Jump to content

Мушкарци постављају питања, мушкарци дају одговоре

Оцени ову тему


Препоручена порука

Наташа (и тачка) - нема лабаво. Опасна и за жене, а камоли за јадне мушкарце.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Родољуб Лазић рече

Наташа (и тачка) - нема лабаво. Опасна и за жене, а камоли за јадне мушкарце.

U prevodu-Ciganka :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не, пре бих типовао на неку "надзорничку" професију - инспектор, цариник, професор (а, не, не професор, речник није адекватан :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Родољуб Лазић рече

професор

Vazda po nekim školama :0212_rolleyes:.

Prvo sam držala red, a onda rekoh-šta te boli za tuđu decu, čuvaj živce za svoju :smeh1:....i bolje mi je.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што се (дела?) форумске популације тиче, на ту идеју (да чуваш живце) могла си да дођеш и раније. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Родољуб Лазић рече

Што се (дела?) форумске популације тиче, на ту идеју (да чуваш живце) могла си да дођеш и раније. :smeh1:

Или је могла да прочита наслов теме...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Родољуб Лазић рече

Што се (дела?) форумске популације тиче, на ту идеју (да чуваш живце) могла си да дођеш и раније. :smeh1:

A šta ćeš, bila mlada, neudata, bez dece...dakle, bez stvarnih životnih obaveza :smeh1:, pa rekoh da menjam sistem...ali avaj...sad udata, sitna đeca, kakav sistem treba sve ovo podmiriti :0212_rolleyes:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

Или је могла да прочита наслов теме...

Kao što rekoh ovo su Pouke, ne psihijatrijska tapacirana soba gde možeš samo svoj glas da čuješ. Plus što imaš opcije zatvorenih grupa, tema i sopstvenog foruma sa istomišljenicima. Brate, možda smo omašile temu, ali sa tvojim prohtevima ti ode na pogrešan sajt :D.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Natasa. рече

Kao što rekoh ovo su Pouke, ne psihijatrijska tapacirana soba gde možeš samo svoj glas da čuješ. Plus što imaš opcije zatvorenih grupa, tema i sopstvenog foruma sa istomišljenicima. Brate, možda smo omašile temu, ali sa tvojim prohtevima ti ode na pogrešan sajt :D.

Ниси омашила тему него понашање.

Цела прва страна су женски коментари, али шаљиви, добронамерни. И били су добродошли. Ти на задњих десет страна хистеришеш, вређаш саговорнике, говориш им ”одјеби” и сл. Ако имаш проблема, потражи ту собу о којој причаш, а не да нас све смараш овде. Послушај свој савет.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Grizzly Adams рече

Ниси омашила тему него понашање.

Цела прва страна су женски коментари, али шаљиви, добронамерни. И били су добродошли. Ти на задњих десет страна хистеришеш, вређаш саговорнике, говориш им ”одјеби” и сл. Ако имаш проблема, потражи ту собу о којој причаш, а не да нас све смараш овде. Послушај свој савет.

Ne k*enjaj. Hormoni, fazoni..znao bi to...da ...? neću pretpostavljati, to nije ok.

Ivan je počeo :)))

  • Хахаха 1

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Grizzly Adams рече

Ниси омашила тему него понашање.

Цела прва страна су женски коментари, али шаљиви, добронамерни. И били су добродошли. Ти на задњих десет страна хистеришеш, вређаш саговорнике, говориш им ”одјеби” и сл. Ако имаш проблема, потражи ту собу о којој причаш, а не да нас све смараш овде. Послушај свој савет.

Recimo da imamo različite percepcije uvrede sagovornika. Koliko god bilo "odjebi" ružno, meni je 100 puta uvredljivije i podlije da na iznet stav meni neko "oprašta jer sam trudnica"...i tako...ti hormonski argumenti...Jeste, psujem, nije lepo, ali nema onog-jao što si simpatična, nemoj da psuješ nisi ženstvena,al dobro ipak si trudna...bla bla bla :dry:.

Nikad niko nije opsovao :dry:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Natasa. рече

Recimo da imamo različite percepcije uvrede sagovornika. Koliko god bilo "odjebi" ružno, meni je 100 puta uvredljivije i podlije da na iznet stav meni neko "oprašta jer sam trudnica"...i tako...ti hormonski argumenti...Jeste, psujem, nije lepo, ali nema onog-jao što si simpatična, nemoj da psuješ nisi ženstvena,al dobro ipak si trudna...bla bla bla :dry:.

Nikad niko nije opsovao :dry:.

jbg nataša sama si spomenila hormone. izvini. psujem naravno i ja

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Natasa. рече

A najjači su kad provališ trola ili čistu zlobu i krene ismevanje, histerična si, hormoni ti rade...bla bla bla...da se teraš bre. Govorim uopšteno jer sam ovde dosta godina i videla sam svašta.

 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...