Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Мислим, лик пита људе по форуму да ли су се размножили. Свашта! 

Кажеш му да је психо а он онда гледа да уједе. Па су онда другу небитни а он је битан. Сам себи. 

Мислим се, Драгиша, доста је Ваша мука, не иде да и ја стајем на рану. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Леон Професионалац рече

Мислим се, Драгиша, доста је Ваша мука, не иде да и ја стајем на рану. 

Буона доменика! Ајмо на службу!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Zoran Đurović рече

Буона доменика! Ајмо на службу!

Ajde kad se vratite sa službe..

Nešto razmišljam već danima da uplatim loto..al' sve me strah što ako dobijem..pa nešto razmišljam da ja ipak uplatim a Vi se pomolite da ne dobijem baš previše nego samo onoliko koliko će biti na korist i meni i drugima..ne_shvatašto mislite??S tim da crkvi ne dam oni već imaju dosta7896634

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Милан Ракић рече

MA jebe me nešto ono dugme za objavu. Kacsam video obrisao sam duplu poruku odmah, tako da nisam mogao povezati sa Vašom opaskom

Оно кад админ псује  што му се може ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Леон Професионалац рече

Мислим, лик пита људе по форуму да ли су се размножили. Свашта! 

Кажеш му да је психо а он онда гледа да уједе. Па су онда другу небитни а он је битан. Сам себи. 

Мислим се, Драгиша, доста је Ваша мука, не иде да и ја стајем на рану. 

То је култура дијалога. А хтео је на јавном интернет форуму очи у очи са о. Зораном, па још простачки, онако скривен иза свог форумског индентитета у сигурности свога дома. Па још нас је и удостојио трошења свога времена.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Zoran Đurović рече

Као млад сам се подвизавао као из неког житија, јео једампут дневно, молитвао стално, спавао у планини на напуштеном гробљу, у келији на поду го, у зимско време, са отвореним прозором итд.

Luksuz.

Ja sam maštao o otvorenom prozoru.

Živeo sam 7 godina u šumi sa dva jazavca koji su me stalno ponižavali. Ja sam trpeo. Naročito je ženka bila surova.

Jeo sam jednom mesečno ostatke od hrane koje su jazavci jeli. Jednom sam pojeo i divlju krušku na Petrovdan pa me je grizla savest do Božića.

Ležao sam na oštrom kamenju samo ponekad zbog slabosti ploti...nisam spavao nikad jer sam se molio stalno...i to duplo. Jednu molitvu izgovarao sam jezikom a druga se paralelno odvijala u srcu. Jedne zime sam se molio na snegu dve nedelje pa su mi se smrzli udovi. Otpala mi je desna ruka pa se od onda krstim levom zbog čega ukorevam sebe i danas. Nisam imao gde glavu skloniti...jazavci me nisu primali u njihovu rupu pa sam maštao o svojoj rupi...ponekad i o otvorenom prozoru i promaji...đavolja maštanja....

I kad sve to danas ispričaš mladim hrišćanima...oni ti ne veruju.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Broken рече

Luksuz.

Ja sam maštao o otvorenom prozoru.

Živeo sam 7 godina u šumi sa dva jazavca koji su me stalno ponižavali. Ja sam trpeo. Naročito je ženka bila surova.

Jeo sam jednom mesečno ostatke od hrane koje su jazavci jeli. Jednom sam pojeo i divlju krušku na Petrovdan pa me je grizla savest do Božića.

Ležao sam na oštrom kamenju samo ponekad zbog slabosti ploti...nisam spavao nikad jer sam se molio stalno...i to duplo. Jednu molitvu izgovarao sam jezikom a druga se paralelno odvijala u srcu. Jedne zime sam se molio na snegu dve nedelje pa su mi se smrzli udovi. Otpala mi je desna ruka pa se od onda krstim levom zbog čega ukorevam sebe i danas. Nisam imao gde glavu skloniti...jazavci me nisu primali u njihovu rupu pa sam maštao o svojoj rupi...ponekad i o otvorenom prozoru i promaji...đavolja maštanja....

I kad sve to danas ispričaš mladim hrišćanima...oni ti ne veruju.

 

 

Jesi li ti bio danas na Misi??

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Broken рече

Jeo sam jednom mesečno ostatke od hrane koje su jazavci jeli

Добро да ниси ослепео, хоће то од глади и умора. Читао сам да је приликом повлачења наше војске кроз Албанију један наш војник тако веома исцрпљен заспао и пробудио се слеп, очи су му отказале. Другови су му помогли да настави пут.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

koliko je samo ovo daleko od slučaja Đurović .... da li je moguće da ne shvatate napisano, ne može to čovek čoveku objasniti, dobro kaže jevanđelje " šta je rođeno od tela telo je.."
G-dine Dragisha ( ili vam je draze da vas nazovem Laziceva rezerva ). Slucaj Djurovic kazete - elem vi izdgleda ne da ne shvatate napisano, nego ne shvatate nista uopste ili shvatate stvari na jedan iskrivljen nacin i upodobljavate ih sebi tj svojim slabostima i uskogrudosti. Jerej Zoran je svoje znanje stekao krvavim radom i oplemenio ga molitvom ( dar molitve se nekome daje zabadava, a neko ga stice upornoscu - kako ga je Avva stekao - nebitno je u ovom konkretnom slucaju ). Iza sebe ima 20-30 god aktivnog pastirskig rada ( ne po Srpski pastirskog tipa napravio sam parohiski dom i obnovio crkvu, nego sustinski pastirskog - sa ljudima ). Svoj stil pisanja obojio je jurodivoscu na da bi reklamirao sebe iz primitivnih pobuda koje mu vi i slicni vama moralisti imputirate, vec da bi takvi kao vi koji jedete kuce udovicke i tovarite bremena na ljude pokazali svoje pravo lice i obesene noseve ( jer kao u onoj narodnoj - ne pada sneg da prekrije breg, vec da svaka zver pokaze svoj trag )

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Broken рече

Luksuz.

Ja sam maštao o otvorenom prozoru.

Živeo sam 7 godina u šumi sa dva jazavca koji su me stalno ponižavali. Ja sam trpeo. Naročito je ženka bila surova.

Jeo sam jednom mesečno ostatke od hrane koje su jazavci jeli. Jednom sam pojeo i divlju krušku na Petrovdan pa me je grizla savest do Božića.

Ležao sam na oštrom kamenju samo ponekad zbog slabosti ploti...nisam spavao nikad jer sam se molio stalno...i to duplo. Jednu molitvu izgovarao sam jezikom a druga se paralelno odvijala u srcu. Jedne zime sam se molio na snegu dve nedelje pa su mi se smrzli udovi. Otpala mi je desna ruka pa se od onda krstim levom zbog čega ukorevam sebe i danas. Nisam imao gde glavu skloniti...jazavci me nisu primali u njihovu rupu pa sam maštao o svojoj rupi...ponekad i o otvorenom prozoru i promaji...đavolja maštanja....

I kad sve to danas ispričaš mladim hrišćanima...oni ti ne veruju.

Oво Broken се преводи као полупан?

12:smeha::))

 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Broken рече

Nisam imao gde glavu skloniti...jazavci me nisu primali u njihovu rupu pa sam maštao o svojoj rupi...

Најбољи део :))

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...