Jump to content

СМЕТА МУ СРПСКА ЗАСТАВА: Сорошев активиста хоће да нам мења заставу! (ФОТО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Zato što to objašnjenje nije opšte prikladno za ovu temu ni po kojim pravilima.

Pa sto si onda malopre pozvao ljude javno da mi objasne ako nije prikladno?

 

Definitivno pocinjem da mislim da sam sve vreme u pravu i da se sad vadite svi jer vas sramota da priznate.

Kratos je ocigledno zaista mislio na polni organ kad je rekao da mu je identitet "srpski parvosalvni i neobrezani"

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Pa sto si onda malopre pozvao ljude javno da mi objasne ako nije prikladno?

 

Definitivno pocinjem da mislim da sam sve vreme u pravu i da se sad vadite svi jer vas sramota da priznate.

Kratos je ocigledno zaista mislio na polni organ kad je rekao da mu je identitet "srpski parvosalvni i neobrezani"

Pozvao sam ih da te upute na temu, da ti pronađu temu na forumu i da te upute na nju kako bi mogao da se dalje obrazuješ.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Страле рече

Некоме ће се допасти ово

20046250_1906746096243525_1101337582_n.png?oh=f7410dc47535789a8f3d72ca9767cae5&oe=59756760

Otvori temu o srpskoj zastavi ovo nije tema za te stvari.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovako stoje stvari:
Kada u pretragu foruma ukucam "obrezivanjej u pravoslavlju" kaze da nema rezultata
Kada ukucam samo "obrezivanje" izlazi mi samo ova tema.
Proveri ako mi ne verujes... a mene sada bas zanima to drugo znacenje obrezivanja  i zasto se kratos prema tom drugom znacenju ponosi cinjenicom da je "neobrezan". 



Znas li ti sta je ćuskija.


A da i rekoh da ti bude jasnije
Kevi kazi pozdravio je skolski.

Poslato sa SM-G7102 koristeći Pouke.org mobilnu aplikaciju

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Жичанин рече

Није ни за Рибљу Чорбу! :ladan:

hahha nije u pravu si ali Bora će mi oprostiti kontekst :)

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, cloudking рече

@Кратос ... posto VSB ocigledno nije u mogucnosti da objasni (bar ne u toj meri u kojoj je u mogucnosti da ti se zalepi s kritkom i osudom) mogu li tebe da zamolim da mi objasnis pravoslavno znacenje reci "obrezivanje" koju si ti upotrebio kao simboliku zvog identiteta a ona ocigledna ne znaci polno obrezivanje kao sto sam ja u prvi mah pomislio.

Em sam posteno prihvatio da sam mozda pogresio, em niko ne ume da mi blize objasni tu pogresku...

Jer ono nije Jevrejin koji je spolja Jevrejin, niti je ono obrezanje koje je spolja, na telu; 29 Nego je ono Jevrejin koji je iznutra i obrezanje srca duhom a ne slovima, to je obrezanje; kome je hvala ne od ljudi nego od Boga.

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, ana čarnojević рече

vidi, Kratos ti je sve već napisao. guglaš pogrešnu formulaciju. pročitaj ponovo njegove postove.

ajd ć

 

NI njegovo objasnjenje ne daje rezultate u pretrazi... promasila si

 

Capture.png

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Кратос рече

Jer ono nije Jevrejin koji je spolja Jevrejin, niti je ono obrezanje koje je spolja, na telu; 29 Nego je ono Jevrejin koji je iznutra i obrezanje srca duhom a ne slovima, to je obrezanje; kome je hvala ne od ljudi nego od Boga.

 

Pa da al ti si napisao da si"NEobrezan"?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, JOCCCA рече

 

 


Znas li ti sta je ćuskija.


A da i rekoh da ti bude jasnije
Kevi kazi pozdravio je skolski.

Poslato sa SM-G7102 koristeći Pouke.org mobilnu aplikaciju
 

 

 

A znas li ti sta je "supak meraklija"?

Sad sam zvao Sladju (keva moja) ona isla u ekonomsku i tamo nisu imali puno muskaraca. U njenom odeljenju bila samo dvojica ali kaze obojica bili pederi.

Jel mozes da mi kazes koji si ti da zna zena, bice joj drago da zna ko je pozdravlja.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Страле рече

Некоме ће се допасти ово

20046250_1906746096243525_1101337582_n.png?oh=f7410dc47535789a8f3d72ca9767cae5&oe=59756760

Душаново ( претпостављено ) царство или претензије за Балканску федерацију под Карађорђевићима?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...