Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 8 часа, Предраг М рече

@Родољуб Лазић искрено од тебе сам очекивао више чврстих аргумената и чињеница. 

И ја, кад оно испаде као да ја критикујем усеве у Финској. :coolio:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Родољуб Лазић рече

Да поновим: да саам ја потпуно у криву, а ти потпуно у праву, чињеница да тако очито градиш неприкосновени култ своје личности требало би да те забрине и заустави

@Zoran Đurović

Суди ти јер си хвалисавац као Златоусти. 12:smeha:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Леон Професионалац рече

@Zoran Đurović

Суди ти јер си хвалисавац као Златоусти. 12:smeha:

Човек је из сасвим друге приче. Јеванђеље је запалио.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Просечан србенда рече

Брате идеш грлом у јагоде. Колико схватам он не тврди за себе да је светац него суптилно деконструише твоју тврдњу да је у прелести и доказује зашто не би могао да буде светац или пророк. А ти си упоран у својој тврдњи и то по мом мишљењу прелази у оптужбу на рачун његове личности. 

amin-nas 

Тотално се погубио. Добро сте му ово објаснили. Окренуо човек тезе и антитеза. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ово је сјајно, колега Леон...браво, маестрално. Сада, кад је све готово, ви нам овде доносите пресуде. Идете од поруке до поруке и претварате минусе у плусеве, изигравате  судију, шта ли. 

Остаје моја понуда да вам помогнем око статута удружења Свети хвалисавци :dobro:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Родољуб Лазић рече

Лаве, открићу вам тајну: постоји разлика између штампарске и правописне грешке. Зоран је потврдио да је намерно написао у наслову онако како је написао. И "објаснио" зашто је тако написао. Нешто немушто, уз неизбежну констатацију да нисам разумео зашто је то урадио. Оно моје је очита штампарска грешка. Тако да морам да вас разочарам: нити сте духовити, нити сам импресиониран. То је била иронична опаска на оно што сте рекли. Надам се да се нећете наљутити због тога.

Мој интуитивни унос текста редовно избацује дали си посетио... Да ли то значи да ја мислим да трева спојено?

Коришћење наводника на начин на који Ви то радите није штампарска грешка већ незнање за које друге оптужујете. 

Него, опет не схватате. Поента није у томе да покажем да Ви грешите већ да се и Вама дешава оно што другима спочитавате. Јасније? 

И опет. Занимљиво, одговорили сте на оно што Вам одговара (за императив) а за наводнике нисте. Јер Вам то идговара. Није поштено. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма ово је потпуно сјајно.  Очаран сам вашом приврженошћу и бригом за дело и лик јереја Ђуровића. Могу ли да присуствујем овој вашем јединственом и непоновљивом чину? Која је следећа порука коју ћете својом правничком умешношћу обрадити? Ево, скроз сам нестрпљив, признајем...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Родољуб Лазић рече

Ма ово је потпуно сјајно.  Очаран сам вашом приврженошћу и бригом за дело и лик јереја Ђуровића. Могу ли да присуствујем овој вашем јединственом и непоновљивом чину? Која је следећа порука коју ћете својом правничком умешношћу обрадити? Ево, скроз сам нестрпљив, признајем...

Ја и даље не разумем шта Ти хоћеш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Објаснио сам, не знам шта није јасно?

А осим тога, прекидаш овај сјајан Леонов перформанс. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 54 минута, Леон Професионалац рече

Колега, лупате као митраљез Максим, да не испадне да мислим на Епископа. 12:smeha:

Шта је Златоусти био? Лажни Кавсокаливит? 

Проблем је у томе што сте ви одредили како свети мора да се понаша а како не. Себе сте ставили за мерило. Кад неки од тих искочи из ваших колосека онда нешто није у реду... О тим искакањима је текстом поп Ђуровић отворио тему. 


Нема забуне за митраљез, учесник сам два рата.Без бриге, не наплаћујем ране, нити тражим два свједока за пензију.

Нисам  неки зналац, али сам имао прилику да упознам пар свештеника и јеромонаха , који су налазили на црквишта, чудотвроне изворе, имали дар молитве, после хтјели да врше реформу свега па и Цркве, да би на крају завршили или у расколу или као лаици.Мени кад неко каже да му је помогла молитва, обично му кажем да није до мене, мора да си би још код неког свештеника.
Што се тиче ове теме почело је с неким излучевинама, па не бих ту више петљао.А имам и један проблем, таман почнем да пишем одговор, враћа ме на почетну страницу, што је прилично напорно и невриједно труда.
 Теби одлично иде, само настави са радом што би рекли некад у ЈНА.Мене слободно заобиђи у широком луку.:2hf007n:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, о.Небојша рече

А имам и један проблем, таман почнем да пишем одговор, враћа ме на почетну страницу, што је прилично напорно и невриједно труда.

(ti si Nebojsa vec treci kome se to desava,..... nesto mi sumnjivo :D .. salim se,... meni pomaze ako se odjavim sa foruma i ponovo se ulogujem,... ili promenim browser,  :smeh1: ... probaj...)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Просечан србенда рече

Е да је Ведран овде?Него извукао се на време да не упадне у "секту". :babuska:

Краљууууу0503_music

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Родољуб Лазић рече

О, па ко се то нама јавио? Како сте "поуке.орг инфо"? Зар цео дан ништа, ћутите као заливени? А сада ни мање ни више, радостан смајли на Ђуровићеве  речи да се јавим ујутру ако се пробудим. О, како је то љубазно и осећајно с ваше стране. Благодарим, ваше благородство...

Па ето, лепе жеље човек упутио. Да се лепо наставате и пробудите па "Јово наново"...

Радосан смајли слажући се са лепим жељама. Верујем да нисте љути због тога? И никако да нам се захвалите што Вас је Администратор одбановао. Ред је бар рећи "хвала"...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...