Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

За Акација, Никодима и Марка није интернет, укинула бих им на брзину.

Лазић толко воли свог владику да не може ни име да каже? СумЉиво то.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Али хајде да будемо потпуно реални. На овој теми је седморо-осморо људи. Ђуровићеви фанови. Остали чланови форума ову тему просто игнориишу.  Нимало случајно. Али то није разлог да губим време са вама око свега што вам падне на памет. Можете да се бавите тим вашим трицама до миле воље.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, ana čarnojević рече

 

*****

cika Rodoljube kako ide sa free style molitvom?


 

Не знам тачно шта ти је фри стајл. Ако мислиш на молитву и својим речима, осим оних из молитвеника - да, молим се и својим речима. Ако мислиш на нешто друго, онда не.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, ana čarnojević рече

cika Pera

Интересантно је да је чика Пера мој пријатељ. Има и нека моја дела. Он и Весна, жена му, објавили мог Августина. Свет је мали... :sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, ana čarnojević рече

a jel se radujete?

Како кад. Покајање је радосна туга.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Драгана Милошевић рече

Ko ti je episkop? 

Na ovo pitanje ne mora se odgovoriti imenom.Moj episkop je čovek koga sam malo pre srela u Domu zdravlja.Vladika nije prošao pored mene,nego je stao,pitao  kako sam,razmenili smo koju rečenicu i pozdravili se,i Vladika je otišao,nekako spontano i nepretenciozno.

No,pitanje je upućeno R.Laziću,ali vidim još neki su odgovorili.

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Родољуб Лазић 

Да није ова тема отворена, не би Вас вратили на форум.

То што избегавате одговор је чист безобразлук.

Нисам фан ниједног свештеника, већ модератор. Зато Вас молим да прекинете с том причом.

У кући имам једног Зорана поприличне тешке нарави, тако да ми овај не треба.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vi ko kisa oko Kragujevca. Recite ko vam je episkop. Do tada imamo svako pravo da vas smatramo uljezom tj. jeretikom ili pripadnikom parasinagoge.

Али хајде да будемо потпуно реални. На овој теми је седморо-осморо људи. Ђуровићеви фанови. Остали чланови форума ову тему просто игнориишу.  Нимало случајно. Али то није разлог да губим време са вама око свега што вам падне на памет. Можете да се бавите тим вашим трицама до миле воље.
 


Послато са SM-A530W користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Нифада 

Лазић мора јер га оптужују да је код расколника.

Оно питање: ајд сад сви на ред кажете... било је као револт против његовог ћутања.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како кад. Покајање је радосна туга.
Svedocimo jednom takvom foliranju - prosto me sramota da citam - kakva floskula - neprozivljena - prepisana [emoji849]

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

sFun_bat

пре 2 часа, Родољуб Лазић рече

То НЕЋУ  је доказ да си ти потпуно небитан Као и неки лик из аутобуса.

sFun_bat jest nebitan ako nema palicu u rukama..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Родољуб Лазић рече

Али хајде да будемо потпуно реални. На овој теми је седморо-осморо људи. Ђуровићеви фанови. Остали чланови форума ову тему просто игнориишу.  Нимало случајно. Али то није разлог да губим време са вама око свега што вам падне на памет. Можете да се бавите тим вашим трицама до миле воље.

Реч трица

Ето, сад оно што сам код Вас налазио Ви користите нападајући нас. Дивно г. Лазићу, дивно. 

12:smeha:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, Драгана Милошевић рече

@Нифада 

Лазић мора јер га оптужују да је код расколника.

Оно питање: ајд сад сви на ред кажете... било је као револт против његовог ћутања.

Dobro,pokušala sam da dam doprinos u smislu da više puta prozivani Lazić kaže,možda i nije bitno,ali ako svi traže,onda bi i mogao.

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...