Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 минута, Родољуб Лазић рече

Погледај своје поруке. То је пародија хришћанства. Пуцаш од сујете. Ти си урадио ово, видео си оно, имаш овај дар, онај дар

Свако ко те не прихвата за пророка и духоносца је јајара, пас, кретен, будала, долази из преисподње...

А свако ко те чешка по ушима је добродошао, твој је миљеник, предмет похвала, пажње, љубазности...

Ти си свој сопствени идол. А идоли падану кад-тад. И разбију се као звечке. 

Још једно пророштво? 

Мање сам их сретао код Ђуровића. Мање у континуитету. :0205_whistling:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

Северијан Габелски рече за Златоуста: Ако за ништа друго, ваљало га је рашчинити због хвалисавости!

Зашто сам мислио да се ради о Кирилу?:babuska:

  • Оплаках :)) 1

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Родољуб Лазић рече

Добро бре, стани више. Аман човече. Заустави се.

Šta se bojiš da sljedeće ne bude o tebi..12:smeha:ne_shvata

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Леон Професионалац рече

Зашто сам мислио да се ради о Кирилу?:babuska:

Јер сам у тексту око Кирила карао Тасу. Ова је Северијанова.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, kopitar рече

Šta se bojiš da sljedeće ne bude o tebi..12:smeha:ne_shvata

Боље да му не проричем. Мада сам видео. Не бих у јавности сада, осим ако ме не испровоцира. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Родољуб Лазић рече

Добро бре, стани више. Аман човече. Заустави се.

Нисте ми одговорили ни на једну опаску. Нисте рекли да сте погрешили када сте утврдили да свети чувају за себе своју светост а показах Вам са грешите... 

Да ли је то гордост или је просто Данинг-Кругер

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Леон Професионалац рече

Много је оних који желе да седе код мене. Све недаће и невоље забораве, прођу им. Има и других којима влада зло и они се побуне када ми прилазе. 

Исто код мене. Рођо из друге класе:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Родољуб Лазић рече

Какав диван двојац. Сјајни сте. Милина. 

То ми је пре неки дан и Порфирије рекао. На даљину (τῆλε). :coolio:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лаве, то је гордост, да вам поједноставим.

Будите уверени у своје мишљење. 

И потрудите се око статута секте Светих хвалисаваца.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Родољуб Лазић рече

Коме је јасно, јасно је. Коме није, није. Нема шта више да се прича.

Всељенују просвјетил јеси. 

Колика гордост. Вероватно је Вама јасно а нама није?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како ће да гласи први члан статута секте Светих хвалисаваца?

Могу и да вам помогнем. Нећете веровати, знам бити креативан у тим стварима. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...