Jump to content

Саопштење за јавност Информативне службе Српске Православне Цркве

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 321
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 5 часа, slovoA рече

то је једна произвољна констатација, пуко прикупљање поена о својој личној "правовјерности"

Sta je prikupljanje poena, izlazak ep Dobrijevica na Novu S i price o tome kako je on zapravo inicirao poteze SASinoda i izjava Kara Mladje da Vucic napada ep Dobrijevica, jer je toboze branio episkope Grigorija i Maxima???

Da nisam mozda ja izasao u medije da pricam neistine takve vrste???

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, slovoA рече

Прво, не потврђује то ништа, то је једна произвољна констатација, пуко прикупљање поена о својој личној "правовјерности" - да не кажем, муслиманству.

Ronaldinjo се преиграо, па је на крају самог себе као Шестић предриблао. Грех је што те плаћа парама верног народа. Све што је апсурдно, вама је блиско. Вилотић тужи Великом црквеном суду Синод! Забавна сте дружина:)))  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Zoran Đurović рече

Ronaldinjo се преиграо, па је на крају самог себе као Шестић предриблао. Грех је што те плаћа парама верног народа. Све што је апсурдно, вама је блиско. Вилотић тужи Великом црквеном суду Синод! Забавна сте дружина:)))  

Murinjo je potpuno van terena, ali nema nikog da mu kaze, evo pokusace jos Nikola Nikic

 

Da li se salis za Vilketa?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, slovoA рече

Банку једну жуту да сам узео из Цркве, па да ми приговараш

Nisi ti uzeo iz crkve, vec onaj koji te placa 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, DemijanBG рече

Tuga.

Gledamo to godinama, уживо и виртуелно, okrecu se protiv SPC i raspadaju se po savomima, nestaju kao sto se пуж рашчиња, топе се као восак на домаку огња, и настављају да кидишу.ne_shvata

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, The Godfather рече

Nisi ti uzeo iz crkve, vec onaj koji te placa 

А за шта ме плаћају? Да кажем, као што сам рекао, да неће бити новог раскола у СПЦ? А ако и буде, да због тога нећу ликовати. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@slovoA Ne znam za sta te placaju, to ti najbolje znas, sigurno te ne placaju da pises gluposti i nazivas ljude koji prezentuju cinjenice muslimanima i pravovercima u pogrdnom smislu, a mozda te zapravo za to placaju, jer nemas kapacitet da argumentovano odgovoris na lazni istup ep Dobrijevica na NOVOJ S i istovremeno potezanje Makedonskog pitanja od str Fanara - osim da napises da je u pitanju slucajnost i da se nama sve to samo sneva i prividja, jer eto - zeljni smo paznje!

Iskreno - ja ti ne bih dao ni dinara, jos bih te penalizovao, jer vise stete nanosis poslodavcima - nego koristi!

A raskola naravno nece biti - jer SPC to nece dozvoliti, a ne zato sto si ti tako napisao!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@The Godfather Ниси, лоло, жељан пажње, већ тога да будеш у праву. И то ти је битније него све ово што се дешава у Цркви. О том "правовјерству" причам.

А што се тиче мојих "послодаваца", не знам шта бих још рекао. Могу ти једино пожелити да се нађеш на тој истој платној листи, на којој сам и ја. Али онда ћеш се морати сам сналазити, чак и у Цркви, бићеш "сирак тужни, без нигђе никога", на којег Христос никако да погледа.

А можда и гријешим ту, можда тек тад и тек тако нисмо без нигђе никога? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, slovoA рече

Ниси, лоло, жељан пажње, већ тога да будеш у праву.

Kako sad nisam zeljan paznje, a malopre sam bio?! Nikom nije stalo do toga da bude u pravu povodom gore pomenutih stvari, jednostavno - zakljucci se sami namecu ( da ne krecem opet sad pricu iz pocetka, ispricana je mnogo puta ovde na forumu )

Podlegao sam tvojim provakacijama kojima si sveo raspru na licni nivo, elem - ne cuh, odnosno ne procitah ni rec od tebe povodom live ukljucenja uvazenog ep Dobrijevica na NOVOJ S i iznetim neistinama da je sve uradjeno na njegovu inicijativu i da je napadan konstantno iz razloga, jer je branio episkope Maxima i Grigorija.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, The Godfather рече

Kako sad nisam zeljan paznje, a malopre sam bio?!

Ниси ни малоприје био, не знам откуд ти то? Та потврда "правовјерности" о којој причам, нема никакве везе с тим! "Муслиманство" је озбиљна болест, а не неки психолошки моменат.

А ко је расправу свео на лични ниво, називајући оног другог "плаћеним" и за глупост, на то питање нема потребе да одговараш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@slovoA ti bolujes od amnezije, raspru si na licni nivo sveo ti - govoreci o prikupljanju poena, nazivajuci me/nas - pravovercima u pogrdnom smislu i muslimanima, ali pustimo sada to, odgovori na pitanje molicu lepo - izjasni se o istupu ep Dobrijevica na NOVOJ S i neistinama koje je izrekao - da je on inicijator svih poteza koje je povukao SASinod, treci put pitam, svaki put izbegavas odgovor i zavlacis za Goles planinu...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, slovoA рече

А за шта ме плаћају?

Да пишеш противу Синода и како су дошла посњедња времена, те да мора ћи за Христом, и да се морају вући радикални потези, и сл, горе писано, што не да није нико заборавио него ти се то биљежи као грјех, и неће ти се лако халилити.

пре 4 часа, slovoA рече

 

Само ти удри по СПЦ па ћеш се усрећити и у овом и оном вјеку, ви сте новоусташе из наших њедара, стари процес стара прича, одисеја.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Страшно лукавство се наврзло на Србе. На пример овај Ђорђевић из емисије, сада је у налету Мила Ђукановића из деведесетих. Нема шта неће одглумити, довести превару до савршенства.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Треба уочити како антисрби могу бити и Срби и православни, само им је кривац за све ,,Београд". Такве је пустио превише близу себе и блаженопочивши м.Амфилохије. На крају ће такве варалице да пођу за Фанаром само да би ,,Београд" био изопштен.

Појава Вучића увела је пометњу у антисрпске планове, јер јачање ,,Београда" мало ко је очекивао. Када је Вучић пре пет година боравио у Америци са својом ћерком, када је разговарао са лицима из ,,дубоке државе" и пренео намере ,,Београда", буквално је мало фалило да заврши као ,,Кашоги".

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...