Jump to content

СМЕТА МУ СРПСКА ЗАСТАВА: Сорошев активиста хоће да нам мења заставу! (ФОТО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 3 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Pa nikome se ne sviđa, dakle šta je onda tebi čudno što se ljudi bave motivom jedne takve akcije?

Nije mi cudno... na ivici debilizma mi je zapravo..

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, cloudking рече

- uzimamo vam plate

- ok

- pretvaramo vas u robove  i nadnicare

- ok

- ponizavamo vas i pljujemo po dostojanstvu

- nema frke

- vredjamo vam inteligenciju

- ok

- krademo vam pare i stavljamo u svoje dzepove

- aha cool

- neko decko iz dosade nacrtao predlog za novu zast...

- AAAAAA!! SRBIJAAAA!!! AAAA! CAST! OBRAZ! ISTORIJA! KNEZ LAZAR! CAR DUSAN! KARADJORDJE! UAAAAA LAMINATI I PLACENICI! SOROSEVA BANDA!!!!

 

Srpske patriJote su posebna vrsta pacijenata koji daju jedan poseban kolorit mentalnim oboljenjima... uvek bilo...

 

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Ali ti to ne smeta da ulaziš u takve rasprave?

 

Ne razumem primedbu?

Naravno da cu da ulazim  u raspravu sa ljudima sa kojima se ne slazem.

 

пре 5 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Čak si i po sećanju na prvoj strani ove teme i sam dao obješnjenje koji je motiv dizajnera :))

Ako mislis na onaj dijalog onda nisi dobro citao... nisam ni rec rekao o motivu dizajnera da pravi novu zastavu nego sam dao kritiku ponasanja patriJota i njihove reakcije na dizajn...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Volim_Sina_Bozjeg рече

Sve se vidi kluding nebo je vedro nad Beogradom.

Zašto lažeš da se nisi bavio motivom kad si napisao da je nacrtao iz dosade.

 

 

Opet brljavis po starom dobrom obicaju :D

Naravno da je nacrtao iz dosade, koliko ja znam ovo nije nikakva zvanicna inicijativa... jok, Soros mu licno naredio jer je to poslednja faza unistenja srbije... muhahahaha

 

Jel si uspeo sada da ukapiras na sta sam mislio? Znaci, neki decko nacrtao neki dizajn za "novu" zastavu a debili izgubili razum oko toga kao da im je neko pljunuo u dusu... trebalo bi da se svi skupa smejemo tome, ali evo nas... "ozbiljno" diskutujemo na tu temu :D:D:D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, JOCCCA рече

 

 


Koje mesto u Bosni?

Vazno je.


Ako ti na ovo odgovorim bice zesce rasprave.

Poslato sa SM-G7102 koristeći Pouke.org mobilnu aplikaciju
 

 

 

Са дужним поштовањем, али тачно мјесто никоме на форуму ( макар јавно ) нисам рекао јер желим да то не буде општепознато овдје. И поред тога не видим зашто је битно одакле сам.

Слободно удри, обожавам жешће расправе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

 

Opet brljavis po starom dobrom obicaju :D

Naravno da je nacrtao iz dosade, koliko ja znam ovo nije nikakva zvanicna inicijativa... jok, Soros mu licno naredio jer je to poslednja faza unistenja srbije... muhahahaha

 

Jel si uspeo sada da ukapiras na sta sam mislio? Znaci, neki decko nacrtao neki dizajn za "novu" zastavu a debili izgubili razum oko toga kao da im je neko pljunuo u dusu... trebalo bi da se svi skupa smejemo tome, ali evo nas... "ozbiljno" diskutujemo na tu temu :D:D:D 

Nisam se ni nadao da ćeš razumeti šta ti ja govorim.

Nekad su za ljude koji se upuštaju u ovakve rasprave, da li je sorošev plaćenik ili čovek koji je nacrtao to iz dosade govorilo da se uključuju na dugme po automatizmu.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Са дужним поштовањем, али тачно мјесто никоме на форуму ( макар јавно ) нисам рекао јер желим да то не буде општепознато овдје. И поред тога не видим зашто је битно одакле сам.
Слободно удри, обожавам жешће расправе.


Nisi ti kriv

Poslato sa SM-G7102 koristeći Pouke.org mobilnu aplikaciju

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, cloudking рече

PS. i ta zastava bez koje cemo svi da pomremo je u jednom trenutku bila novotarija i promenila je dotadasnji "identitet" pa ne samo da niko nije patio zbog toga nego danas mnogi, vidim, ne mogu da zamisle zivot bez nje. Pre trobojke sa dvoglavim orlom Srbija je imala mnoge druge zastave kroz mnoge periode...

И да и не. Ова застава, кад аје измишљена, била је само наставак неких ранијих застава и грбова, а они сами су били потекли из неких ранијих застава и грбова и тако све до Лазаревића и Немањића, а преко њих до Византије, а преко Византије чак до Блиског Истока, средњевјековног и античког. Застава и грб, овакви какви су, су најбоља репрезентација ем историје Србије ем културе и цивилизације из које је изронила и на коју се наслањала ( Византију ). Баш сам недавно читао Соловјева гледе овога, па ако те занима ( шејмлес промоушн ):

 

пре 2 часа, cloudking рече

Nije tacno, nego se na drugom kraju tog spektra nalazite oni osetljivog duha sto se vredjaju na svaku kritiku koju neko uputi. Njia je sve pjuvanje jer im je sve nedodirljivo... nista ne sme da se dovodi u pitanje, valjda zato sto iz kompleksiranosti imaje potrebu da sebe ubedjuju da je sve savrseno tako da svako ko se drzne da pipne  u to bogomdano savrsenstvo odma ispada pljuvac...

Special SJW snowflakes :D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, JOCCCA рече

 


Nisi ti kriv

Poslato sa SM-G7102 koristeći Pouke.org mobilnu aplikaciju
 

 

Ох, хвала. Сад ми је лакше.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Поента је да се оваквим "вестима" само даје публицитет неким потпуно анонимним ликовима, који се из досаде, троловања, или већ чега замлаћују оваквим глупостима. Нити било кога занима његов "дизајн" (који свако може да одради у Илустратору за максимално 5 минута), нити је ово било каква званична иницијатива за промену заставе и државних симбола. А неки су се напалили као да је ово у најмању руку ушло у Скупштину и чека се да се изгласа сваког транутка...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...