Jump to content

Мушкарци постављају питања, мушкарци дају одговоре

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Natasa. рече

Vidi se kad je neko iskreno pobožan i kad mu religija titra pa se krije iza Božije reči, jer mu tako odgovara. Je l si ikad video da žena vrišti kako se Hristos prvo ženama ukazao? Eeej, ja žena, prvo se ženama Hristos ukazao, učenici ne poverovaše. Eeeej, ko je ostao pored krsta? Eeej, je l Hristos razgovarao sa sv. Fotinom...itd. itd. itd.

Зашто се Христос прво јавио женама после васкрсења? Знао је да ће свима да разгласе. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Juanito рече

нису се ти мушки форумаши навукли и разочарали због њене лепоте

100 % :smeh1:

пре 4 минута, Juanito рече

била блиска Асадовој војсци у Сирији” и преносила “информације са терена” у које су они жарко желели да поверују. 

Sa slikom prelepe manekenke golih nogu :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Juanito рече

Зашто се Христос прво јавио женама после васкрсења? Знао је да ће свима да разгласе. 

I treba :D, radosna vest :D.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па не бих рекао да сте укапирала. Што би ти рекла, види се одмах ко је искрено укапирао. :smeh1:

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Natasa. рече

Jok, ali ćeš na svakom koraku da nađeš-Muž glava ženi, muž glava ženi, muž glava ženi...kao da te neko udara oklagijom posred čela da ponavljaš muž glava ženi...ok, ukapirale smo :smeh1:

Dzaba kad to niko ne ferma, mrtvo slovo na papiru :( 

  • Тужан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Плаво Небо рече

Него дај да поставим једно питање У СКЛАДУ са темом. Да ли сматрате да су жене уображене да када иду тротоаром иду као да су саме на улици па мора човек да им се склања или криви раме да им њихово исто не одвали? А још и нос дигну ко да са њим гађају свраку у лету. Наравно не све, част изузецима. Шта је то у питању, по вашем мишљењу?

Šta ja znam, to se možda više odnosi na mlade devojke, ali tad momci i devojke intenzivno primećuju jedni druge. One se utegnu, momci bogami isto, teretana, pokazuju mišiće, primećuju jedni druge...opadne to naravno sa godinama i zrelošću. 

Mada stvarno ima raznih devojaka, kako se kao odrasla krećem po prosveti, svakakvih se nagledah. I onih "glavnih cica" do simpatičnih štreberki koje će tek da procvetaju, ali prvo škola. To cenim. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Juanito рече

CbwQMsd.jpg

Sećam se te fotke, ali bilo ih je još. Predstavljala se kao popadija sveštenika iz Sirije. Za popadiju je imala dosta slobodbih fotki...ne osuđujem, ali malo je čudno :smeh1:. E da, kao bila dr medicine.

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Плаво Небо рече

За нешто им и није потребна снага, него мало да укључе мозак :))) Као што ми комбинујемо, мало на снагу, мало на памет. Ил' појединачно како где.

Па јадне ми, кад не користимо обе хемисфере, важно је да ти укључујеш и комбинујеш... :0212_rolleyes:

 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад без шале. Потпуно је блесаво и сирово од стране мужева стално понављати само "муж је глава жени", јер други део тога је да муж треба да воли жену као Христос Цркву. Када би муж понављао други део, а жена први, све би било у реду. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Sećam se te fotke, ali bilo ih je još. Predstavljala se kao popadija sveštenika iz Sirije. Za popadiju je imala dosta slobodbih fotki...ne osuđujem, ali malo je čudno :smeh1:. E da, kao bila dr medicine.

Ниси упознала све попадије... :D

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Sećam se te fotke, ali bilo ih je još. Predstavljala se kao popadija sveštenika iz Sirije. Za popadiju je imala dosta slobodbih fotki...ne osuđujem, ali malo je čudno :smeh1:. E da, kao bila dr medicine.

А била после још једна лажна лепотица на коју су се многи наложили. И њу бејах разоткрио нашавши праву власницу фотографија. Не сећам се добро који профил беше у питању, само ми остала у сећању једна фотка на љуљашки. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inače, kad smo kod tegli :smeh1:, ja ubacim nožić između tegle i poklopca, okrenem, uđe vazduh i onda se lako otvori :smeh1:.

Eto, i šta sam se udavala...sad imam obaveze, a teglu mogu da otvorim.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Inače, kad smo kod tegli :smeh1:, ja ubacim nožić između tegle i poklopca, okrenem, uđe vazduh i onda se lako otvori :smeh1:.

Eto, i šta sam se udavala...sad imam obaveze, a teglu mogu da otvorim.

Мора да имаш вишак мушких хормона чим си се тога досетила. :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...