Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

Па о. Небојша, сам се открио у својој похвали:)
Ali ne cini to kao Avva bahato [emoji23][emoji1787][emoji23]
Vec skruseno u smireniju [emoji41] duha - prosto mu izletelo - a nije imao nameru [emoji6]

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 23 минута, Леон Професионалац рече

Невидљива сила која се изненада појављује и решава ствар

Онда дмењамо Ник у Deus Ex Machina

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Првих 30 секунди је право уживање!

 

Послушајте, молим вас! Рафа изува! 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Vladan :::. рече

А ко ће то знати? Треба нам неки пророк овде са форума да нам каже, не знам има ли неки... ;)
 

И да има не сме да се јави после ових решетања цитатима:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, ana čarnojević рече

dzaba izuva ja njega ne mogu duze od 4 sekunde.

neka me neko prosvetli, kako pristupiti tom cinu slusanja Rafe.

Isti slucaj12:smeha:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Милан Ракић рече

Онда дмењамо Ник у Deus Ex Machina

То нек остане псеудоним. Леон је ипак институција. :coolio:

Ускоро ће ми требати простор за ауторски текст о крштењу, тј. о лошој пракси крштавања. Поп Ђуровић ме наговорио да чачнем ту тему.

Волео бих да то буде више дискусија, ја бих почео а да се остали надовежу. Зрели смо за рестарт и обрачун са ћирибу-ћириба стварима у Цркви а ово би била једна мала нота у прилог томе. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, ana čarnojević рече

dzaba izuva ja njega ne mogu duzwe od 4 sekunde.

neka me neko prosvetli, kako pristupiti tom cinu slusanja Rafe.

превише споро, превише екскурзија, превише ауторитета... а глупо ми да убрзам снимак за дупло...
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Леон Професионалац рече

Првих 30 секунди је право уживање!

 

Послушајте, молим вас! Рафа изува! 

Хаха жива истина ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, ana čarnojević рече

dzaba izuva ja njega ne mogu duze od 4 sekunde.

neka me neko prosvetli, kako pristupiti tom cinu slusanja Rafe.

Само 30 секунди издржите и бићете спасени. ;)

Стварно мислим да је он супер, пустиш Јутуб, легнеш и уживаш. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Леон Професионалац рече

Ускоро ће ми требати простор за ауторски текст о крштењу, тј. о лошој пракси крштавања. Поп Ђуровић ме наговорио да чачнем ту тему.

Волео бих да то буде више дискусија, ја бих почео а да се остали надовежу. Зрели смо за рестарт и обрачун са ћирибу-ћириба стварима у Цркви а ово би била једна мала нота у прилог томе. 

Да погађам? Прво ћеш о кропљењу и погружавању? :);) 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Просечан србенда рече

Хаха жива истина ?

Како он то добро ради, налик на Топ листу надреалиста. Мени је стварно топ. Има тај неки ЦГ хумор. Плени ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Vladan :::. рече

Да погађам? Прво ћеш о кропљењу и погружавању? :);) 
 

Не. То је исцрпљена тема.

Баш спада у ћирибу-ћириба домен. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislite na ono "po starom" dobrom" obicaju mi nemamo pojma sta smo, jutros citali":unbelieveble:

Ovaj, pa dobro ima nas koji i pamtimo. Al generalno nije cini mi se da ne pamtimo, nego da mislimo da se na nas ne odnosi. 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, ana čarnojević рече

stand up

Моји Црногорци би ко уз топа узвикнули: Е

Да, баш то! 

Сад ћу ја мало да причам а ви ћете мало да ме слушате. Напредовао је човек до сада. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Леон Професионалац рече

Не. То је исцрпљена тема.

Баш спада у ћирибу-ћириба домен. 

Ама шалим се, а баш ме занима, чекаћемо ту тему на форуму :)
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...