Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Bokisd рече

Bio i ja nekoliko puta na poklonjenje sv. kralju Milutinu u Sofiju,... licno, velika blagodat i strahopostovanje sam osetio, crkva je prelepa u srcu Sofije,..... ne znam zasto nasa SPC ne trazi od BPC da njegove mosti budu u Srbiji.

Trazili su i bilo je neko obecanje pre 8-10 god, ali kasnije ni pomena...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 15 минута, Лазар Нешић рече

Милутин ми је омиљени срп. светац.

Sad sam baš čitao žitije

Inače mi je ova fotka profila slikana na Sv Milutina!

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, dragisa рече

i ja ti na to kažem da pošto si udata ne bi rekao ništa 

Mislim da nije

Al ajd

Izvinjavam se Snezi unapred sto komentarišem njen bračni status ;)

Sem ako me nije obavestila o promjenama 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Драшко рече

Mislim da nije

Al ajd

Izvinjavam se Snezi unapred sto komentarišem njen bračni status ;)

Sem ako me nije obavestila o promjenama 

немој Драле, живота ти, доста су му биле и ноге :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Лазар Нешић рече

Милутин ми је омиљени срп. светац.

Ја сам рођен на Милутина. Отишао сам у Софију са мојом женом, били код кивота и рекао: Свети Краљу, прво да буде мушко и да се зове по теби! - Жена занесе, добијемо сина, назовемо га Милутин! 

Иначе, први однос смо имали по браку у улици Краља Милутина у Београду, у хотелу. Венчали се и отишли тамо. Све је то по демонској сили и случајно, што би Рођа рекао... Који су то ликови. Рукоположен сам у Савини за ђакона. Икона Светог Саве промироточила у Риму кад сам дошао. Све су то демонске шпурије и случајности. 

Милутин је велики светац, добротвор св. Николе у Барију, где је поклонио балдахин од сребра. Да не доливам уље на ватру, шта је ту све умрежено... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Isusovo magare рече

Zašto nemaju medicinske rukavice??

To pitaj o. Zorana. Mislim da nikad nisam video presvlačenje moštiju u rukavicama. 

Svetog kralja presvlače svake godine dan pre njegovog praznika.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...