Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Ђе је Рођо неста? 

Ееее! А што зна` ја!?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 30 минута, о.Небојша рече

Црногорци, па не воле војску, изгледа да су задња времена дошла.

Па ја сам мопјима рекао да се врћем за 3 дана и да не праве испраћај. Они кукали: Остаћемо за бруку!:)) Ипак су послушали младог пророка. 

пре 32 минута, о.Небојша рече

Што се тиче рукоположења о.Неше Илића, он је већ био годинама у чину ђакона кад је вл.Григорије изабран за владику 1999.г.

Што не мења чињеницу да је ослобођен војске. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Милан Ракић рече

Ееее! А што зна` ја!?

Да није банован од вас или од Аве? Да се није сутурисао низ степенице?:))12:smeha::))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Zoran Đurović рече

Па ја сам мопјима рекао да се врћем за 3 дана и да не праве испраћај. Они кукали: Остаћемо за бруку!:)) Ипак су послушали младог пророка. 

Што не мења чињеницу да је ослобођен војске. 

Да, али није могао да погријешио приликом рукоположења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Zoran Đurović рече

Да није банован од вас или од Аве? Да се није сутурисао низ степенице?:))12:smeha::))

није

пре 9 минута, Zoran Đurović рече

да не праве испраћај

Авво, види се младос` и неискуство. Требо си ти ипак да прихватишш родитељски совјет, те да ти направе испраћај. Узмеш лову болан :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, grigorije22 рече

AAAAAAa evo ga Avocado. Rodoljub treba da bude obucen u kreacionistickim centrima i onda fight sa Avocadom. 

Ko je Rodoljub i kakav fajt zakazuješ? Nisam ispratio radnju fabule...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ође да се слатко исмејем од срца.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Tristatri рече

Ni ja nemam para, ali imam nekoliko jutra duvana. Ne znam dal' bi to proslo?

Па ти си озбиљан трговац опијатима?:))) Моја жена би се преудала одмах за тебе, а и ћерка. Код нас мушки не пуше, а женскиње трумбе по цео дан...  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А зна ли ко шта значи "пустахија"?

@Zoran Đurović 

Ви да ћутите.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...