Jump to content

Маните се љубави, ко би да се жени? Удаје?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 6 минута, kordun рече

a snjeza samurajka, ide naokolo po forumu korakom kraljice, smjelo i odvazno ko galija  po moru dok ne nadje nekog da ga ubode nozem, i tako bocka snjeza godinama, ali rekla je meni sofija u povjerenju da ce je pridaviti

image.png.c657fde80dc485d0e9bf19f187aee3c9.png

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, kordun рече

a vidi ove lejdi godive kako se gordo drzi, a liga dzentlmena sam, sta je lejdi bez dzentlmena...

 dobro bi joj isao uz nove cizmice, daj razmisli malo i investiraj malo, vredi samo da te nocu pokriva kad se otkrijes, sta bi dala da ti neko u kupatilu pridrzava kisobran dok se tusiras, mucni malo, nek poblesavi tvoj bivsi bezveznjak kad vidi da si nasla novog :D

Јок. Ти си ме запросио, нема шта даље да тражим. Ја сам скромна. Не тражим господу и џенлмене, мени доста и брђанин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Lady Godiva рече

Јок. Ти си ме запросио, нема шта даље да тражим. Ја сам скромна. Не тражим господу и џенлмене, мени доста и брђанин.

istina,  ja sam te zaprosio, a jos mi neces ni sliku da das, a kad ces tek da skines majicu da ti vidim srce

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, kordun рече

istina,  ja sam te zaprosio, a jos mi neces ni sliku da das, a kad ces tek da skines majicu da ti vidim srce

Кад ти ставим оков око домалог прста и узмем овлашћење за твој текући и штедни рачун. <3

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, kordun рече

a jel dzentlemene, dje je tebi ona nezavrsena ljubavna prica od soraje, sto je ne pozoves na forum, ipak je ona lepokrili leptir, sta se vatas tu za ove polovne zene :D

Ma ova je brate i bolja je i lepsa i plemenitija. Tu je valjda, vileni po forumu.

A ne znam koj mi djavo bi da pomenem Soraju i odakle mi ona dosla kao ispiracija. Al sam se izlupetao za sve pare. Sad kad citam, hvatam se za glavu, koje su me crne miali tada morile... jooojMora da sam bio u nekom duborkom sevdahu.

Ko ti sad. Hoces da spojis mene i Godivu. :smeh1:

To bi ti bilo isto kao Hirosima i Nagasaki posle atomske bombe. ??

Nego bre bato, otimaju se devojke po forumu za tebe, koje madjije bacas?

 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Lady Godiva рече

Кад ти ставим оков око домалог прста и узмем овлашћење за твој текући и штедни рачун. <3

da znas da sam sanjao prekljuce kako si mi ukrala novcanik, poslje si mi posudjivala moje pare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Liga Džentlmena рече

Nego bre bato, otimaju se devojke po forumu za tebe, koje madjije bacas?

Recept je jednostavan. Nadjes devojku, i odma krenu sve da se otimaju.

Kad se jedna zezne, i proguta mamac, to privlaci ostale ribe :) . Cista ribologija :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, kordun рече

da znas da sam sanjao prekljuce kako si mi ukrala novcanik, poslje si mi posudjivala moje pare

Знам да ме сањаш сваку ноћ, али не мораш о томе овако јавно. Можеш нешто и да задржиш за себе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ђорђе Р рече

Recept je jednostavan. Nadjes devojku, i odma krenu sve da se otimaju.

Kad se jedna zezne, i proguta mamac, to privlaci ostale ribe :) . Cista ribologija :)

Konkurencija, majka nauke. :ok:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Liga Džentlmena рече

Ma ova je brate i bolja je i lepsa i plemenitija. Tu je valjda, vileni po forumu.

A ne znam koj mi djavo bi da pomenem Soraju i odakle mi ona dosla kao ispiracija. Mora da sam bio u nekom dubokom sevdahu.

Ko ti sad. Hoces da spojis mene i Godivu. :smeh1:

To bi ti bilo isto kao Hirosima i Nagasaki posle atomske bombe. ??

Nego bre bato, otimaju se devojke po forumu za tebe, koje madjije bacas?

 

ne juri me niko, nit bi ja to dozvolio , ja se zezam sa narodom, najvise volim ove iz ministracije, ali su se osilili uopste ne pisu vise 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, kordun рече

da znas da sam sanjao prekljuce kako si mi ukrala novcanik, poslje si mi posudjivala moje pare

Sprema ti se teska aljtiljerija....

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, kordun рече

ne juri me niko, nit bi ja to dozvolio , ja se zezam sa narodom, najvise volim ove iz ministracije, ali su se osilili uopste ne pisu vise 

Pa naravno da te ne jure. Sto bi bre bezao, kad mozes lepo da se predas i kazes vas sam. Haha

Sto kaze moj drugar, kad me zene napadnu ja se ne branim. Dignem ruke i kazem vas sam. ??

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...