Jump to content

АЛАРМ ЗА РОДИТЕЉЕ И СВЕШТЕНСТВО: Министарство просвете наложило школама да спроведу програме сексуалног развраћивања деце!

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 15 минута, Рапсоди рече

а сада  под утицајем хомо индоктринације агресивни  и  наметљиви. 

Ниси разумела, нису само они агресивни. Данас су сви агресивни. Људи само траже разлог да се поделе у групе и нападају једни друге. По било ком основу.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 133
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Da, nazalost, tako je, podele i svadje do iznemoglosti... :( 

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Grizzly Adams рече

Ниси разумела, нису само они агресивни. Данас су сви агресивни. Људи само траже разлог да се поделе у групе и нападају једни друге. По било ком основу.

Ок, тачна констатација, која треба да се налази на некој другој теми, овако ћу те погрешно схватити. 

Да  није Арнолд Шварци  гувернер...области где пребиваш....:ani_biggrin:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jedno je uciti malisane toleranciji prema, kako kazu, LGBT populaciji, i ne samo prema njima, nego i prema BDSM populaciji , zatim, svinger populaciji, zatim populaciji muskaraca koji vole vise devojka i zena odjednom i obrnuto (da, kada ce nam i oni odrzati jednu paradu ponosa :algabacaju: ) i ostalo...  no, druga stvar je  podsticati ih na to!

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, GeniusAtWork рече

Програм је 'креиран' тако што су вероватно одабрали неку западну земљу - по принципу еци, пеци, пец - и онда преписали и превели на брзину. И садржи неке ствари које вероватно имају добру намеру - рецимо да дете не сме да трпи сексуално злостављање - али су лоше конципиране и објашњене и деца у том узрасту то тешко могу да скапирају, моје чисто лаичко мишљење. А има и тотално ретардираних, типа ако те много грле мама/баба/стрина, одмакни се и кажи: "Не желим да ме толико љубите!", итд. Колико сам успео да видим из вести где се помиње, нисам читао целу ствар.

Само не капирам где је у свему томе промоција хомосексуализма. Је л' негде пише дечацима "Ако вам се свиђају други дечаци, то је баш екстра, боље него да вам се свиђају девојчице!" или обрнуто за девојчице? То што се помиње да има дечака којима се свиђају други дечаци, или девојчица којима се свиђају друге девојчице, није промоција ничега него реалност. И не знам шта треба наставник да ради кад му неки ђак призна да му се свиђа други дечко? Да му опали шамарчину, да му нареди да се флагелише по леђима?

Много је бре напорна више та параноја око 'хомосексуалне идеологије' која све 'оће да нас уништи.

зашто би се моје дете које има неки проблем, дилему, недоумицу, кризу идентитета која је нормална у тим годинама у опште  прво обраћало наставнику? зашто сам ја ту? У том смислу ово јесте тотално подривање  и атак на породицу јер се кроз цео овај срамни предлог веома суптилно и притворно провлачи нит омаловжвања родитеља и родитељства.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Снежана рече

јер се кроз цео овај срамни предлог веома суптилно и притворно провлачи нит омаловжвања родитеља и родитељства

А па ти не разумеш, то нису твоја деца него државна.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Grizzly Adams рече

А па ти не разумеш, то нису твоја деца него државна.

ма како не разумем, ја сам моју децу за Титу и партију родила :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovaj konkretni paket je totalno sumanut jer je neprimeren i uzrastu dece i podneblju.

I bez toga nezgodno je naći dobar način da zaštitiš decu koja u porodici doživljavaju strašne stvari a da istovremeno ostatak dece ne istripuješ, da se tako izrazim. Ne verujem da može da postoji globalni program koji može nekako odozgo da se nametne i primeni na celu Srbiju. Daleko od toga da imam ili nudim konkretno rešenje.

A znam žene koji su trpele neki oblik seksualnog nasilja u detinjstvu i jezivo je koliko su svi okretali glavu, u školi i familiji, a morali su nešto da posumnjaju, toliko je znaka bilo... postoji odgovornost svih nas prema toj deci. Ne znam dobro rešenje.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Благовесник рече

no, druga stvar je  podsticati ih na to!

