Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 11 минута, о.Небојша рече

Ракић вриједи за двојицу.

Мало чудо толико Краљевчана на једном форуму, па није то велеград.

Без деградирања молим, крстоносни прота.

Значи, протојевреј!?:)) Сад ће Макса да те предложи за митроносног проту! - Има ли то у СПЦ?

Краљево је Краљев град... Зато смо ми цареви, има нас мало али смо добро распоређени, као они црногорци!:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 4 минута, Јелена011 рече

imate problema s pamcenjem

Не сећам се беше ко је помешао Небојш.у, Нешу и оног трећег 0508_music

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Леон Професионалац рече

Не сећам се беше ко је помешао Небојш.у, Нешу и оног трећег 0508_music

Pa svi su Nebojsa, a ja nisam dolazila par godina na forum. :))

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Значи, протојевреј!?:)) Сад ће Макса да те предложи за митроносног проту! - Има ли то у СПЦ?

Не рекох ли му:

Ископаће тебе Били, ја ти кажем!

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Јелена011 рече

Vi znate i ko je nindza pa necete da odate tajnu12:smeha:

Још само да ми кажеш да знаш Рођу, па ћу думрем!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И мени се чини да су ови из Краљева једна личност или рођаци. Или нечији подстанар има подстанара.:buba:
 
( ne po Srpski pastirskog tipa napravio sam parohiski dom i obnovio crkvu, nego sustinski pastirskog - sa ljudima
А овај добродошли је врх. Ово причају људи који не излазе из кафане, који нису подигли пољски нужник и више су људи саблазнили својим понашањем, него што су привели. Током градњењ видиш ко је стварно за Цркву и ко хоће помоћи, а ко је само на ријечима. А видиш ко је и антипротиван:sossos:
Па људи кад раде око грађевине, а свештеник с њима онда се боље упознају, па их поучи одговара на питања...
И у сличним приликама. Колико сма људи поучио на фронту док смо сједили у склоништу за вријеме дејства артиљерије.:snoozer_11:
Sada i iz kafane ne izlazimo! Zanimljivo!
Eto i vi se pohvaliste koliko ljudi ste priveli, pa vas niko a priori ne optuzuje za hvalisanje radi licne promocije. I nije mi jasno zasto ste se osetili prozvanim za pastirsku delatnost na Srpski nacin? Ipak ste previse bukvalisticki shvatili napisano ( nadam se da mi ne zamerate na neposrednosti - takvi smo mi " kafanski tipovi " - sablaznjavamo samoproklamovene prepodobne lazne moraliste i ponasenjem i pisanijem ) :)

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Јелена011 рече

Pa svi su Nebojsa, a ja nisam dolazila par godina na forum. :))

А овамо сви из Карановца. А НебојАша колико оћеш. Два чтеца, један јереј, један протојереј а сад и један крстоносни, јуху! 0505_music

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Још само да ми кажеш да знаш Рођу, па ћу думрем!:))

Naravno da ga znam12:smeha:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Јелена011 рече

Pa svi su Nebojsa, a ja nisam dolazila par godina na forum. :))

И ја пао на Небојшу. Ко ће их повата...:))

Ех, да, замолио бих људе да ме више не питају ко је Леон. Ако хоће да прифате да је Џома, у реду, али ја друго име нећу рећи!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

Још само да ми кажеш да знаш Рођу, па ћу думрем!:))

Умри одмах. Сад ћеш да се шлогнеш  :1319_womens:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Леон Професионалац рече

Није ми била намера да увредим већ да се нашалим. 

Ma gde da se ljutim ?! ?

Razumemo se. :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Zoran Đurović рече

И ја пао на Небојшу. Ко ће их повата...:))

Ех, да, замолио бих људе да ме више не питају ко је Леон. Ако хоће да прифате да је Џома, у реду, али ја друго име нећу рећи!

Значи, и даље питају?!

Неће умрети у незнању. Јегда пријиде кончина љета... 

Реци им за сада само:

Невидљива сила која се изненада појављује и решава ствар! :bighug:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Јелена011 рече

Naravno da ga znam12:smeha:

Не завидим ти. Прими моје саучешће... Само тешко да ће те икад више примити у кућу...:)) Он је Лазић као онај са СС и руководи се са: пријатељ мога непријатеља је мој непријатељ!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, The Godfather рече

Eto i vi se pohvaliste koliko ljudi ste priveli,

Имамо још једног јуродивог оцу:sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Јелена011 рече

Naravno da ga znam12:smeha:

Само мене не познаје.

А мислим да човека више поштују кад га не познају. ?

Један ме питао који сам од владика.

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...