Jump to content

Vakcinacija, tema oko koje nema pogovora. TAČKA. Ovih 7 činjenica to potvrđuje i svi treba da ih znamo


Препоручена порука

3 minutes ago, Дејан said:

A sta bi ti, da nesto sto je urusavano decenijama se izgradi za godinu dana?

Sokole, doslo vreme pa mozemo da kažemo da je bombardovanje bilo zločin, da pricamo o Jasenovcu, da slavimo Heroje sa Kosara, da nam se vrate slavne specijalne jedinice , da se naoruzavamo.

... da veličamo Murata, menjamo ime škole iz Sveti Sava u Halifa Bin Zajed, bojimo BG u boje nemačke zastave na 06.04., imamo Blera i Šredera za savetnike, da imamo sa Arapima sporazume po kojima se naši zakoni ne primenjuju na njihove investicije u Srbiji, itd...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

23 hours ago, Desiderius Erasmus said:

Slažem se, ali šta da radimo ako veliki broj ljudi neće da se vakciniše jer je poverovao raznim stojkovićkama i ostalim miroljubima? 

има људи који не верују ни једнима ни другима.....нарочито стојковићима и мирољубима....али не верујемо ни пропагаторима садашње имунизације,јел су се ископромитовали...живе  на даљој историјској слави успешности имунизације...ал ова скорашња историја им баш и није на корист....после силних афера и отпора чак и у ,,напредном западном свету``...ко да поверује агитаторској статистици?

свињски грип је био предуван, јер је промењена дефиниција пандемије ,тј ревидирани дефинишући фактори уочи саме пандемије.За чије бабе здравље?

треба се претрести добро то сад и тачно и темљно утврдити шта је потребно а шта не ,а не гутати без расуђивања шта нам сервирају медији.

 

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

21 hours ago, Avocado said:

Jok... i dalje si u naučnoj fantastici... jer je tvoje pitanje potpuno isto kao npr. a što 3d printer ne bi mogao da se razvije tako da bude replikator hrane kao u Star Treku... i odgovor je isti... zato što trenutni stepen razvoja tehnologije nije ni blizu tome... prosto, nemamo ni predstavu kako bismo to uradili...

brate ne mogu da sudim o tvojoj stručnosti po ovom polju,ja sam se o svojoj izjasnio,ali do sad nisi dao ni jedan primer ni jedan izvor za tvoje tvrdnje.

Potkrepi nekom javnom informacijom to,uputi nas neuke  na pravi način,argumentovano

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

10 minutes ago, Bokisha said:

brate ne mogu da sudim o tvojoj stručnosti po ovom polju,ja sam se o svojoj izjasnio,ali do sad nisi dao ni jedan primer ni jedan izvor za tvoje tvrdnje.

Potkrepi nekom javnom informacijom to,uputi nas neuke  na pravi način,argumentovano

Ne dokazuju se negativne tvrdnje (da nešto ne postoji), već pozitivne (da nešto postoji).

Jel ti možeš da pružiš dokaz da nisi nikada bio na Antarktiku? Valjda, ako ja tvrdim da si ti bio na Antakriku treba da pružim dokaz da jesi, a ne da ti dokazuješ da nisi?

Jel postoji negde bilo kakva mašina (ne mora da bude nano veličine) koja može da kontroliše um?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:scratch_head:12:smeha::mahmah:

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Avocado said:

Ne dokazuju se negativne tvrdnje (da nešto ne postoji), već pozitivne (da nešto postoji).

Jel ti možeš da pružiš dokaz da nisi nikada bio na Antarktiku? Valjda, ako ja tvrdim da si ti bio na Antakriku treba da pružim dokaz da jesi, a ne da ti dokazuješ da nisi?

Jel postoji negde bilo kakva mašina (ne mora da bude nano veličine) koja može da kontroliše um?

 

:scratch_head:

12:smeha:

:mahmah:

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.PSIHOVERZUM.COM

Postoji mnogo načina da se poradi na svojoj ubedljivosti - od toga da radimo na svojim veštinama komunikacije pa sve do pravih...

 

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Avocado рече

Ne dokazuju se negativne tvrdnje (da nešto ne postoji), već pozitivne (da nešto postoji).