Ako te ne mrzi i imaš vremena možeš li da izvučeš neke delove teksta gde se deca podstiču "na to".

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико год страшно деловало, увек имајте једну ствар на уму: било је време кад се хомосексуалност није ни помињала осим у контексту сексуалних изопачености, а кроз школство и све изворе информисања је подстицана искључиво хетеросексуалност, па хомосексуалци због тога нису постали хетеросексуалци.

Неће ни будуће генерације чак и да се форсира хомосексуалност, одједном постати оно што нису, не иде то тако. ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Дидим рече

Колико год страшно деловало, увек имајте једну ствар на уму: било је време кад се хомосексуалност није ни помињала осим у контексту сексуалних изопачености, а кроз школство и све изворе информисања је подстицана искључиво хетеросексуалност, па хомосексуалци због тога нису постали хетеросексуалци.

Неће ни будуће генерације чак и да се форсира хомосексуалност, одједном постати оно што нису, не иде то тако. ;)

да нису постали хетеро, али су зато легализовани хомосексуални бракови и могућност да усвајају децу 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Дидим рече

Колико год страшно деловало, увек имајте једну ствар на уму: било је време кад се хомосексуалност није ни помињала осим у контексту сексуалних изопачености, а кроз школство и све изворе информисања је подстицана искључиво хетеросексуалност, па хомосексуалци због тога нису постали хетеросексуалци.

Неће ни будуће генерације чак и да се форсира хомосексуалност, одједном постати оно што нису, не иде то тако. ;)

Мислим да генерације већ престају да буду оно што јесу, ово да се дозвољава да на широка врата у школама улази нешто овако је доказ тога. Знчи да ријетко ко разумије шта је брак. Зар ћемо рећи дјеци да ће задовољавањем сексуалног нагона постати непорочни, свети, срећни.. да ће ако се да простите крешу са незнам ни чиме ето ће остварити заједницу која ће им пружити лагодан живот.

   Што се не каже да ће ако неко промијени пол морати да до краја живота конзумира скупе медикалије и да никада неће више бити нормалан. Није држава крива што када неко одлучи постати ненормалан и промијенити гениталије заправо спадне на последње гране. Мисле ако постану жене удаће се, оће мало сјутра, нико у кућу не доводи ненормлног, зато се и баве проституцијом.

   Ако се неко одлучи да престане бити ,,нормалан,, и постане ненормалан онда је то чисто Богохулство...

   Исто је са сваком сексуалном изопаченошћу.

 

И да. Било је времена када су људи склапали бракове, рађали дјецу и срећно живјели, тада су имали добро школство, кућни одгој ... а исто тако је било и времена када су се људи женили али роб са робом а властела са властелом тако да и ако уништомо школе, и ашу традицију уопште ништа се неће промијенити, а можда нешто ипак хоће, ризично је прихватити то олако

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Рапсоди рече

У стилу  Драгојевуићевог филма " Парада  " Ко је гледао филм, мора да заволи малог слатког педоса, јадног, наивног, несхваћеног ,  цјатког. Ал неће да може...:)))            

Takoe!!!

Sta smi ovde, nekakvi hriscani pa da volimo ovoga ili onoga!

Za pedere su navijaci (nosioci preciznih vokalizacija opstenarodnog misljenja) dali najbolji recept u vidu stihova:

" ne raspravljaj se s njim nabodi gaaaa, nabodi gaaaaa, nabodi gaaAaAaaa!"

Da zavolim pedera... pff, nece da moze, tako mi svetog Nikole! :)

 

Kad bi svi homoseksualci napokon priznali sebi svoju seksualnu orijentaciju, homofobija bi nestala sa lica planete...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Велизар рече

Не могу да верујем својим очима који безобразлук они себи дозвољавају, да  у тим приручницима описују анални и орални секс и притом дају ову "мантру":

"Biti zaljubljena osoba, biti voljen i voditi ljubav je predivna stvar. Na koji način će se ostvariti seksualni odnos, stvar je želja, potreba i dogovora osoba koje vode ljubav."

Dokle god su ti prirucnici bogato ilustrovani nije vazno sta tamo pise.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...