Jump to content

Косово и Метохија данас

Оцени ову тему


Препоручена порука

Пре сат времена, Владимир Владимирович Цар1 рече

Сендивачари Текс и Милан СНС раде као сат и у тандему на православном форуму :D, значи служе Мамону, :aplauz:али Ескобар је све објаснио зашто постоји ЗСО и чиме нас замајавају већ деценију.

http://www.nspm.rs/hronika/gabrijel-eskobar-zso-je-nacin-da-se-ukloni-kontrola-koju-srbija-ima-nad-severom-kosova-i-da-se-on-stavi-pod-kontrolu-kosova-pod-kosovski-ustav-i-pravnu-strukturu.html

И то је то. 

Вучић све лаже а Ескобар говори истину. 

Обавезно верујмо свакој Ескобаровој изјави.

Иначе, да ниси толико острашћен и да немаш пик на мене, схватио би да уопште не мислим да је Бриселски споразум добар.

Али пошто ти је домет политичке мисли на нивоу н1 интелектуалца "јЕл УкУсан сЕнДвиЧ боооотиноо", нећеш ништа укапирати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 531
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 11 часа, Ćiriličar рече

И?

Црква одлучила да они заслужују, а ти сматраш да не заслужују - коме да верујемо, теби или цркви?

And who are you?

Nema i... Činjenice na sto.

Nije Crkva samo patrijarh i jerarhija, pobogu brate.

Ja sam član te iste Crkve, koji se ne slaže sa nekim stvarima. I ? 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Милошшш рече

Nema i... Činjenice na sto.

Nije Crkva samo patrijarh i jerarhija, pobogu brate.

Ja sam član te iste Crkve, koji se ne slaže sa nekim stvarima. I ? 

Свакако да човек може да се не слаже.

Међутим, свако треба да буде свестан свог благословеног места. Треба бити свестан да капетан боље види од морнара. 

Ако нема такве свести, није добро. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бањалучанин снимио пјесму подршке Србима на КиМ

Пјесму „Код Бога Је Записано (Косово је српско)“ планирао је да објави на Видовдан, 28. јуна.

– Међутим, због тренутне ситуације кроз коју пролази наш народ на Косову и Метохији одлучио сам да је сада прави тренутак да се чује ова пјесма као моја лична, али и порука подршке у име моје генерације – наглашава Данило.

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

VASELJENSKA.NET

Како портал Васељенска ексклузивно сазнаје, рано јутрос на прелазу Јариње ухапшен је још један Србин. 

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

SPUTNIKPORTAL.RS

Припадници Министарства унутрашњих послова, Антитерористичке групе посебне јединице полиције, лоцирали су данас и ухапсили три припадника тзв...

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

SPUTNIKPORTAL.RS

Влада у Приштини донела је одлуку да забрани улазак робе из централне Србије на Косово и Метохију, сазнаје приштинска „Коха“.

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Postalo je previse predvidljivo i providno. Svako sa iole mozga moze da sklopi sta se desava. 

Srbi na KiM shvate da su izdani i krenu da teraju i tuku lazove iz liste. Traze od drzave da reaguje na bilo kakav nacin umesto sto gleda kako ih hapse i tuku i pucaju na njih. 

Srbija navodno uhapsi tri siptara u srb...... Evo braco Srbi, drzava vas stiti. Sad cemo da ih negujemo i mazimo dok iz eu ne kazu pustaj. 

Kurti iskoristi da zabrani srpsku robu i tablice, situacija eskalira do tacke kad ce vlast zarad mira i stabilnosti da finalizira izdaju kim. 

Istovremeno eu opozicija u talu sa vlascu preuzima narodni bunt i koristice ga za sve sem za odbranu kosova dok ga ne ugusi. 

Prisustvujemo poslednjim cinovima visedecenijske izdaje srca nase otadzbine. I to cemo posmatrati na tvu svako sa svojim obrazlozenjem zasto drugacije nije moglo. 

Jedino sveblagi Gospod ovo moze da spreci cudom svojim. Neka bi se umesao. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jok brate, pustaju stvari stihijski da se odvijaju pa se nadaju da ce na kraju da ispadne kako su planirali. 

Nema sta da se dogovara, jedan je dirigent on diriguje, stvari se sinhronizuju. To je pentagon. Kurti svira kako mu se kaze, a isto i ovaj nas. Ovaj nas se malo vrpolji za domace medije kao batrga se pa onda isporuci sta treba.. I tako u krug u ciklusima koji se ponavljaju vec ko zna koji put.. Ili ce mozda sad biti drugacije? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...