Jump to content

Маните се љубави, ко би да се жени? Удаје?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 31 минута, Natasa. рече

Zato što prelaze u prepucavanje, kao da si u Parovima. Mada svako vrti istu priču, da mi staviš sad anonimne komentare po stavu i stilu pisanja bih prepoznala koji je forumaš u pitanju. 

Pa sta? Bolje to nego da pricamo o ratovima i politici, i kukamo na drzavu. Ovako malo razbibrige nije na odmet.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Никола Крушић рече

Сутра, Недеља (21.10.2018.) Калемегдан. 15 часова

Ко може и ко чита ово.
А не дође сутра на Калиш.
По тастатури му се течност испросула.
А у кући веза са интернетом прекинула
emoji4.png


Sent from my iPhone using Pouke.org

Os skup. Evo ti ga skupa, svake prve nedelje u mesecu u Krusevcu se organizuje moleban za brak i porodicu. Crkva svete Troicu u Mudrakovcu. Pa izvolte gospodo i gospodjice iz vecih mesta svrnite malo i kod nas u unutrasnjost u nasu skromnu Lazarevu prestonicu.

Sta samo piskarate po forumu, ocete da se zenite i udavate. Potrisite malo para ivremena pa svrnite. Taman da se pomolite i poznate nekog. A jok da se kuknjorose po forumu. ( Dobro, tu racunam i sebe). ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Maja Pavlovic рече

Не знам зашто су теме о мушко женским односима глупе. Ја ни овако не пратим политику и сличне узнемиравајуће теме. Нормално да ћу да причам о љубави кад нема ниједне друге опуштајуће теме. Кад би се више људи укључило у некој теми, пола овде прођу с циљем оженити се. Друга половина је превише озбиљна за нас смртнике и тако остадоше само теме о љубави, за оне који смеју да пишу о томе.

Елем, промаших тему. 

FKj7TRi.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Os skup. Evo ti ga skupa, svake prve nedelje u mesecu u Krusevcu se organizuje moleban za brak i porodicu. Crkva svete Troicu u Mudrakovcu. Pa izvolte gospodo i gospodjice iz vecih mesta svrnite malo i kod nas u unutrasnjost u nasu skromnu Lazarevu prestonicu.
Sta samo piskarate po forumu, ocete da se zenite i udavate. Potrisite malo para ivremena pa svrnite. Taman da se pomolite i poznate nekog. A jok da se kuknjorose po forumu. ( Dobro, tu racunam i sebe). [emoji16]

Прва Недеља Децембра Боже здравља, видимо се.


С’ вером у Бога
За крст часни и слободу златну

Никола Крушић (Круле)
  • Свиђа ми се 1

Са вером у Бога

За крст часни и слободу златну!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Никола Крушић рече

С’ вером у Бога
За крст часни и слободу златну

Никола Крушић (Круле)

ово можеш у потпис да ставиш

image.thumb.png.dc8b4793e9dba2d4a247f5972c79672c.png

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Igor Miljkovic рече

Pozdrav! :) evo ja bih se zenio pa pozivam devojke koje su zainteresovane za upoznavanje nek mi se jave. ( ko pita ne skita :dobro: )

ево...жени се :D

https://pouke.org/kana/

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Никола Крушић рече


Прва Недеља Децембра Боже здравља, видимо се.


С’ вером у Бога
За крст часни и слободу златну

Никола Крушић (Круле)

Tako je brate Krule. 

https://pouke.org/kana/

Evo i grupa kana za upoznavanje pa moze svako da napise sta zeli i kakvu osobu zeli da nadje.

I ljudi spustite malo kriterijume, svi mi vredimo za milion dolara, al ako zelite da se zenite i udajete od oboliko osoba na forumu valjda ce jedna zadovoljiti necije kriterijume. Ova tema je bila namenjena prelogu spajanju dva forumasa a ne o udovoljavanju zelja. Pp poruke pa tamo iznosite zelje. I pazite se naravno da se ne izletite i napisete necije god. Inace cete nadrljati nece moci Morava da vas opere. Tako. Ko stvarno zeli brak pridruzice nam se a ostali neka caskaju.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije covek pogresio nista, tako tema glasi :D

Evo ovako, kad se pojavi neki savremeni seljak, po mogucstvu razveden i sa svojim detetom, nek se javi. Da zajedno beremo kukuruz i cuvamo ovce dok deca rastu:aplauz:

12:smeha::ani_biggrin:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Liga Džentlmena рече

vredimo za milion dolara,

ja vredim više:cheesy3:

  • Хахаха 1

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ово можеш у потпис да ставиш
image.thumb.png.dc8b4793e9dba2d4a247f5972c79672c.png

Па и јесте у потпису, него можда делује да није кад се пише из апликације [emoji16]


С’ вером у Бога
За крст часни и слободу златну

Никола Крушић (Круле)

Са вером у Бога

За крст часни и слободу златну!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Никола Крушић рече

Па и јесте у потпису, него можда делује да није кад се пише из апликације emoji16.png

да, делује као да се мучиш да сваки пут пишеш исто :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, Maja Pavlovic рече

Nije covek pogresio nista, tako tema glasi :D

Evo ovako, kad se pojavi neki savremeni seljak, po mogucstvu razveden i sa svojim detetom, nek se javi. Da zajedno beremo kukuruz i cuvamo ovce dok deca rastu:aplauz:

12:smeha::ani_biggrin:

 

Koliko ovaca imaš? Koliko zemlje? Krave?

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...