Jump to content

Косово и Метохија данас

Оцени ову тему


Препоручена порука

Цитат

- Албански медиј „Албанијан пост“ тврди да Куртијев режим није добио сагласност од тзв. земаља Квинте, САД, Велике Британије, Немачке, Француске и Италије, за насилни упад у зграде општина у Звечану, Лепосавићу и Зубином Потоку. Према тим наводима, Приштина је земље Квинте о својој намери обавестила неколико сати пре почетка акције.

Не знам само докле могу да нас овако завлаче.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 530
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 минут, Milan Nikolic рече

Не знам само докле могу да нас овако завлаче.

Кога бре да завлаче кога брига? Кога брига шта кажу и куртијеви и званични медији. Оћеш да ми кажеш да Вучић није знао да ће ово да се деси???

Повлачиш људе са најугроженијег места у држави да би аплаудирали твог егомануијакализму, или си комплетни имбецил ког свакако треба сменити па му онда и судити или си све знао и таман има пази идеалног ли изговора да не сме да уђе са војском.... почела данас НАТО вежба са 25к војника. 

Ех бедака како се задеси да баш на тај дан се збуде и скуп и вежба.

Завлаче само оне који су овом издајнику допустили да издају спроведе. А каква ће реакција народа бити наредних дана остаје да се види, можда заправо и нисмо заслужили ишта друго до онога што нас сналази. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Треба се сетити да је Вучић пре пар месеци најавио окупацију севера КиМ. Нема предаје и добро је да се коначно све то почне називати окупацијом. Па нека владају тамо колико им Бог допусти, неће довека.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То што је он најавио брате мој не значи апсолутно ништа. Могао је и да најави јер је све координисано и најављено његово је само да испуни свој део, а то је да шиптарским бусевима макне србе из институција да ситуација може да се одигра како је планирано.

Владаће они довека управо поред нас оваквих. Када буде људи који ће да се одупиру окупацији и сагледају ствари јасно, биће наде. Док нам овај шиптар главно коло води владаће они све јаче и више.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, sampaganini92 рече

Оћеш да ми кажеш да Вучић није знао да ће ово да се деси???

Напротив, овде је Вучић све детаљно навео шта ће да се деси. Закључак је да ће да се деси окупација, што се данас дешава:

https://www.youtube.com/watch?v=Wy-ky5YDLX4

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Значи знао је и пустио да се догоди? И шта ће сад да уради тим поводом? Да дотера восјку до линије и каже не смем даље јер је вежба нато? Да се помиримо са новонасталим стањем јел да до даљњег? Све горе и горе док не огугламо на ситуацију и одрекнемо се себе..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@sampaganini92

Могао би да предложиш неко решење, осим да будеш само против актуелне власти. А сви из опозиције би срозали Државу у рекордном времену. Удружују се и натовци и заветници и образовци, ту више нема ничег рационалног. Чим ти пратиш те опскурне сајтове са антидржавном цртом мени је све јасно. Верујем да имаш добру жељу према српском народу, али управо такви као ти су подстакнути да буду оно што се историјски зове ,,27.мартовци''. Ова наша Србија може у рекордном року да буде урушена, да постане данашња Македонија, чак и да нам врате Косово у састав Србије по њиховом, али да нам Албанци заузму привреду и унутрашње послове. То је оно на шта је алармирао Ђинђић пре смакнућа. Морамо бити веома мудри и сталожени. Али слободно реци, волео бих да чујем, шта би ти сада учинио да си на власти? И одговори ми молим те, за кога ћеш ти и за кога би ја да гласам на изборима? Реци ми молим те.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

исти је било и за Олују, навикли смо, само нису правили митинг подршке Милошевићу у БГ док су људи стизали тракторима.

Само да му се овај митинг не обије у главу, да не избије насиље, ипак нисмо толика стока да га подржавамо док издаје и прави неки нови покрет док Србе бију и отимају им земљу. Председник  претерао у шизофренији да га људи воле или потез очајника, није ни важно више.

Само Господ Бог и Св. Николај може да нам помогне.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Владимир Владимирович Цар1 рече

да не избије насиље, ипак нисмо толика стока да га подржавамо

Значи само да не избије насиље, али ипак нисмо толика стока да шта? Да не кренемо против оних који Вучића подржавају? У брате како си провидан. Нема шта, дубока прелешћеност која се манифестује братоубиством.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

„САД осуђују акцију косовских власти да приступе општинским зградама на северу Косова. Данашње насилне мере треба одмах прекинути“, написао је на Твитеру амерички амбасадор у Приштини Џефри Ховенијер.

https://twitter.com/USAmbKosovo/status/1662101386253803524

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја не располажем никаквим полугама власти нити оперативним информацијама али једно сасвим једноставно решење је остави људе где живе и на мајмуниши их аутобусима по србији. Штавише ако ћеш иког иде слати шаљи људе на север као подршку ако већ зна шта покушавају. А он им је испоручио на готовс. То ти је врло једноставно а не ја да смишљам решења за говњиву ситуацију у коју нас је шиптар вучић увалио.

За кога ће ко да гласа ме не интересује. Да су на власти они за које ја гласам и да предају косови ја бих изашао да им све по списку. Немам ту врсту комплекса да признам кад погрешим нити потреву да државу обожујем. Ја бих изашао и гласао за дсс или за двери али не видим какве то везе има. Ја не излазим на улицу да сменим инсрушим власт него да искажем незсдовпљство и они нек коригују своје потезе и остану на власти немам проблем с тим. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@sampaganini92

Разумем незадовољство, али дај молим те неки предлог, неко решење, шта да чинимо, за оне који су на власти?

Ово што раде шиптари са заузимањем неколико зграда, шта мислиш да могу са тим постићи? Докле мисле да могу тако? Срби их неће прихватити никада. А ово долажење на митинг само ти пројектујеш као слабост и одлазак Срба, сачувај Боже. Сви ти косовци не иду никуда из Србије и кад су на КиМ и кад су у Београду они су на своме. А рат ако буде неће све бити сваљено на њих, како ти то замишљаш. Зато се смири и полагано. Шта ти доприносиш српству, јел служиш нешто Србији? Јел имаш макар породицу, макар троје деце и макар једно да упућујеш да служи одбрани? Мени је стварно мука фотељаша ратника и јалових србенда, немој да се љутиш, ако грешим све извини.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Bokisd рече

Благи ужас..... :1314_womens:..... и сутра не очекујем ништа боље..... ne_shvata

Sutra ce biti utoliko bolje sto nece biti niko ko ima poluge vlasti u ovoj drzavi i ko ce u mikrofon 58i put da ponovi kako prvi sledeci napad ima on da zastiti srbe na kosovu.. I tako ukrug omoguci im nesto oni sprovedu on laje na zemlje kvinte pripreti za sledeci put ljudi zaborave i onda ajmo jovo nanovo dok im ne preda apsolutno sve sto moze. A kvinta ce da cuti jer sve ide kako treba, siptari otimaju srbija ne mrda prstom. 

Jos kad se to proprati aplauzima i srpskim trobojkama bas bude mucno i za gadjenje. 

Tako da da, svakako ce sutra biti daleko bolje. I to sto ce neki lajavi autosovinista da lupeta gluposti na n1 ne znaci da ce taj sutrasnji protest biti los nego da n1 zdusno radi svoj posao odrzavanja vucica na vlasti za sitan gros. Savrsena predstava za ovce gde imas vucica i drugosrbijance nista izmedju toboz ne postoji. 

I fascinantan broj ljudi guta tu pricu.. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...