Jump to content

Саопштење за јавност Информативне службе Српске Православне Цркве

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 часа, Родољуб Лазић рече

@Вукашин Извини што постављам питања на која није лако одговорити.;)

То нису моје теме бураз. 

Имао бих можда нешто да питам о. Зорана у вези тога, али у четри ока, или преко поруке, мада како време пролази то ми више није предмет интересовања.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 321
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 2 минута, Вукашин рече

То нису моје теме бураз. 

Имао бих можда нешто да питам о. Зорана у вези тога, али у четри ока, или преко поруке, мада како време пролази то ми више није предмет интересовања.

Не знам шта су твоје теме, али ниси одговорио на питање да ли смо само ти и ја, Жика, Мика... у прелести кад тако пишемо или је то  и Ђуровић.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Родољуб Лазић рече

Па није. Ти очито не знаш шта је критичко разматрање. И бркаш то са осуђивањем.

Не знам који је то "сваки наредни"?  Нисам писао више овакве текстове, писао сам поруке овде на Поукама. А за Ђуровића ћу ипак морати много више да се молим, он је баш "тврд орах". Али средиће се и то, даће Бог.

Али ово је све једна велика дигресија илити спам у односу на тему. Извињавам се читаоцима и форумашима што сам  активно учествовао у томе. Ја сам  прокоментарисао Ђуровићеву поруку и тако је кренуло.А онда су фанови морали да се огласе и после сам наставио са њима...

Увјек је исто, само сад имаш овај дио о молитви:skidamkapu:, формално си у праву:иста правила важе за све, али то не значи ништа, ја сам на примјер недавно напавио 50 прекршаја у 8 минута, 3 црвена, вожњу у супртном смјеру, искакање преко тротуара и цјело врјеме у прекорачењу брзине, и знам да сам све урадио како треба, чекао сам два мејсеца да ми дође нешто од полиције па да се правдам пред судом, међутим ништа. Сад би неко требао да каже, шта би било кад би сви и увјек возили тако? 

Људи су ми се сами склањали, неки тако као ти је почео да се буни, ни погледао га нисам, а камоли да се расрављам са њим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, Родољуб Лазић рече

Не знам шта су твоје теме, али ниси одговорио на питање да ли смо само ти и ја, Жика, Мика... у прелести кад тако пишемо или је то  и Ђуровић.  

Ти би изгубио смисао свог живота кад бих се ја престравио у Господу... :D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Zoran Đurović рече

Ти би изгубио смисао свог живота кад бих се ја престравио у Господу... :D 

Ма обавезно. Али боље да не проверавамо. Боље да живиш, па макар у (још једном) погрешном уверењу.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Родољуб Лазић 

Rodoljube opusti se, profesionalna deformacija je po sredi, desava se i najboljima, normalna stvar, tezak poziv je bio u pitnju, posledice ostaju, navikao si da sudis i nikako da shvatis da nisi vise po sluzbenoj duznosti u obavezi

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, The Godfather рече

@Родољуб Лазић 

Rodoljube opusti se, profesionalna deformacija je po sredi, desava se i najboljima, normalna stvar, tezak poziv je bio u pitnju, posledice ostaju, navikao si da sudis i nikako da shvatis da nisi vise po sluzbenoj duznosti u obavezi

Хау јес но...

Не секирај се за моје "суђење". Јер ту суђења нема, привиђа ти се. Али би могао нешто о томе да кажеш Ђуровићу, Код њега га има колико год хоћеш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Родољуб Лазић рече

А ја сам тврдио да сам смирен? 

Ниси али глумиш да јеси. И пошто си сад индиректно признао да ниси смирен олади зера брате.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, The Godfather рече

Da se podsetimo malo kako to cenjeni gdin Lazic snishodeci svome smireniju nije sudio Djurovicu

STANJESTVARI.COM

На Богословском факултету мора постојати табуисана чаша за воду...

 

Кренуо сам мало да читам и нађох овај део:

Чудно вам је како Бог помаже некоме да добије на коцки? Присећате се и оне жене погађачице из „Дела апостолских“ која је ишла за апостолима и викала да су они слуге Бога вишњег, а апостол Павле из ње изагнао тог нечистог духа (Д. Ап. 16, 16-18)? Право да вам кажем, и ја сам се тога присетио.