Сори, али морам :D

Да ли ти постојиш...никада те нисам видела, не знам ти име ни презиме, ни где живиш, ни како изгледаш. како да знам да ти доиста постојиш, да ниси неки  компјутерски софт ? Је ли ти тврдиш да постојиш. Ако тврдиш да постојиш , докажи, доказима релевантним,  не важи се , ник нејм авокадо и остало,  јер рекох већ, можеш бити комп.софт. Значи не постојиш, не доказују се негативне тврдње.:smeh1:      

Али ја верујем ;) да ти постојиш.:D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

21 minutes ago, Avocado said:

Jel postoji negde bilo kakva mašina (ne mora da bude nano veličine) koja može da kontroliše um?

ako i ne postoji  javna informacija  o nečemu,to ne znači da nešto ne postoji.

za tebe je od početka naučna fantastika i bio nano čip koji se može ubrizgati vakcinom,pa smo došli do informacije da se radi o bio nano čipu koji bi bio deo ćelije.

Dal kao senzor ili kao kontroler ,nije bitno.Pokazuje da bio nano čip može biti toliki da se smesti u  samu ćeliju,a sporio si prvo njegovu veličinu-kao naučnu fantastiku.

33 minutes ago, Avocado said:

Ne dokazuju se negativne tvrdnje (da nešto ne postoji), već pozitivne (da nešto postoji).

Jel ti možeš da pružiš dokaz da nisi nikada bio na Antarktiku? Valjda, ako ja tvrdim da si ti bio na Antakriku treba da pružim dokaz da jesi, a ne da ti dokazuješ da nisi?

Jel postoji negde bilo kakva mašina (ne mora da bude nano veličine) koja može da kontroliše um?

 

Ponavljam još jednom nije poenta diskusije da definitivno utvrdimo dal nešto trenutno postoji il ne postoji,već realna procena po stručnim mišljenjima o mogućem razvoju,onoga što se pominje.

Ja u ovu diskusiju nisam ušao da izrazim svoje mišljenje ,već da ga na osnovu iste formiram,na osnovu novih saznanja.

Ako si stručan,ili imaš stručne autoritete na ovom polju u smislu poverljivosti,pomozi da budemo upućeni

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Дејан рече

A sta bi ti, da nesto sto je urusavano decenijama se izgradi za godinu dana?

Sokole, doslo vreme pa mozemo da kažemo da je bombardovanje bilo zločin, da pricamo o Jasenovcu, da slavimo Heroje sa Kosara, da nam se vrate slavne specijalne jedinice , da se naoruzavamo.

Vidi, sve koje si pobrojao su prolazni, kao ja i ti isto, a Srbija je vecina.

Živela Srbija !!!

СНС је на власти од 2012. године. То ти је сад тачно 8 година а не годину дана. Молим те доста приче о прошлој власти. Знамо сви каква је била па је зато и замњењена. 8 година није мало. Дете завршио основну школо а неко и факултет и средњу. Многи се роде, многи умру. Није 8 минута.

Једино добро ове власти је што су се сетили 11. новембра и Првог рата. О Јасеновцу се и даље мало прича. Добро је што су прављени скупови поводом Олује, оно јуче поводом пробоја из Јасеновца, да се сећамо хероја са Кошара.

 Међутим то мора много више и боље. Кроз образовање, међутим ми имамо директора школе који забрањује деци да носе мајице са ликом Гаврила Принципа. СНС миснистар образовања није сменио директора. Дакле све горе поменуто је бојим се кићење српског заставом и то је почетак и крај СНС родољубља.

Нема ексурзија за Јасеновац. Веруј ми није опасно отићи. Али ни најмање није опасно. Аутобус, граница, манастир, аутобус, логор,аутобус,граница и кући.

Да ли се стварно наоружавамо или је то маркетинг ко отаџбино волим те видећемо, надам се не онда када припуцају на нас. Али ми је довољно сумњиво чим имамо Вулина за министра. Ето пре неки дан изађе оно писмо Војног Синдиката да је Жељко Митровић слетео приватним хелихоптером у касарну, па ономад позајмио униформе војске за раијалити, па пад хелихоптера....Ништа од тога не улива поверење да је све сјајно и бајно,

Ја брате не подржавам никога, сматрам да су вуцибатине и у опозицији и на власти. 

Живела Србија!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Avocado рече

... da veličamo Murata, menjamo ime škole iz Sveti Sava u Halifa Bin Zajed, bojimo BG u boje nemačke zastave na 06.04., imamo Blera i Šredera za savetnike, da imamo sa Arapima sporazume po kojima se naši zakoni ne primenjuju na njihove investicije u Srbiji, itd...

Ne znam sta bi reko, nije da mi se dopada, da li je nesto od ovoga cista glupost sta je namerno uradjeno ne znam , toliko nisam informisan, ali, ako su Nasi interesi u pitanju, ne BiH se protivio.

Ja sam uvek bio zastupnik politike Svete Gore, na poziv svetogoraca Adolf Hitler je bio zastitnik Svete gore .

