Jump to content

Проблеми у браку када је једна особа верујућа а друга није

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Кратос рече

Pa i Aleksandar Makedonski je bio jako vezan za majku u tim godinama.To je prirodan ambijent za uzgajanje ratnika i osvajača.:ani_biggrin:

:)):)):)):)):)):)) 

Да могу, урамио бих овај одговор некако :)) 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Muramasa рече

Mene su već bezuspešno muvale vernice. Jedna je čak i rusofilka.

Iako sam u tom trenutku jako želeo da nađem devojku, zaobišao sam ih.

A što ne probaš, možda ti se svidi, otkud znaš :0205_whistling:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vidi Muramasa ovu Indijku.Šta joj fali?

Резултат слика за beautiful indian woman

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Natasa. рече

Nisam mislila na izgled, drugo je to. 

Па види, мислим да је одговор на твоје питање мени лично јасан. Ако је у питању Ромкиња из ромског насеља, прљава, некултурна и остало, наравно да не бих могао да будем с њом. Ако је у питању Циганка која живи као и сви остали људи, а свиђа ми се, не видим ни један једини разлог зашто не бих био с њом. Био сам у основној заљубљен у девојчицу чија је мама Ромкиња.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, zuti car рече

ova je indijka koliko sam ja crnac

Što nije indijka ne razumem?Pa ni su svi oni ko cigani.Ima i arijevaca.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, zuti car рече

Gde ?

Još jedan primer

Резултат слика за beautiful indian woman

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Cigani slabo podnose alkohol.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Muramasa рече

Možda je izgradio toleranciju da može da ostane na nogama i da se ne uneredi. Mada, iz prve ruke znam da se to dešavalo i čuvenom pesniku Brani Crnčeviću, kad se napije kod Kertesa.

Sto rece pokojni Ljuba Moljac "I u picu ima mere , pije dok se ne usere"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Juanito рече

Па види, мислим да је одговор на твоје питање мени лично јасан. Ако је у питању Ромкиња из ромског насеља, прљава, некултурна и остало,

Ma, svima je jasno Natasino pitanje. Meni jako smetaju, upravo, ti stereotipi u svim segmentima zivota. Trgovci i popovi = lopovi, advokati = dusevadnici, medicinske sestre i konobarice= kurve .... 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Просто је невероватно колико сте неспособни да размишљате индивидуално. Сви одмах замишљате апстрактну колективистичку циганку или циганина који се уклапају у стереотип (кога чак нико ни не пориче, чињеница је да већина њих имају проблем). Али то није питање, наравно да би особа здраве памети тешко била са тако неким.

Питање је следеће: упознате особу која вам се допадне по изгледу и по стилу живота, са којом имате много тога заједничког. Али постоји само један ”проблем”, та особа је Циганка или Циганин. Да ли бисте били с том особом? Шта би се тачно променило након што сазнате њено етничко порекло?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Лидија Миленковић рече

Ma, svima je jasno Natasino pitanje. Meni jako smetaju, upravo, ti stereotipi u svim segmentima zivota. Trgovci i popovi = lopovi, advokati = dusevadnici, medicinske sestre i konobarice= kurve .... 

Мени чак смета и стереотип да су курве курве... :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Juanito рече

Па види, мислим да је одговор на твоје питање мени лично јасан. Ако је у питању Ромкиња из ромског насеља, прљава, некултурна и остало, наравно да не бих могао да будем с њом. Ако је у питању Циганка која живи као и сви остали људи, а свиђа ми се, не видим ни један једини разлог зашто не бих био с њом. Био сам у основној заљубљен у девојчицу чија је мама Ромкиња.

Čista Romkinja, ali sa romskim mentalnim sklopom. Dakle, ogromna familija, kič, svi se drže zajedno, svadbe i proslave od tri dana i tako...što se kaže ciganska posla.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...