Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

Snimak britanskog "Gardijana" od pre 5 godina. Na snimku - ukradinski hitlerjugend.
Obratite paznju na komentare ispod snimka; i zapadni narod se trezni.

Evo ih par komada.

456894618_2022-04-0921_14_14www.youtube.comd70369b5345d.png.b28b27cc9e85a9e1f17ea4d5ba1dea80.png

...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Русија је сама много пута попуштала "западним партнерима" и то толико да је то вређало интелигенцију. Знају више него добро позицију Србије.

Немачка је под окупацијом, шта Србија да каже? Немачки канцелар је као џаче-прваче, не сме да зуцне...

Ми јесмо слободољубив народ, али "треба бити кадар стићи и утећи и на страшном месту постојати".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Stormgrom рече

Ovo mi je mnogo cudno. Prvo, kako iko zdravog razuma moze da pomisli da radnje u Holandiji ZAISTA ovo pisu na svojim proizvodima? Jel vi zaista ovako zamisljate svet izvan granica Sebije? Ako je tako, onda je defintinvo nas najveci problem zatucanost uslovljena neprosvecensocu, jer kad nisi nikad nigde mrdnuo prosto neams referentni sistem i svaka budala moze da te laze kako mu se cefne...
Drugo, zasto ljudi koji su najglasniji da je Istina na njhovoj strani najcesce posezu za lazima, manipulacijom i raznoraznim fotosopiranim glupostima koje zaista vredjaju inteligeneciju?

Nista ne zamisljam. Iskljucivo prenosim svedocanstva ocevidaca. Ocevidaca. Nadam se da znas sta je to.

пре 2 часа, Stormgrom рече

Ovo nije obicno ulje nego neko "fensi" sa vitaminom D i statijaznam.

Isto ovako je i u Nemackoj. Moja svastika tamo zivi veoma dugo. Ulje je poskupelo 550%, odnosno 5.5 puta u odnosu na dosadasnje cene.
Ne, razlika u ceni nekog "obicnog" u odnosu na "obogaceno" ulje nece nikad da bude 5.5 puta.

...

I da skratimo pricu:
1) da, zapadni svet je na ivici potpunog kolapsa i pada, kome je tezio unazad decenijama;
2) da, Amerika i zapadna Evropa su i do sad ucinilie masu zala po celom svetu, cine ga i sad i trebalo je konacno neko da im stane na put;
3) da, taj zapadni svet je jedna ogromna fabrika lazi i licemerja;
4) da, prica o "standardu" tih zemalja je suplja kao jaruga, jer je lako da imas "standard" kad neprestano krades od slabijih od sebe.

Aj` u zdravlje.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колапс запада је пре свега морални. Из овог пада следе сви остали.

Ево једног свежег примера содомских вредности западне цивилизације:

 

DECU UČE GEJ POLJUPCIMA I U CRTAĆIMA: Direktiva "Diznija" - makar 50 odsto likova moraju da budu pripadnici etničkih i seksualnih manjina

WWW.NOVOSTI.RS

NEKADA smo se smejali Brzom Gonzalesu, i Peri Kojotu, i nes(p)retnom Pepeu le Tvoru, i Mikiju i Baji Patku i celoj toj plejadi vanvremenskih likova koji su obeležili i ulepšali...

Сваком са 2 грама мозга је јасно какав ће бити крај ове цивилизације. 

  • Љут 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Вукашин

Upravo. Zbog najnovije takve izjave direktorke sa Dizne+, taj kanal je za samo 5 dana izgubio 350.000 pretplatnika.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Stormgrom еволуирао си у громовиту олују а знамо те док си само краљ облачак био :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Вукашин

Malopre sam bas procitao. Kao na poligonu.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Stanje na izborima u Francuskoj od pre par sati.

...

photo_2022-04-10_18-18-10.jpg.67f3c62fba34f2608cffe3abe43348ab.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Stormgrom рече

da je hitler novog doba zapravo mirotvorac koji je samo jadan  nateran da napadne  ukrajinu inace nee bii oon niiikad :D :D :D jer on je princ pravoalvlja i osvetnik svih istocnih slovena :D hehe odlepili ljudi nacisto...

 

Баш си храбар да му тако тепаш док си заштићен иза форумске анонимности :))) Па није он јадан него тамошњи народ који је страдао од режима а који су твоји западњаци инсталирали и наоружавали, то траје од 2014 до данас

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, obi-wan рече

Stanje na izborima u Francuskoj

Ako Le Penova pobedi mislim da ce da promeni pricu za 90%. A nece pobediti jedino ako je sklopila neki dogovor sa dip stejtom. Ne verujem da u Evropi ima snage za neke suverenisticke politike sa jacim odrazom na bilo sta.

Ako evropski industrijski lobiji, koji imaju ogroman interes da se saradjuje sa Rusijom, ne smeju da zucnu - tu se sve price zavrsavaju.

Niko nema hrabrosti da kaze ni slova protiv antiruskog narativa sada.

Sto se Kine tice...ja im nista ne verujem. Uvek ce ici za svojim interesom. Sve u svemu svi igrau svoje igre, a kola se lome preko Rusije, ona - nevoljno - sama rusi novi svetski poredak. Nema drugog izbora.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Stormgrom рече

A da, zaboravio sam na tu glupost kojom vas truju. 

Ali ok, neka bude da je Ukrajina ogrezla u nacizam. Ajde. Sto onda ruska vojska unjstava gradove, stambena naselja i ubija civile? 

Kace predju na ubijanje nacista, zna li se sta? 

 

Juce je objavljen video ruskog vojnika (imate ga na internetu necu da ga stavljam ovde) kako polnim organom isteruje nacizam iz jednogodisnje bebe. 

Pretpostavljam da je beba to zasluzila Jer ono... Nacizam ovo ono plus je provocirala Putina i sad jbg... 

То ко је шта радио и да ли су глупости и тровање да оставимо суду који ће да буде али сигурно не на Хашком јер је познат као поуздан и непристрасан

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Stormgrom рече

 

"Dip stejt"... "rusenje sveckog poredka"... jbt ne znam koje vam droge stavljaju na kokarde al voleo bi da probam malo i ja :D

 

znam, znam... ja sam slep kod ociju, samo treba da pogledam oko sebe, zatrovan sam zlom zapadnjackom propagandom, vreme ce pokazati, samo ce mi se kasti... da srkatimo uobicajene mantre :D

Ako desnicari pobede i u francuskoj ode ceo svet u treci svetski rat, milijarde mrtvih i skoro sve unisteno. Al ce bar vama desnicarima da se ostvare svi mokri snovi.

Dobro je da mi liberali koji promovisemo jednaka prava nestanemo jer je to zlocinacka ideologija... ova vasa sa ubijanjima i ratovima je mnogo, mnogo bolja.

Liberalna ideologija je nanela toliko zla i stradanja svetu da to ne moze u jednoj recenici ni da se opise. 

Ovo je u stvari odbranbeni rat Rusije, saterana u cosak i nije imala drugog izbora, ovo nije rat Ukrajine, ovo je rat Amerike i NATO protiv Rusije, pravi Ukrajinci su tu nazalost kolateralna steta za Ameriku, banderovci i nacisti i slicni su takodje grobari Ukrajine, jedno zlo i ljudski otpad slicni originalnom nacizmu.

P.S. i idi na Krstaricu, tamo tvoja ekipa nesto bezveze piskara .... :stadaradim:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...