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

20 minutes ago, Рапсоди said:

Сори, али морам :D

Да ли ти постојиш...никада те нисам видела, не знам ти име ни презиме, ни где живиш, ни како изгледаш. како да знам да ти доиста постојиш, да ниси неки  компјутерски софт ? Је ли ти тврдиш да постојиш. Ако тврдиш да постојиш , докажи, доказима релевантним,  не важи се , ник нејм авокадо и остало,  јер рекох већ, можеш бити комп.софт. Значи не постојиш, не доказују се негативне тврдње.:smeh1:      

Али ја верујем ;) да ти постојиш.:D

Nema potrebe da u to verujes... imas jasne dokaze da postojim... ova i svaka druga moja poruka ti je dokaz da postojim. Moj identitet ti je nepoznat samo zato sto ne zelim da na forumu bude poznat, inace bi se prilicno lako demonstrirao.... a negativnu tvrdnju (da ovo ne pise softver) svakako ne bih dokazivao...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

52 minutes ago, Bokisha said:

ako i ne postoji  javna informacija  o nečemu,to ne znači da nešto ne postoji.

Ocenu o tome šta su trenutni dometi tehnologije možemo da pravimo samo na osnovu informacija koje imamo. Čak i procenu o tajnim tehnologijama u razvoju možemo da pravimo na osnovu onoga što znamo, u smislu da je ovo malo naprednije.

 

52 minutes ago, Bokisha said:

za tebe je od početka naučna fantastika i bio nano čip koji se može ubrizgati vakcinom,pa smo došli do informacije da se radi o bio nano čipu koji bi bio deo ćelije.

Dal kao senzor ili kao kontroler ,nije bitno.Pokazuje da bio nano čip može biti toliki da se smesti u  samu ćeliju,a sporio si prvo njegovu veličinu-kao naučnu fantastiku.

Rekao sa da nemamo nano bio čipove... kao što i nemamo... možda bi i mogli da napravimo ali bi bili preskupi za bilo koju upotrebu koju možemo da im smislimo... naučna fantastika je ideja da takvi čipovi kontrolišu um ili nešto slično tome... biće i to jednog dana ali taj dan nije blizu.

 

52 minutes ago, Bokisha said:

Ponavljam još jednom nije poenta diskusije da definitivno utvrdimo dal nešto trenutno postoji il ne postoji,već realna procena po stručnim mišljenjima o mogućem razvoju,onoga što se pominje.

Stvar je mnogo jednostavna... Gejts je pričao o digitalnim bio pasošima a ljudi su iz te priče izmaštali nano bio čipove u vakcinama.

 

52 minutes ago, Bokisha said:

Ja u ovu diskusiju nisam ušao da izrazim svoje mišljenje ,već da ga na osnovu iste formiram,na osnovu novih saznanja.

Ako si stručan,ili imaš stručne autoritete na ovom polju u smislu poverljivosti,pomozi da budemo upućeni

Nisam stručan u ovom polju.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Bokisha рече

za tebe je od početka naučna fantastika i bio nano čip koji se može ubrizgati vakcinom,pa smo došli do informacije da se radi o bio nano čipu koji bi bio deo ćelije.

Otlud vam ovakve nebuloze? 

Nije napravljen tako malen čip koji bi imao mogućnost RFID, a i kad bio ne bi imao mogućnost kontrole uma zato bi baš morala da buse sofisticirana tehnologija koja za sad ne postoji. Dosad najmanji RFID čip je veličine 0.14mm, što je veće nego sama ljudska ćelija. 

Bio nano čip nije nikakav čip nano veličine nego uređaj koji se koristi u dijagnostici oboljenja. 

biosensors-bioelectronics-programmable-b

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Justin Waters рече

Otlud vam ovakve nebuloze? 

Nije napravljen tako malen čip koji bi imao mogućnost RFID, a i kad bio ne bi imao mogućnost kontrole uma zato bi baš morala da buse sofisticirana tehnologija koja za sad ne postoji. Dosad najmanji RFID čip je veličine 0.14mm, što je veće nego sama ljudska ćelija. 

Bio nano čip nije nikakav čip nano veličine nego uređaj koji se koristi u dijagnostici oboljenja. 

biosensors-bioelectronics-programmable-b

Sta bre nema, ima, gledao ja pre neki dan :D

MV5BYjA5YjA2YjUtMGRlNi00ZTU4LThhZmMtNDc0OTg4ZWExZjI3XkEyXkFqcGdeQXVyNjUyNjI3NzU@._V1_SY264_CR16,0,178,264_AL_.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...