Jump to content

Зоран Ђуровић: Нека нота на наше свеце, Јустина и Николаја, а поводом англиканаца

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 22 минута, ИВАН KARINGTON рече

@Iulianus  Гледај, сматрам да је теорија еволуције глупост и стварно не сматрам интелигентним човека који ту теорију подржава. 

Onda, u svakom slučaju, izuzetno mi je drago što si me ubrojio u glupane, jer, nisam dovoljno "inteligentan" da bih se uspentrao na razinu sma(t)rača.

пре 22 минута, ИВАН KARINGTON рече

 али човек није настао од "заједничког претка"....мајмуна и човека.

Mi ljudi imamo zajedničkog pretka i sa svinjama, žirafama, rododendronima, amebama, lotosom, bananama, bakterijama i... you named it. Ne znam zašto ste se uhvatili majmuna? Pa majmuni su divna Božija stvorenja! Šta im fali? Mnogo podsećaju na nas, ljude? I treba tako da bude.

***

пре 18 минута, Zoran Đurović рече

Одмах пријављујем поруку редакцији. Није тема еволуције, ти тек дошао, јасно је да ниси случајно дошао. 

Poštovani Zorane ja sam započeo u svom odgovoru temu evolucije, mada mi to nije bila namera. Nego, reagovao sam na nešto što je bilo "skriveno" u komentaru mister Karingtona. Ovim rečima zaključijem raspravu o evoluciji na ovoj temi gde joj nije mesto.

Ne treba zato opominjati "gospodina iz Denvera", no moju malenkost.

Svako dobro.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 756
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 49 минута, ИВАН KARINGTON рече

@Iulianus  Гледај, сматрам да је теорија еволуције глупост и стварно не сматрам интелигентним човека који ту теорију подржава. Уз сво поштовање и без замерки, наравно, земља јесте округла, али човек није настао од "заједничког претка"....мајмуна и човека.

Ово није тема. Држите се теме, а о овоме отворите засебну тему на форуму.

Админ тим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Тања1 рече

Kadgod svratim jednom godisnje ako tema nije zakljucana onda opomene. :))

Samo da pozdravim ekipu (citam vas). :mahmah:

И ја тебе! Молитвено се сећам... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Ведран* рече

Не читам поруке из 2016 нарочито ако не знам контекст (Боки ће ме подржати :)))

Naravski.

Da se malo nasalimo :

"...so that where we happen to meet either with a more learned man of whom we can inquire, or with a passage that shows, either by the preceding or succeeding context..." ( :ani_biggrin: ) .. ( st.Augustine , On Christian Doctrine (Book II, chapter 14)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Isusovo magare рече

Vedrane zašto se ti sad zoveš na srpskom??ne_shvata

Може ми се. :))

И даље сам то само ја. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Тања1 рече

Kadgod svratim jednom godisnje ako tema nije zakljucana onda opomene. :))

Samo da pozdravim ekipu (citam vas). :mahmah:

Све је добро док Админи не дођу.

Јер куд они прођу ту трава не расте!

:))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...