Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 минута, Хрисоваланду рече

Njega sam upoznala i nisam stekla utisak lažova. A Vama ću da verujem na reč da niste lažov.:dobro:

Не знам зашто, али ја, некако, нисам ни сумњао да ће да истрчи нека похвална реч за Епископа. Било је питање времена :coolio:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, ana čarnojević рече

jel vi cujete neke tambure ili se ja tripujem?

Не трипујете се. Сто му бубњева Дарквуда! 12:smeha:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, prosto se obradujemo kad su "moralni" pa samo sa zenom... :coolio:

A izgleda blagosloveno, skloniti na atos, penzionisati skloniti sa katedre... 

Sve to treba tuci motkom onom Peranovicevom. Vala bas Avo, da se zeni pa onda lepo da nuna i vidi sta je podvig. 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Хрисоваланду рече

Nemam sreće sa dolaskom na ovaj forum čim sam stigla dočekale su me ružne reči .

Не будите саблажњиви. Колико само педофила има међу професорима у школама па децу не исписујемо и даље. :naklon:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Хрисоваланду рече

Njega sam upoznala i nisam stekla utisak lažova. A Vama ću da verujem na reč da niste lažov.:dobro:

Онда ниси читала наше текстове. 4-5 лажи смо документовали. Црно на бело. Изнели смо документа. Не бих се ја играо тек тако и направио му православни мотивациони постер, јер може да ме тужи или цивилном или црквеном суду. Ја се не бих играо својом мантијом. Зашто ме није тужио? Сигурно не због тога што је смирени хришћанин. Владика бачки га је разобличио јавно само за 2 лажи, ако се не варам. Можда има и више. Ево тог постера, да освежим памћење људима добре воље. Да будемо људи, што је говорио патријарх Павле. 

Nzp4wb7.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Хрисоваланду рече

Ne razumem ali ok. 

Ништа посебно. Ја то тек да остане забележено, онако, да је мој коментар био први. ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Хрисоваланду рече

Jeste li Vi onaj ava za kojeg kažu da je oduševljen likom i delom vladike Maksima?

Тај, злато моје. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, ana čarnojević рече

ali meni je vise nedostajala.

 

Ima je za oboje ne budite na kraj srca12:smeha:

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, ana čarnojević рече

sad je apgrejdovana, lupa spejs i sve je super,  uvazena je prituzba cenjene Paradokse da se prave da su zene ali nepismene.

Pratila sam dakle bilo je vrh :))

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, ana čarnojević рече

sad je apgrejdovana, lupa spejs i sve je super,  uvazena je prituzba cenjene Paradokse da se prave da su zene ali nepismene.

Version 2.0004

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако немаш став, онда ти га ставе. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Хрисоваланду рече

Iskreno ovde mi ti deluješ kao neko sa stavom.

А како делује тамо

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Хрисоваланду рече

Koliko vidim ovde je malo žena...a ovi muški su surovi. Zar je ovde ženi mesto?

Па да!

Сировине, не знају да се понашају. Једино овај поп Ђуровић је џентлмен. Остало све џуџе. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Леон Професионалац рече

Истина је, право вели Ђуровић, знам о коме се ради! 

Је ли тај још на Атосу? 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...