Jump to content

Владика Максим за НИН: Надам се да у будућности нећемо црвенети због садашњег односа према власти

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 12 часа, Avocado рече

Još gore... iskoristili su mehanizam koji služi za to da se smeni neko verski nepodoban (neko ko je postao ateista, jeretik i slično)... i zapravo blamiraju SPC jer trenutno SPC ima episkopa koji je podoban da bude pravoslavni episkop ali je nepodoban da bude profesor na Bogosloviji... ludilo...

Ne može njih više ništa da izblamira... to su ljudi koji trpe pedofila među vladikama.

 

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Desiderius Erasmus рече

Ne može njih više ništa da izblamira... to su ljudi koji trpe pedofila među vladikama.

 

Zasto bi trebali verovati ovome coveku? Kao da ne moze da se napravi medijska hajka, mozda je neko kome vladika smeta iz nekog razloga itd.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Desiderius Erasmus рече

Ne može njih više ništa da izblamira... to su ljudi koji trpe pedofila među vladikama.

 

Е баш је нашао на удбу 92 да опањкава владике, и то је као пријатељ Цркве? И ти што објављујеш ово са оваквим коментаром мислиш да си у нечему бољи од тих владика које помињеш? Ко зна шта се у твом срцу крије, не дао ти Бог да паднеш у напаст и искушење.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Просечан србенда рече

Е баш је нашао на удбу 92 да опањкава владике, и то је као пријатељ Цркве? И ти што објављујеш ово са оваквим коментаром мислиш да си у нечему бољи од тих владика које помињеш? Ко зна шта се у твом срцу крије, не дао ти Бог да паднеш у напаст и искушење.

Da, u pravu si... prijatelj Crkve je onaj ko relativizuje i opravdava zataškavanje seksualnog napastvovanja dece od strane jednog vladike...

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, feeble рече

Zasto bi trebali verovati ovome coveku? Kao da ne moze da se napravi medijska hajka, mozda je neko kome vladika smeta iz nekog razloga itd.

I vladika Grigorije je pričao istu stvar: da Pahomije jeste napastvovao tu decu.

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Desiderius Erasmus рече

Da, u pravu si... prijatelj Crkve je onaj ko relativizuje i opravdava zataškavanje seksualnog napastvovanja dece od strane jednog vladike...

Добро ти си већи пријатељ од сабора, свака ти част

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Desiderius Erasmus рече

I vladika Grigorije je pričao istu stvar: da Pahomije jeste napastvovao tu decu.

On gledao ili cuo od Arsica? Cim se B92 nakacio na to, meni je postalo sumnjivo a i nikad nije dokazana krivica. Ko hoce da sudi, neka sudi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, feeble рече

On gledao ili cuo od Arsica? Cim se B92 nakacio na to, meni je postalo sumnjivo a i nikad nije dokazana krivica. Ko hoce da sudi, neka sudi.

Nema to veze sa b92, vec sa zastarjeloscu slucajeva. Slicnom logikom bi moglo da se kaze kako ni Kacavanda nije nista ucinio, ali samo ako ne znas koliko je strana koja tuzi zastrasivana I opstruirana.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Просечан србенда рече

O Зоран Ђ. је пророковао да ће да га обријају, дакле питање је да ли је подобан за чин епископа? 

Pa ako nije onda se prvo odatle sklanja... ovo je kao kad bi Vučić rekao da Mali jeste plagirao doktorat pa je baraba i zato ne može više da bude predsednik Koordinacionog tela za sprečavanje pranja novca i finansiranja terorizma... ali ostaje ministar.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Desiderius Erasmus рече

Ne može njih više ništa da izblamira... to su ljudi koji trpe pedofila među vladikama.

 

Ne znam sta da kazem o tom slucaju. Bog zna sta je istina.

Samo mogu da kazem da je otac Goran Arsic posteno stvorenje, licno sam ga upoznao, isao kod njega kuci sa prijateljima. Verujem da je on postupio po savesti.

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

Pa ako nije onda se prvo odatle sklanja... ovo je kao kad bi Vučić rekao da Mali jeste plagirao doktorat pa je baraba i zato ne može više da bude predsednik Koordinacionog tela za sprečavanje pranja novca i finansiranja terorizma... ali ostaje ministar.

Па није Црква политичка странка како неки то воле да приказују. Да је тако Таса и Амфилохије би због критиковања власти одавно летели са својих позиција, чак су и опело живим људима служили.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...