Jump to content

Косово и Метохија данас

Оцени ову тему


Препоручена порука

@mirko1929

Али зар ниси ти још гори ако без примања новца од западњака рушиш сопствену власт?

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 530
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

@mirko1929

Замисли да ја кажем, разумем ове који руше власт за паре са Запада, али не разумем ове који то раде јер су незадовољни влашћу. Има ли то икаквог смисла?

Овај брат Вилер уопште није задовољан влашћу, него је запрепашћен алтернативом.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Вилер Текс рече

Смањи брате страсти.

У својој острашћености не видиш шта пишем, уопште не допире до тебе.

Ја нисам острашћен нимало заправо. Ја све ово посматрам као благу занимацију, одавно сам дигао руке од тога да очекујем неку правду на овом свету. Уосталом, рекао сам да Бог даје народу власт какву заслужују... власт је огледало народа. И ја мислим да је нама још и добро шта смо заслужили, али то је зато што је Бог стрпљив и милостив.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Milan Nikolic рече

Овај брат Вилер уопште није задовољан влашћу, него је запрепашћен алтернативом.

Ја не знам шта се ти трипујеш бото мој (надам се да си барем душу продо за крупне паре, штета човек душу да изгуби за ситно!), кад ја нисам уопште један од оних само да се скине Вучић. Вучић није проблем per se, проблем је систем који овде влада, а ја имам проблем са системом, не са Вучићем per se. Мени је свеједно да ли ће да ми кожу с леђа дере Курта, или Мурта, ја хоћу да ми не деру кожу!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, mirko1929 рече

Ја нисам острашћен нимало заправо. Ја све ово посматрам као благу занимацију, одавно сам дигао руке од тога да очекујем неку правду на овом свету. Уосталом, рекао сам да Бог даје народу власт какву заслужују... власт је огледало народа. И ја мислим да је нама још и добро шта смо заслужили, али то је зато што је Бог стрпљив и милостив.

Неострашћен постављаш дијагнозе.

Шта би тек било да си острашћен?

И ја кажем да нам је добро, у поређењу са тим каква политика се намеће за алтернативу. 

Али у име слободе, пристојности итд. бивам оклеветан по ко зна који пут, а сад и упућен на посматрање

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, mirko1929 рече

Ја не знам шта се ти трипујеш бото мој (надам се да си барем душу продо за крупне паре, штета човек душу да изгуби за ситно!), кад ја нисам уопште један од оних само да се скине Вучић. Вучић није проблем per se, проблем је систем који овде влада, а ја имам проблем са системом, не са Вучићем per se. Мени је свеједно да ли ће да ми кожу с леђа дере Курта, или Мурта, ја хоћу да ми не деру кожу!

Дебело грешиш и сам себи штетиш, а при том и вређаш.

Друго, ми никада нисмо имали систем него ауторитативну власт, у свим облицима и бојама. 

А ја хоћу да теби или мени деру кожу са леђа?

Невероватно колико сте, ви неки од браће,набаждарени на то да је обавезно плаћен и роботизован онај ко мисли другачије. 

Бог ти добро дао.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Milan Nikolic рече

@mirko1929

Али зар ниси ти још гори ако без примања новца од западњака рушиш сопствену власт?

Е то већ не сме да се каже.

А то што понављају флоскуле оних који једу "милионске сендвиче" се не важи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

T.ME

🇹🇷🪳Турска је послала батаљон специјалних снага на Косово да растера српске демонстранте На Косову је распоређен батаљон турских специјалних снага од 450...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Народна скупштина Републике Српске разматраће данас Предлог резолуције о заштити Срба на Косову и Метохији и о територијалном интегритету и суверенитету Србије, којом се поздравља право Србије да брани опстанак српског народа на Косову и Метохији уколико се приштинска власт одлучи за употребу насиља.

SPUTNIKPORTAL.RS

Народна скупштина Републике Српске разматраће данас Предлог резолуције о заштити Срба на Косову и Метохији и о територијалном интегритету и суверенитету Србије...

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 5. 6. 2023. at 8:16, Милошшш рече

Kakva država, ti si polupao nešto.  Aleksandar Vučić, Milorad Dodik, Siniša Mali, Bratislav Gašić, Dragan Marković Palma, Milorad Vučelić su samo neki od dobitnika ordena.

И?

Црква одлучила да они заслужују, а ти сматраш да не заслужују - коме да верујемо, теби или цркви?

And who are you?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срби и војници КФОР-а се такмиче у надвлачењу конопца у Лепосавићу

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сендивачари Текс и Милан СНС раде као сат и у тандему на православном форуму :D, значи служе Мамону, :aplauz:али Ескобар је све објаснио зашто постоји ЗСО и чиме нас замајавају већ деценију.

http://www.nspm.rs/hronika/gabrijel-eskobar-zso-je-nacin-da-se-ukloni-kontrola-koju-srbija-ima-nad-severom-kosova-i-da-se-on-stavi-pod-kontrolu-kosova-pod-kosovski-ustav-i-pravnu-strukturu.html

И то је то. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није лоша анализа ненормалног понашања Председника, али се бојим да је још горе у питању. 

http://www.nspm.rs/hronika/milos-kovic-vucic-vec-duze-vreme-pokazuje-politicku-dezorijentisanost-koja-je-poslednjih-dana-eskalirala.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...