Jump to content

Полиција туче младића приведеног током полицијског часа - видео

Оцени ову тему


Препоручена порука

 

"... Всјакоје ниње житејскоје отложим попеченије ... "    "... Нека буде воља Твоја... "     Верујемо или не верујемо, питање је сад!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Ромејац рече
Полиција туче младића приведеног током полицијског часа - видео

ne_shvataДа, па шта?  

  • Свиђа ми се 1

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам, да ли сте ви глуви? Знате шта криминалчићи све раде за време док нема грађана на улици? Не кажем да је и осумњичени то, али зашто, зашто не каже име пријатеља, треба ли службено лице да клечи и моли? Сумњив (и ко зна шта је још ту у питању), излази за време полицијског часа и неће да призна име пајтоса.... 

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Благовесник рече

Не знам, да ли сте ви глуви? Знате шта криминалчићи све раде за време док нема грађана на улици? Не кажем да је и осумњичени то, али зашто, зашто не каже име пријатеља, треба ли службено лице да клечи и моли? Сумњив (и ко зна шта је још ту у питању), излази за време полицијског часа и неће да призна име пајтоса.... 

Odluci se velicas li kriminalce ili ne (mislim na post o onom nekom iz 90ih) :D Pozdrav

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислиш на Гишку. Ееее, прикане...  У реду. 

То је твоје мишљење. 

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7 hours ago, Благовесник said:

Не знам, да ли сте ви глуви? Знате шта криминалчићи све раде за време док нема грађана на улици? 

Lupaju nekažnjeno šamare ljudima?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово ванредно стање је време у ком полиција и лекари коначно могу да се распиштоље и буду оно што јесу, а да их нико за то не прозива јавно.

Овима што ово оправдавају: Ако кренемо од тога да је ОК да бијеш криминалца, чак и оног најгорег, онда ће то да постане норма. Онда ће та норма да се шири полако, па ће да истамбурају неког ко није ништа урадио, али ће то да заташкају, док не дође опет време комуњарске или Слобине милиције која може да те бије и малтретира како им се ћефне, сем ако ниси нечији син, кад су мањи од маковог зрна. Онда ће да им буде лакше да бију или подмећу доказе него да раде оно што милиција треба да ради оперативно на терену, јер "знају ко је крив". Онда ће да се створи атмосфера, као што је већ створена у прекршајном поступку, да реч милиције буде решен предмет, и то је то. Било је случајева да милиција пребије клинца, а тужилац неће да зове лекара да констатује повреде. Или да дође интервентна милиција и развали од батина неке људе због пријаве буке. Ако је то друштво у ком желите да живите, онда се селите одавде и правите то друштво негде другде, јер нисте нормални. 

Мора да се повуче јасна црта. Не знам шта је овај мали са снимка урадио или није урадио, али то није ни битно. Док ти се опире, или те напада, или прети или напада неког трећег, имаш право да употребиш силу која је потребна да би га онеспособио. После тога немаш више право да га малтретираш. И то не због њега, посебно за оне тешке олоше, него зато што мора да се подвуче црта чак и за такве, да се та црта не временом померала, па да буде оправдано и кад бију неког јер су се истриповали да је "безобразан" или их да их је "попреко погледао".

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

15 minutes ago, RYLAH said:

И то не због њега, посебно за оне тешке олоше, него зато што мора да се подвуче црта чак и за такве, да се та црта не временом померала, па да буде оправдано и кад бију неког јер су се истриповали да је "безобразан" или их да их је "попреко погледао".

To o čemu pričaš (potencialne posledice kad se to uspostavi kao normalno) je ispravno ali potpuno sekundarna priča.

Na ovom snimku imamo samo jednu osobu za koju svi znamo da krši zakon, da vrši krivično delo, da bije čoveka koji ne sme da se brani... druga osoba je MOŽDA prekršila zakon... ali za jednu osobu je to sasvim nesporno... pa kad pričamo o teškom ološu, treba to imati u vidu... hajde da ne podrazumevamo da je onaj koji mirno sedi i dobija batine ološ, a ne onaj koji ga bije...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...