Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 3 часа, Милан Ракић рече

Батеее! :)))

КВ? 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 часа, dragisa рече

Ja jedem, malo manje j...m, i uživam a u Carstvo Božije mogu ući samo čudom. Ali mi je čudno koliko si siguran da si ti već sa obe noge tamo. samo ti još glava prmalja a i to ne bi li nam kako dojavio tajne nebesne i po neku loknu ostavio dok još ceo ne porineš u svetost. 

Što se tiče groba okrečenog ja otvoreno priznajem da to jesam, i da sam 'risćanin samo po imenu, ali ti se gradiš za učitelja proroka i svetog a ja ti kažem da smo kolege drkadzije i da se malo iskuliraš

Ево шта паметнији говоре за то Ваше фарисејство:

20190601_125829.jpg

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, ana čarnojević рече

који духовници?:POPOcorn1:

када код сам применила нешто од онога што је старац рекао упалило је, решавало је екстремно тешке ситуације.

чуј...пренагласити љубав...1324_womens

Велико бр. оних који мисле да се данас превише форсира љубав. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Леон Професионалац рече

КВ? 

Pa da.

Mentalać i Bateeee su baš izrazi osobeni za Kraljevo i okolna mesta.

Uključujući i Obrvu, mesto gde je avva, pisaće mu u Žitiju, kao još sasma mali, prvi puta video mlazne jeroplane. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Аристарх рече

менталаћ

Ми, као ми из Краљева?:skidamkapu:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovde nas ima isuvise Kraljevcana, sto rodom sto poreklom:))

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Милан Ракић рече

Pa da.

Mentalać i Bateeee su baš izrazi osobeni za Kraljevo i okolna mesta.

Uključujući i Obrvu, mesto gde je avva, pisaće mu u Žitiju, kao još sasma mali, prvi puta video mlazne jeroplane. 

Тамо сам одрастао. У Карађорђевој 222, после Пејтона, преко пута бугарске пијаце. ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Милан Ракић рече

Pa da.

Mentalać i Bateeee su baš izrazi osobeni za Kraljevo i okolna mesta.

Uključujući i Obrvu, mesto gde je avva, pisaće mu u Žitiju, kao još sasma mali, prvi puta video mlazne jeroplane. 

Имам и некретнину у Омладинској :coolio:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Zoran Đurović рече

Много више. Прочитај само његову поему: О мом животу.

То мени да пошаљеш обавезно 0505_music

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ДАР

Ако...

Ако се сретну два човека

И усред њих укљеште два дара

И усред дара крене одмазда прорицања: Ко има већи дар

Ко може више проникнути у свет другог Светим кидисањем

А да један другом не дају срце, Кажем ти: Ту пророштва нема!

Јер би сваки да спусти огањ са Неба што ужасава

Не да другог спозна Љубављу и праштањем

Већ да другоме види Само пад и срамоту

Што се злурадошћу распламсава Када сваки од њих светих умишља Да иде сам на своју Голготу.

Аутор: Никола Ђоловић

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Леон Професионалац рече

Тако сам одрастао. У Карађорђевој 222, после Пејтона, преко пута бугарске пијаце. ?

Ah. Stanica aerodromskog šatla je bila 20-ak metara od doma u kojem ste odrasli. A ja živeh kod Brozove prije, na par minuta hoda od Vas, na ćošku Bogoljuba Čukića i Ruđera Boškovića. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Милан Ракић рече

Ah. Stanica aerodromskog šatla je bila 20-ak metara od doma u kojem ste odrasli. A ja živeh kod Brozove prije, na par minuta hoda od Vas, na ćošku Bogoljuba Čukića i Ruđera Boškovića. 

А не сећам се свих тих улица по именима. Места памтим боље. Оматорило се, и нисам тамо често. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Јелена011 рече

Ovde nas ima isuvise Kraljevcana, sto rodom sto poreklom:))

što onih koji tamo gostovahu par godinica

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Леон Професионалац рече

Ево шта паметнији говоре за то Ваше фарисејство:

20190601_125829.jpg

7896634

Kad vidim ispodvlacen tekst, najezim se. :D

Imam neku svesku, pa tu i tamo zapisem neki citat, ali sve redje...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Снежана рече

Да иде сам на своју Голготу.

Аутор: Никола Ђоловић

Мада мали да се не заноси превише... Знам зашто га нервирам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...