Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Када чујеш да је Христос спасио душе које бејаху у заробљене у аду, немој са мислиш да се та спасоносна енергија Христова излила само једанпут. Треба да знаш са Христос и данас спасава на тај начин. Јер срце личи на споменик (гроб), окружен мраком у који су укопани ум и мисли човека. Долази, дакле, Христос, када га зову они (ум и мисли) који су затворени у мрклом мраку, тј. у дубини срца, и заповеда смрти са ослободи затворенике. Затим, пошто подигне тешку плочу која покрива душу, отвара гроб и васкрсава сваког мртваца и ослобађа (спасава) душу из њеног мрачног заточеништва.

            Св. Макарије Египатски

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Broken рече

Може и тако, марим ја.

Није ми била намера да увредим већ да се нашалим. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Tristatri рече

Nije mi jasna potreba za ovim alternativnim profilima. Valjda sto ne postoji opcija samolajkovanja. Ni psihula nije ima vise od dva alternativna, iako je bilo, ocito netacne, tvrdnje da je sa jednog profila bolo 8 persona.

И мени се чини да су ови из Краљева једна личност или рођаци. Или нечији подстанар има подстанара.:buba:

 

( ne po Srpski pastirskog tipa napravio sam parohiski dom i obnovio crkvu, nego sustinski pastirskog - sa ljudima

А овај добродошли је врх. Ово причају људи који не излазе из кафане, који нису подигли пољски нужник и више су људи саблазнили својим понашањем, него што су привели. Током градњењ видиш ко је стварно за Цркву и ко хоће помоћи, а ко је само на ријечима. А видиш ко је и антипротиван:sossos:

Па људи кад раде око грађевине, а свештеник с њима онда се боље упознају, па их поучи одговара на питања...

И у сличним приликама. Колико сма људи поучио на фронту док смо сједили у склоништу за вријеме дејства артиљерије.:snoozer_11:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E pa ne moze vecito bosanski il cacanski lobi da bude najjaci:))

Stono bi kazali identiteti su poznati urednistvu, a i vecina nas osim Leona smo pod imenom i prezimenom ovde jos od bsn-a i foruma verujem12:smeha:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, о.Небојша рече

И мени се чини да су ови из Краљева једна личност или рођаци. Или нечији подстанар има подстанара.:buba:

Протојереј Небојша Б. опет подозрева без разлога. Нисам ја из Краљева, тамо сам само одрастао. И сад скокнем некад до Стотекса. ?

Ако прихватимо да сам имагинарни лик, у реду, онда верујте да сам налик Марвеловим јунацима, Леон Професионалац исправља криву Дрину

На крају, шта ћемо с г. Ракићем, зар он није реалан 1 у 1?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Јелена011 рече

E pa ne moze vecito bosanski il cacanski lobi da bude najjaci:))

Stono bi kazali identiteti su poznati urednistvu, a i vecina nas osim Leona smo pod imenom i prezimenom ovde jos od bsn-a i foruma verujem12:smeha:

Ваљевски је најјачи и најбројнији. Читаву Патријаршију држе. Само, се не експонирају. Ћуте и раде. :buba:

Није без разлога чувена Ваљевска подвала:0201wink:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ракић вриједи за двојицу.

Мало чудо толико Краљевчана на једном форуму, па није то велеград.

Без деградирања молим, крстоносни прота.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Јелена011 рече

@Broken a zato ti volis parfeme prepostio si s miomirisima pa ne mozes da se nadises:)))

Има ли неког да ти не знаш?:)) Ко се крије иза ника Иван Цветковић и Жињац?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, о.Небојша рече

Ракић вриједи за двојицу.

Мало чудо толико Краљевчана на једном форуму, па није то велеград.

Без деградирања молим, крстоносни прота.

Спречен је да постане велеград. Нажалост. 

Опростите за деградирање. Изгледа да моји извори нису ажурирани. :coolio:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Леон Професионалац рече

Протојереј Небојша Б. опет подозрева без разлога. Нисам ја из Краљева, тамо сам само одрастао. И сад скокнем некад до Стотекса. ?

Ако прихватимо да сам имагинарни лик, у реду, онда верујте да сам налик Марвеловим јунацима, Леон Професионалац исправља криву Дрину

На крају, шта ћемо с г. Ракићем, зар он није реалан 1 у 1?

Џомићу, брате од тетке, признај већ једном!sFun_bat

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Zoran Đurović рече

Џомићу, брате од тетке, признај већ једном!sFun_bat

Таман кад сам признао они ми од тада не верују. Кажем ти да сам оригинал писамски човек. :uraaaaaa:

Господе, помози њиховом неверју

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Zoran Đurović рече

Има ли неког да ти не знаш?:)) Ко се крије иза ника Иван Цветковић и Жињац?

Vi znate i ko je nindza pa necete da odate tajnu12:smeha:

Pa ljude znam licno, dobro Brokena ne al aman to sto se vi prepirete s budalama i imate problema s pamcenjem spada pod jbg. Neki od nas citaju s razuževanjem i pamte ko slonovi12:smeha:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Јелена011 рече

Vi znate i ko je nindza pa necete da odate tajnu12:smeha:

Рекох Вам да он мисли да зна. 0512_music

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...