Jump to content

Мушкарци постављају питања, мушкарци дају одговоре

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

Ти си, бре, неки неошишани јеж, а? 

Јел може нешто фино, лагано, без прста на обарачу? 

Ja sam pod hormonima, alapača i histerična. Moji komentari nisu šaljivi (mada ja mislim da jesu), nisu dobronamerni (pošto ovde cveta sve od dobrih namera).

Nemam neki citat da bacim da sakrijem prezir iza nečeg finog kao religija, crkva...i tako...:pop:...Božija reč....molimoli.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Natasa. рече

Ja sam pod hormonima, alapača i histerična. Moji komentari nisu šaljivi (mada ja mislim da jesu), nisu dobronamerni (pošto ovde cveta sve od dobrih namera).

Nemam neki citat da bacim da sakrijem prezir iza nečeg finog kao religija, crkva...i tako...:pop:...Božija reč....molimoli.

ma jok, super si ti...samo si u nekom drugom stanju :D:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Ja sam pod hormonima, alapača i histerična. Moji komentari nisu šaljivi (mada ja mislim da jesu), nisu dobronamerni (pošto ovde cveta sve od dobrih namera).

Nemam neki citat da bacim da sakrijem prezir iza nečeg finog kao religija, crkva...i tako...:pop:...Božija reč....molimoli.

Sve si u pravu, da sam.i ja kao.i ti, verovatno ne bih sad gutala knedle u svojoj sobi, već bi bila na nekom lepšem mestu. Ali naivus ostaje naivus...nema popravke. Svaka tebi čast. Priznajem ne postoji ljubav. Postoji samo da mu ugadjaš i ispunjavaš želje i kad to prestaneš, loša si. Ja imam dvojicu i nijedan me ne voli veç me iskorištavaju oba. A kako stvari stoje, prepisaću malo.od tebe pa ću skinuti naočare i reći zbogom!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Grizzly Adams рече

Посебно тегле. :)

art_51b74168c9e2e.jpeg

За нешто им и није потребна снага, него мало да укључе мозак :))) Као што ми комбинујемо, мало на снагу, мало на памет. Ил' појединачно како где.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Sofija_ рече

ni vama potenciju :0205_whistling:

Ма ми се не љутимо, шта је ту је. Само напишемо песму у славу палог јунака:

 

  • Хахаха 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Natasa. рече

Ja sam pod hormonima, alapača i histerična. Moji komentari nisu šaljivi (mada ja mislim da jesu), nisu dobronamerni (pošto ovde cveta sve od dobrih namera).

Nemam neki citat da bacim da sakrijem prezir iza nečeg finog kao religija, crkva...i tako...:pop:...Božija reč....molimoli.

Не знам, може бити да си у праву. Ал чисто да знаш, има и овде, и у Цркви уопште, и искрено побожних, и искрено добронамерних људи. Нису сви, чак ни већина, исфолирани. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, ViktorijaV рече

Sve si u pravu, da sam.i ja kao.i ti, verovatno ne bih sad gutala knedle u svojoj sobi, već bi bila na nekom lepšem mestu. Ali naivus ostaje naivus...nema popravke. Svaka tebi čast. Priznajem ne postoji ljubav. Postoji samo da mu ugadjaš i ispunjavaš želje i kad to prestaneš, loša si. Ja imam dvojicu i nijedan me ne voli veç me iskorištavaju oba. A kako stvari stoje, prepisaću malo.od tebe pa ću skinuti naočare i reći zbogom!

Nisam te baš razumela, ali neka ti cvijeće u životu cvjeta...:smeh1:

#SmejSeSmejUvekSeSmej :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Плаво Небо рече

За нешто им и није потребна снага, него мало да укључе мозак :))) Као што ми комбинујемо, мало на снагу, мало на памет. Ил' појединачно како где.

 

Можда воле да нас гледају док отварамо тегле... свакаквих перверта има на овом свету... :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Natasa. рече

Kad smo kod trolova, je l se neko seća Miriam, ahahahahahaha...e ono je bio majstor :smeh1:.

Za one koji ne znaju-Muškarac koji se pretvara kao prelepa žena, zavukao pola foruma i kad je razotkriven, muški deo je prosto odbijao da poveruje, ahahahahahahaha.

Ако се сећам добро, разоткрио сам га ја тако што сам нашао македонску манекенку чији је визуелни идентитет украо. 

Да будемо фер, нису се ти мушки форумаши навукли и разочарали због њене лепоте, него због тога што је ”била блиска Асадовој војсци у Сирији” и преносила “информације са терена” у које су они жарко желели да поверују. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Него дај да поставим једно питање У СКЛАДУ са темом. Да ли сматрате да су жене уображене да када иду тротоаром иду као да су саме на улици па мора човек да им се склања или криви раме да им њихово исто не одвали? А још и нос дигну ко да са њим гађају свраку у лету. Наравно не све, част изузецима. Шта је то у питању, по вашем мишљењу?

  • Збуњен 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

Не знам, може бити да си у праву. Ал чисто да знаш, има и овде, и у Цркви уопште, и искрено побожних, и искрено добронамерних људи. Нису сви, чак ни већина, исфолирани. 

 

Vidi se kad je neko iskreno pobožan i kad mu religija titra pa se krije iza Božije reči, jer mu tako odgovara. Je l si ikad video da žena vrišti kako se Hristos prvo ženama ukazao? Eeej, ja žena, prvo se ženama Hristos ukazao, učenici ne poverovaše. Eeeej, ko je ostao pored krsta? Eeej, je l Hristos razgovarao sa sv. Fotinom...itd. itd. itd.

Jok, ali ćeš na svakom koraku da nađeš-Muž glava ženi, muž glava ženi, muž glava ženi...kao da te neko udara oklagijom posred čela da ponavljaš muž glava ženi...ok, ukapirale smo :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...