Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Вукашин рече

To pitaj o. Zorana. Mislim da nikad nisam video presvlačenje moštiju u rukavicama. 

Svetog kralja presvlače svake godine dan pre njegovog praznika.

Код нас, православних, причешћујемо се из једне кашичице. Не плашимо се заразе. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 минут, Вукашин рече

To pitaj o. Zorana. Mislim da nikad nisam video presvlačenje moštiju u rukavicama. 

Svetog kralja presvlače svake godine dan pre njegovog praznika.

Гледам слике из Тумана, све нормално без рукавица.

Мислим да би то било равно увреди.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, The Godfather рече

Avvo Sv Spiridon ( rastu mu kosa i nokti, temp. 36.6 ) Da li je telo ocuvano ili...?

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

Има више линкова о томе. Не мислим да му ништа расте, али да је тачно да су мошти температуре живог тела. И има тело. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Zoran Đurović рече

Код нас, православних, причешћујемо се из једне кашичице. Не плашимо се заразе. 

Nisam to mislila,dobro mozda i jesam nego vise na taj dio da oni prenose znoj i prljavštinu sa svojih ruku na svečevo tijelo..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, The Godfather рече

Avvo Sv Spiridon ( rastu mu kosa i nokti, temp. 36.6 ) Da li je telo ocuvano ili...?

Спиридон је заиста посебан случај. Ја му сликао икону, није то случајно:))) Било би добро направити неки научни филм о томе. Његов пак случај се уклапа у моје тезе/фантазије о тренутном васкрсењу. Он се јавља у телу људима, као и Никола. Као и многи други свеци. То баш не иде лако у главу платоничара, али је то хришћанска наука.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Isusovo magare рече

Nisam to mislila,dobro mozda i jesam nego vise na taj dio da oni prenose znoj i prljavštinu sa svojih ruku na svečevo tijelo..

Неће му ништа бити кад му је до сада остало тело које је по физици морало иструнути. И ми се рукујемо, па не трунемо због тога. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вукашин рече

Gluposti su ono što pričaju, kao nekad je bilo svetih ljudi, a danas ne...

Проблем је кад се сретнеш са светом особом. - Зато се негира да постоје свеци данас. Или се допуштају генерално. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Zoran Đurović рече

Жена занесе, добијемо сина, назовемо га Милутин! 

Ми исто! :sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Неће му ништа бити кад му је до сада остало тело које је по физици морало иструнути. И ми се рукујемо, па не трунемо због тога. 

Meni ovo tako strašno da sad neću zaspati dugo..nego sv.Leoparda smo promatrali u staklu.,moram priznati da ne bih bas bila hrabra dotaknuti mu ruku sa onim nabreklim venama..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...