. Само слога биће пораз врагу, а та слога је српска слога.

Lepo ti kaze Boki, malo da prikocis i da se dozoves tog hriscanskog u sebi, ljudi smo nekad ono palo prevlada.. 

Ja se nikad nisam nadao da ce Srbija da dozivi neuspeh jer u istoj zivim. Niti sam tvrdio niti tvrdim da cemo uvesti sankcije Rusiji i to pozdravljam kao sto cu uvek pozdraviti svaki dobar potez vlasti i nemam problem s tim. Ne funkcionisem po sektaskom principu ili si s nama ili protiv nas, naprotiv pohvalim sta je za pohvaliti a ove stvari kao danas kritikujem jer isto zalsuzuju. Bas me briga sto ti mislis da je vucic sa svojim pamistancima i bangladesanima koji masu nasom trobojkom dobra stvar za tvoju porodicu.. Zalim te ali tvoj izbor. 

Problem nastaje kad ti mislis da svako ko kaze predsedniki da je splacina zbog ovog danas mislis da hoce da se bije po ulicama i nasilno rusi vlast. Ja to ne zelim, to je trenurno predsednik Srbije ja zelim da vrsi svoj posao u skladu sa ustavo  i stiti KiM ne zelim da to vrsi neko drugi umesto njega. Predloga ima milion vec deceniju, primera radi Prof. Kovic i pokret sa odbranu KiM imaju gomilu kvalitetnih predloga. 

Oni i mi koji cemo sutra da protestujemk nismo ni protiv drzave ni protiv vlasti nego protiv losih poteza vlasti. Vrsimo pritisak ne rusimo nikoga. Shvati to, niko nije krenuo na tebe i tvoju porodicu mani se te fiksacije jer je patoloska. Saberi se pre nego sto potpuno skrenes. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Катастрофа. Доведени људи на силу, понижени, изгубили цео дан свог рада и обавеза  да им Председник саопшти важне и спасоносне вести да напушта СНС:aplauz:, Господе да ли је то нормално, и да прави своју странку док шиптари освајају малобројне и преостале градове на Косову. Па ни Хитлер ни Тито није овакве манипулације са народом правио.Толико је глупо и бедно, да наравно више нико ни не прати, а то је и циљ. Да сви дигну руке од Косова. Сутра ће још беднија опозиција да се бори против таблоида, да поново блокира град и малтретира народ, а  реч нећ бити како страда Косово. Али крчаг иде на воду док се не разбије, и стрпљење народа има границе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@sampaganini92

Мени је и опасно и бесмислено да протестујеш заједно са онима који позивају на мајдам за сутра, а ваљда ниси у том фазону, НАТО и остало. Врло је смутно време дошло, медији су залудели људе, једни вичу издаја, други води нас у рат. Оно што знам, то је да су се милијарде наркодолара слиле код нас да би до такве медијске кампање дошло. Зато из принципа не подржавам ништа што манипулативно преноси и пропагира N1 и остатак компаније, а целокупна опозиција се само на то ослања.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Bokisd рече

бре ја када ме неко изнервира на форуму (не само овај) мало станем узмем ваздух и мало смирим живци 0510_music

 

пре 4 часа, Bokisd рече

узмем ваздух

= Lozovača rakija 1l | Idea

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Milan Nikolic    + AV = Evo što doista popularni emojii sa srcima znače - tugu, sreću... | 24sata

@Bokisd Kad AV ode sa vlasti @Milan Nikolic  ce da pocne da lumpuje po kafanama od bola u sErdcu...Milance uz Dragance...i lozu...

 

 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...