Може и те како и хоће ако је на спасење човеку добитак на коцки. Што не значи да је коцкање добро, далеко било. Није!  Али Бог чини чуда и може све да преокрене на добро. Ово се не може објаснити него се живи па се разуме.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Вилер Текс рече

Ниси али глумиш да јеси. И пошто си сад индиректно признао да ниси смирен олади зера брате.

Шта, само смирени могу да говоре и износе критичке судове? Јеси ли на форуму спровео анкету о смирењу свих форумаша који некога критикују - Вучића, Брнабићку и ине политичаре и јавне личности, па критичаре Вартоломеја, епископа ваксера, епископа антиваксера, еп. Григорија, итд. итд па све који нису смирени  замолио да оладе? Или се критиковање/осуђивање ових личности не рачуна у осуђивање, нити је то осуђивање проблематично, нити се тражи смирење да би неко валидно критиковао/осуђивао све друге који се не презивају Ђуровић?

А занимљиво је посматрати вас фанове како усплахирено и ревносно браните лик и дело човека који се (у последње време) у коминикацији са мноме понаша много опуштеније него ви.   

А што се тиче мог глумљења смирења, ако се ти боље осећаш кад мислиш да ја нешто глумим, нема проблема.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Родољуб Лазић рече

Шта, само смирени могу да говоре и износе критичке судове? Јеси ли на форуму спровео анкету о смирењу свих форумаша који некога критикују - Вучића, Брнабићку и ине политичаре и јавне личности, па критичаре Вартоломеја, епископа ваксера, епископа антиваксера, еп. Григорија, итд. итд па све који нису смирени  замолио да оладе? Или се критиковање/осуђивање ових личности не рачуна у осуђивање, нити је то осуђивање проблематично, нити се тражи смирење да би неко валидно критиковао/осуђивао све друге који се не презивају Ђуровић?

Ако ниси смирен велика је шанса да промашиш. Зар не?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Ако ниси смирен велика је шанса да промашиш. Зар не?

Да ли су смирени сви који критикују Вартоломеја, Вучића, еп. Григорија...? Да ли чињеница несмирења  критичара доказује да оно што раде критиковани јесте у реду? Кад несмирени Ђуровић и остали несмирени критикују еп. Иринеја Добријевића, да ли то значи да је Иринеј у праву када ради то што ради?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Родољуб Лазић рече

Да ли су смирени сви који критикују Вартоломеја, Вучића, еп. Григорија...? Да ли чињеница несмирења  критичара доказује да оно што раде критиковани јесте у реду? Кад несмирени Ђуровић и остали несмирени критикују еп. Иринеја Добријевића, да ли то значи да је Иринеј у праву када ради то што ради?

Прика, ти глумиш смиреност и преподобност. Онда кажеш да ниси смирен а истовремено прозиваш о. Зорана да је несмирен и шта све не.... Олади, колико си начитан толико си и шупаљ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

Прика, ти глумиш смиреност и преподобност. Онда кажеш да ниси смирен а истовремено прозиваш о. Зорана да је несмирен и шта све не.... Олади, колико си начитан толико си и шупаљ.

Прика, ако не знаш шта да одговориш, онда кажеш: не знам да одговорим на твоју поруку. А не пишеш смешне еттикете, тек да би нешто написао. :)))

И наравно да нећу да оладим само зарад усплахирених фанова који се утрпавају у комуникацију између Ђуровића и мене.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Родољуб Лазић рече

Прика, ако не знаш шта да одговориш, онда кажеш: не знам да одговорим на твоју поруку. А не пишеш смешне еттикете, тек да би нешто написао. :)))

И наравно да нећу да оладим само зарад усплахирених фанова који се утрпавају у комуникацију између Ђуровића и мене.  

Рекао сам ти. То што ти свој проблем превлачиш на ниво и сви други раде то и то ( при том увлачећи све живе догађаје и људе) је твој проблем. Теби и Бог да каже: "Роки олади",  ти не би оладио. 

Рокај Роки, бриљирај, поентирај, само бодро и ударнички до спасења!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...