Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

пре 6 часа, Justin Waters рече

Није ни за кога добар недовршен рат, само не знам зашто мислиш да се овај рат неће завршити?

Pazi i rat 45te se zavrsio, ali se nastavio 90tih. Dakle nije se zavrsio.

Rat 918 se zavrsio, ali kad je Vladika Nikolaj 10 godina kasnije govorio da Evropu ceka jos krvaviji rat smatrali ga ludim, posle mu Kolumbija univerzitet dala pocasni doktora.

Nece se zavrsiti, Putin ce da prihvati minimalno, samo da ne ratuje. Mrznja je stvorena ogromna i ratom ustostrucena, dakle do sledeceg prolevanja krvi. Zato se nece zavrsiti. Rat 918te je "zavrsen" tako da se srpskim krvnicima dalo cinove i polozaje u drzavi nesrpskoj.

Rat u Ukrajini je nastvak od revolucije, to je bratoubilacki rat. Kad denacifikuje Ukrajinu, demilitarizuje tad ce se zavrsiti, ali to se nece desiti.

Putin ce prihvatiti "garanciju" od zapda da Ukrajina nece u NATO, napravice sa Amerima neki sporazum o nuklearnom oruzju i to je to.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Molitve Svetog Oca za konačan poraz zle Rusije i njenih eskadrona smrti urodile su plodom. Ovo je definitivan i sraman poraz. A samo prije mjesec dana slavili su drzeci se za ruke pijani Putin vikao je Rusija ! Rusija ! Sad viče Majka Ukrajina ! :D :D :D Oluja nad Hersonom bravo Ukrajina bravo Amerika bravo Sveti Oče velika pobjeda nad zlom sa istoka.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja da mogu ja bih pucao sa velikim uzitkom ali niti imam oružje niti će mi ga itko dati...vec samo katolicku vjeru u pobjedu dobra nad zlom boljševizma koje se krije iza imena prave Rusije. Rodit ce se nova Rusija, umrijet će Sovjetska federalna lazna tvorevina kao što se i nova prozapadna Srbija polako ali sigurno kroz američke ljude sada i u Vladi i na mjestu predsjednika i na mjestu patrijarha vraća sebi i na put Zapada.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Saint Eustachius рече

Ja da mogu ja bih pucao sa velikim uzitkom ali niti imam oružje niti će mi ga itko dati...vec samo katolicku vjeru u pobjedu dobra nad zlom boljševizma koje se krije iza imena prave Rusije. Rodit ce se nova Rusija, umrijet će Sovjetska federalna lazna tvorevina kao što se i nova prozapadna Srbija polako ali sigurno kroz američke ljude sada i u Vladi i na mjestu predsjednika i na mjestu patrijarha vraća sebi i na put Zapada.

Vasi "misionari" unijatski su prvi tamo posejali klicu mrznje i krvoprolica. Sve kasnije, pa i ovo vise vekova kasnije, je plod tog vaseg semena.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Saint Eustachius рече

Ja da mogu ja bih pucao sa velikim uzitkom ali niti imam oružje niti će mi ga itko dati...vec samo katolicku vjeru u pobjedu dobra nad zlom boljševizma koje se krije iza imena prave Rusije. Rodit ce se nova Rusija, umrijet će Sovjetska federalna lazna tvorevina kao što se i nova prozapadna Srbija polako ali sigurno kroz američke ljude sada i u Vladi i na mjestu predsjednika i na mjestu patrijarha vraća sebi i na put Zapada.

E dosta vise konvertit pričaj im ti rodjen u Srbiji od oba nam roditelja Srba. Ajde ne zlostavljaj ljude ako si vec na sajtu drzi se onda teme o katolicima !!!! Da si mi blize razbio bih ti komp ! Iznerviran sam morao da dodjem i ovo napišem da ne moram da crvenim ! Dosta o Ustasama ovo je pravoslavni sajt.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Hilandarac рече

E dosta vise konvertit pričaj im ti rodjen u Srbiji od oba nam roditelja Srba. Ajde ne zlostavljaj ljude ako si vec na sajtu drzi se onda teme o katolicima !!!! Da si mi blize razbio bih ti komp ! Iznerviran sam morao da dodjem i ovo napišem da ne moram da crvenim ! Dosta o Ustasama ovo je pravoslavni sajt.

Дотични усташофил константно провоцира. Пријављивао сам му поруке, међутим уместо па провокатор буде банован, закључане су две теме. Једна је била о Титовом омиљеном књижевном србомрзцу Крлежи. Не разумем то расуђивање дотичног који је закључао/ла тему.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Вилер Текс рече

међутим уместо па провокатор буде банован,

Teks, to ti je srpska servilnost koje ima i na zru koliko ti volja. Mene su banovali, najpre ona ne bas mnogo umna sa teme o depresijama, i to totalno ludilo - jer smatram da tablete ne mogu da lece depresiju. I Dejan jer sam kritikovao Vucica.

A ovamo pustaju prostaske stavove....to je da se pokaze "sirokogrudnost"...ustvari je to servilnost, a ta rec ima i malo prikladnijih sinonima.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ćiriličar рече

Teks, to ti je srpska servilnost koje ima i na zru koliko ti volja. Mene su banovali, najpre ona ne bas mnogo umna sa teme o depresijama, i to totalno ludilo - jer smatram da tablete ne mogu da lece depresiju. I Dejan jer sam kritikovao Vucica.

A ovamo pustaju prostaske stavove....to je da se pokaze "sirokogrudnost"...ustvari je to servilnost, a ta rec ima i malo prikladnijih sinonima.

Пријавио сам му поруку на теми о данашњем празнику Победе. Надам се да ће укапирари о каквом подлацу се ради. Погледај шта је тамо писао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Вилер Текс Ma...meni svejedno koga pustaju, adminstracija je pla 100 put na ispitu...mada, ko da bude admin, svako ima preca posla. Nego kad reaguju, jako su laki na "pistolju" ako neko vlast kritikuje, ili ako se usprotivi njihovom adminu...tad argumenti ne vaze nego batina.

Ma super su ZRUovci...to su negdasni pravoslavni liberali, koji su, havla Bogu, nakon pucanja savova, ostali na pravoj strani...ali jednom liberal, vazda liberal :))

Joj sad ce ban za omalovazavanje velikana.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ćiriličar рече

@Вилер Текс Ma...meni svejedno koga pustaju, adminstracija je pla 100 put na ispitu...mada, ko da bude admin, svako ima preca posla. Nego kad reaguju, jako su laki na "pistolju" ako neko vlast kritikuje, ili ako se usprotivi njihovom adminu...tad argumenti ne vaze nego batina.

Ma super su ZRUovci...to su negdasni pravoslavni liberali, koji su, havla Bogu, nakon pucanja savova, ostali na pravoj strani...ali jednom liberal, vazda liberal :))

Joj sad ce ban za omalovazavanje velikana.

Разумем ја да није лако. То је ок. Ал кад не видиш очигледног усташу...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...